Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
22
92%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
8%
 
Всього голосів: 24

Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

ww2 писав:
Balymba писав:І ще одне питння: у мене набралось багато персон, які я поки-що не можу звести в спільне дерево (не вистачає особи, яка зв'язує їх). Якщо зараз створити певну кількість окремих дерев, чи можна їх потім зводити докупи?
Не розпорошуйте. Ведіть всіх в одній базі зразу. Зводити потім бази в одну набагато складніше, ніж розділити.
Рада би душа в рай, та гріхи не пускають....
Є спільний предок, а потім провалля на століття - навіть невідомо скільки поколінь невистачає, щоб звести до одного дерева. Пробував складати в одне дерево - виходить повний хаос: 3-5-7 людей з одинаковими іменами і прізвищами (а часто одинакові імена батьків та імена і прізвища матерів), всі вони між собою 3-4- юрідні брати. Розрізнити їх можна тільки, якщо в них народжуються діти в один період.
Наприклад є пара батьків, в яких (якщо не вникати глибше) народились діти 16.05.1895 та 14.12.1895, обидва хлопці вижили, їхні нащадки знають, що родичі між собою, але ступінь спорідненості виявити не вдається.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Зустрівся з наступною проблемою, створюючи дерево прямих предків: дві прабабці є сестрами по матері, створив для однієї батька і матір, для іншої - тільки батька. Потім створив події шлюбів з обидвома чоловіками. Але в дереві відображається тільки один чоловік. І ще потрібно другу дочку приєднати до матері.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:Не розпорошуйте. Ведіть всіх в одній базі зразу. Зводити потім бази в одну набагато складніше, ніж розділити.
Думаю, що треба прояснити що Ви розумієте під словом "база".
Коли я відкриваю програму, то вона пуста, як на малюночку у низу "Без імені"

Тоді вибираю із самого верхнього рядка "Відкрити" та знаходжу десь у надрах комп'ютера свій ФАЙЛ що лежить десь у папках.
У мене на сьогодні таких 2 файли - один здоровецький майже на 4 тис позицій, а другий маленький (лежить зовсім у іншій папці) і немає ні якого відношення до людей із першого великого.

Скажіть будь ласка - ці файли Ви називаєте поняттям "база" чи йдеться про щось інше?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:Зустрівся з наступною проблемою, створюючи дерево прямих предків: дві прабабці є сестрами по матері, створив для однієї батька і матір, для іншої - тільки батька. Потім створив події шлюбів з обидвома чоловіками. Але в дереві відображається тільки один чоловік. І ще потрібно другу дочку приєднати до матері.
Отут я не зовсім розумію кого до чого прикручувать.

Як роблю зазвичай? Спочатку заношу батька (або мати) та доношу до людини дітей. Якщо потім відшукалась дружина, доношу її як дружину і в дітях додаю її матір'ю.
Якщо була ще друга дружина, то спочатку приробляю її, а потім сумісних дітей.
Якщо у дружини були діти від першого шлюбу, то їх також їй заношу, але зазвичай вони при складенні дерева не висвічуються. Тільки якщо дерево робити від неї.

Я Вам раджу не спішити набивати людей. Пограйтеся із тим, що у Вас вже набите по кнопці "Побудувати дерево".
Зазвичай нажимаємо "Кровні родичі". Створіть такі дерева для людей із різних генерацій - у Вас завжди буде різний результат.

Не робіть поки нічого через "події" щоби не наробити двойних подій (двічи поженить)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

У мене багато випадків редукції предків, тому, те, що я спробував зробити, для мене має важливе значення, адже дійде до того, що одразу чотири рідних сестри будуть моїми прямими предками, причому в різних поколіннях.

Дерево я будую низхідне (тобто за точку відліку мій син), бо інакше оту суміш між предками моїми і дружини взагалі не систематизувати.
Поки-що я хочу внести тільки всіх відомих прямих предків.
Щодо різного результату, від побудови дерева на різних особах, то само собою зрозуміло, але мені важливо, щоб я міг бачити на дереві всіх прямих предків.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:... але мені важливо, щоб я міг бачити на дереві всіх прямих предків.
Ця виборка робиться автоматично, якщо нажимаєте "Прямі предки і нащадки" від наймолодшої людини у дереві.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

D_i_V_a писав:
Balymba писав:... але мені важливо, щоб я міг бачити на дереві всіх прямих предків.
Ця виборка робиться автоматично, якщо нажимаєте "Прямі предки і нащадки" від наймолодшої людини у дереві.
Все так, але у мене виходить, що в однієї дочки показує батька і матір, а в іншої - тільки батька (другого чоловіка матері).
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:... що в однієї дочки показує батька і матір, а в іншої - тільки батька (другого чоловіка матері).
Зайдіть у ту другу дочку, та подивіться через "Сім'я" хто у неї мати, чи вона взагалі причеплена
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

D_i_V_a писав:
Balymba писав:... що в однієї дочки показує батька і матір, а в іншої - тільки батька (другого чоловіка матері).
Зайдіть у ту другу дочку, та подивіться через "Сім'я" хто у неї мати, чи вона взагалі причеплена
Оце я і намагаюсь спитати (вибачте, якщо написав не досить зрозуміло) - як "причепити" оцю другу дочку до матері.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:... як "причепити" оцю другу дочку до матері.
Через "Сім'я". Зайдіть у дочку. Нажміть сім'я. З'явиться таке, як у низу.
Батько Козловський Федір Романович, а мати Іуліанія Василівна (запис із старих, я тоді чомусь не писала заміжнє прізвище дружини, думала найду дівоче - напишу. Але це помилка. Там є графа для дівочого прізвища, а мати без прізвища у списку шукать важко).
Оті червоні хрестики, якщо Ви їх нажимаєте, удаляють того батька/мати що зараз стоять.
Якщо матері немає, то там написано "Немає даних. Клацніть тут щоб вибрати", як на картинці від учора http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... t=10#p1026
Клацнули - знайшли у списку правильну матір - вибрали
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей