GenoPro

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
2
40%
Ні
1
20%
Не зовсім
2
40%
 
Всього голосів: 5

Аватар користувача
Dream
Повідомлень: 6
З нами з: 11 червня 2016, 09:05
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 15 разів

GenoPro

Повідомлення Dream »

Буду краток - GenoPro 2011, але бачу що вже є на рутрекері 2016та - піду пробувати. :)
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GenoPro

Повідомлення D_i_V_a »

Dream писав:Буду краток - GenoPro 2011, але бачу що вже є на рутрекері 2016та - піду пробувати. :)
Думаю, що на початку теми краще трохи розлогіше... , для тих хто зовсім не в темі ;)
Чи є у програми якісь переваги перед іншими?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Dream
Повідомлень: 6
З нами з: 11 червня 2016, 09:05
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 15 разів

Re: GenoPro

Повідомлення Dream »

D_i_V_a писав:
Dream писав:Буду краток - GenoPro 2011, але бачу що вже є на рутрекері 2016та - піду пробувати. :)
Чи є у програми якісь переваги перед іншими?
чомусь ще років 4 назад вона мені здалась доступнішою, простішою і з величезними можливостями по наповненню інформацією для кожного "юзера". Зараз же не бачу сенсу шукати альтернативу - в дереві більше 600 осіб (шкода що не всі з іменами, але за великим рахунком вже зараз це не є аж дуже суттєвим). :) Не хочеться ще раз ото всьо передруковувати :)

Скріншот можу хіба показати...
Без імені.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GenoPro

Повідомлення D_i_V_a »

Dream писав:чомусь ще років 4 назад вона мені здалась доступнішою, простішою і з величезними можливостями по наповненню інформацією для кожного "юзера". Зараз же не бачу сенсу шукати альтернативу - в дереві більше 600 осіб (шкода що не всі з іменами, але за великим рахунком вже зараз це не є аж дуже суттєвим). :) Не хочеться ще раз ото всьо передруковувати :)...
У нас колись із паном Balymb(ою) відбулась дискусія у темі "Дерево життя". То він також про гено/про згадував, та і я не дуже лєсно про програму щось сказала http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... =878#p1006

Мені так здається, хто з якою програмою у перше зустрінеться, на тому і залишається. Бо переносити дані до другої програми, особливо коли даних вже іде на тисячі, то бажання зовсім немає.

Але здається мені, що про мануальний перенос даних мова вже не іде. Начебто ось тут пан ww2 про це говорить
Рано чи пізно нам знадобиться переновисти свої дані до інших генеалогічних програм або ресурсів. Так от, формат обміну даними GEDCOM (на даний момент стандарт де-факто) не підтримує інших персон в народженнях дітей крім батьків. Тобто, інформація про свідків та хрещених буде просто втрачена.
Тому я не користуюсь деякими можливостями "Дрєва жизні" заради сумісності з іншими програмами та ресурсами.
Мені, наприклад, одна знайома що користується "My Heritage" сказала, що нещодавно там з'явилась нова послуга через яку вона знайшла інформацію про свою польську гілку, що у 19 ст вони деякий час жили в Англії... то у мене і "слюнки потекли"...
Із того, що написав пан ww2 видно, що можна "мандрувати" з програми у програму без великих часових затрат на перенос даних... Особисто я такого ще не робила, але хто зна, може і прийде час...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Dream
Повідомлень: 6
З нами з: 11 червня 2016, 09:05
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 15 разів

Re: GenoPro

Повідомлення Dream »

На МайХерітаджі я зареєструвася нещодавно, але якось мені не дуже хочеться весь свій родовід надавати невідомо кому - я притримуюсь думки що треба якомога менше інформації про себе зливати в онлайн.
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: GenoPro

Повідомлення в36 Ольга »

Уважаемый Dream, ни в коей мере не хочу критиковать Ваши методы исследования, но этой весной, благодаря интернету, у меня нашлись трое людей, неизвестных мне ранее , которые тоже являются потомками моих предков :D Двое из них откликнулись, т.к. обнаружили в сети мои поиски. Третий нашелся с помощью документа 1985 года, который появился у меня опять-таки с помощью "всемирной паутины". Она нам не враг, а помощник, ее не нужно опасаться.
Новые родственники добавили в мой архив свои документы и фотографии, помогли прояснить некоторые вопросы из жизни наших общих предков.
Правда, все это не является заслугой MyHeritage, пока не вижу необходимости покупать Premium. Но, если когда-то среди возникших совпадений с чьим-то деревом, появятся интересные персонажи, то, скорее всего, буду бороться со своей "жабой". В настоящий момент нет смысла платить, т.к. это будут выброшенные на ветер деньги.
Хотя, может я ошибаюсь...
Аватар користувача
Dream
Повідомлень: 6
З нами з: 11 червня 2016, 09:05
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 15 разів

Re: GenoPro

Повідомлення Dream »

в36 Ольга писав:Уважаемый Dream, ни в коей мере не хочу критиковать Ваши методы исследования, но этой весной, благодаря интернету, у меня нашлись трое людей, неизвестных мне ранее , которые тоже являются потомками моих предков :D Двое из них откликнулись, т.к. обнаружили в сети мои поиски. Третий нашелся с помощью документа 1985 года, который появился у меня опять-таки с помощью "всемирной паутины". Она нам не враг, а помощник, ее не нужно опасаться.
Новые родственники добавили в мой архив свои документы и фотографии, помогли прояснить некоторые вопросы из жизни наших общих предков.
Правда, все это не является заслугой MyHeritage, пока не вижу необходимости покупать Premium. Но, если когда-то среди возникших совпадений с чьим-то деревом, появятся интересные персонажи, то, скорее всего, буду бороться со своей "жабой". В настоящий момент нет смысла платить, т.к. это будут выброшенные на ветер деньги.
Хотя, может я ошибаюсь...
Я свого часу через однокласники.ру знайшов далечезного родича, батько якого виїхав на Кубань ще певно в 60-х. Через ті ж однокласники мені скинули фото меморіалу з міста Ладушкін Калінінградської області, на якому видно ім'я мого двоюрідного діда... Знаком нє по наслишкє з інтернетом, як кажуть :)
Лише віддаю перевагу самому шукати ніж щоб мене шукали :)
Тим не менше МайХерітадж мене інтригує. Думаю експортувати в нього кусок родоводу з прапрадідами/бабами без інформації про сучасність - авось щось знайдеться.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GenoPro

Повідомлення D_i_V_a »

в36 Ольга писав:... Третий нашелся с помощью документа 1985 года, который появился у меня опять-таки с помощью "всемирной паутины"...
А рік правильно вказаний? Щось дуже молоденький документ... ;)
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GenoPro

Повідомлення D_i_V_a »

Dream писав:...чомусь ще років 4 назад вона мені здалась доступнішою, простішою і з величезними можливостями по наповненню інформацією для кожного "юзера"...
А вона показує все одним деревом, чи можливо будувать різні деревця, якби окремі?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Dream
Повідомлень: 6
З нами з: 11 червня 2016, 09:05
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 15 разів

Re: GenoPro

Повідомлення Dream »

D_i_V_a писав:
Dream писав:...чомусь ще років 4 назад вона мені здалась доступнішою, простішою і з величезними можливостями по наповненню інформацією для кожного "юзера"...
А вона показує все одним деревом, чи можливо будувать різні деревця, якби окремі?
можна окремі на одній вкладці (див. вкладки знизу зліва скріншота), можна на різних вкладках, можна створювати зв'язок між юнітами на різних вкладках (клацаєш на дядюпєтю на одній вкладці - опиняєшся "на" дядіпєті на другій вкладці). Це тільки то шо я зауважив. Може ще є якісь фокуси - хз.
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей