Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
22
92%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
8%
 
Всього голосів: 24

Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Діва. Дякую. Щоб я без Вас робив...
Все вийшло. Буду тестувати далі, схоже помалу вдасться освоїти програму.

П.С. Маєте в родоводі Козловських?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:...П.С. Маєте в родоводі Козловських?
Незнаю поки - у мене ж усього 3 рочки ;)

Я ж вирішила парафію досліджувать, а там три села.
Подивіться скільки їх було тільки у рідному селі http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... t=853#p942
А ще у сусідніх
http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... t=845#p933
http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... t=854#p943

Ось по всім цим прізвищам є вже деревця у тому великому файлі, а по деяким деревища... то мені Ваші проблєми по їх узгодженні та розпізнанні відомі.
Всіх саджаю на "якоря" - так легше
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Козловський, Левицький, Березовський, Камінський, Ровінський, Григораш, Ґлоґоневич, не кажучи вже про "професійні" є і у мене.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Ще запитання: цікаво, чи в програмі можна показати "ймовірного" родича? Тобто щоб зв'язок між персонами був показаний іншої лінією (пунктиром, чи там штрихпунктиром, або іншим кольором).
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:Ще запитання: цікаво, чи в програмі можна показати "ймовірного" родича? Тобто щоб зв'язок між персонами був показаний іншої лінією (пунктиром, чи там штрихпунктиром, або іншим кольором).
Можна, вибераєте як прийомного сина чи дочку або названих батьків та буде пунктирна лінія. Я племінників, яких не можна ідентифікувати, заношу зазвичай як прийомних дітей.

А лінії різного кольору будуть з'являтися коли Ви будете робити запит на побудову дерева по всіх родичах як говорилося тут http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... t=20#p1044
Але таке можливо буде тільки коли Ви об'єднаєте декілько родів
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Це добре, бо створивши "названого" батька, можна об'єднати кілька віток роду, при цьому завжди буде видно, що інформація потребує уточнення.
Дякую.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ww2 »

D_i_V_a писав:
ww2 писав:Не розпорошуйте. Ведіть всіх в одній базі зразу. Зводити потім бази в одну набагато складніше, ніж розділити.
Думаю, що треба прояснити що Ви розумієте під словом "база".
Коли я відкриваю програму, то вона пуста, як на малюночку у низу "Без імені"

Тоді вибираю із самого верхнього рядка "Відкрити" та знаходжу десь у надрах комп'ютера свій ФАЙЛ що лежить десь у папках.
У мене на сьогодні таких 2 файли - один здоровецький майже на 4 тис позицій, а другий маленький (лежить зовсім у іншій папці) і немає ні якого відношення до людей із першого великого.

Скажіть будь ласка - ці файли Ви називаєте поняттям "база" чи йдеться про щось інше?
Так, перепрошую за свій професійний сленг.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9520
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6268 разів
Подякували: 3668 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:Так, перепрошую за свій професійний сленг.
Ви написали що ці бази важко об'єднати...
Справа у тому, що розмірковуючи над станом "ШЛЯХТА" прийшла до висновку, що по якійсь із своїх шляхетських гілок (криво чи прямо :P ) можна колись вийти на князівські роди...
Ота моя маленька база (файл) є ні чим іншим, як деревом руських князівських родів...
Якщо випадково трапиться потреба, то все-таки можна буде об'єднать? Чи є ризики пошкодження даних?
Востаннє редагувалось 19 березня 2016, 18:30 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 2 разів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ww2 »

Balymba писав:
ww2 писав:
Balymba писав:І ще одне питння: у мене набралось багато персон, які я поки-що не можу звести в спільне дерево (не вистачає особи, яка зв'язує їх). Якщо зараз створити певну кількість окремих дерев, чи можна їх потім зводити докупи?
Не розпорошуйте. Ведіть всіх в одній базі зразу. Зводити потім бази в одну набагато складніше, ніж розділити.
Рада би душа в рай, та гріхи не пускають....
Є спільний предок, а потім провалля на століття - навіть невідомо скільки поколінь невистачає, щоб звести до одного дерева. Пробував складати в одне дерево - виходить повний хаос: 3-5-7 людей з одинаковими іменами і прізвищами (а часто одинакові імена батьків та імена і прізвища матерів), всі вони між собою 3-4- юрідні брати. Розрізнити їх можна тільки, якщо в них народжуються діти в один період.
Наприклад є пара батьків, в яких (якщо не вникати глибше) народились діти 16.05.1895 та 14.12.1895, обидва хлопці вижили, їхні нащадки знають, що родичі між собою, але ступінь спорідненості виявити не вдається.
Хаос не від того, що в одній базі, а тому що ситуація заплутана.
І від того, що всі будуть в різних файлах, ситуація краще не стане. Навпаки.
Те, що персони не пов'язані між собою - не біда. Всьому свій час, зв'яжуться.
Не секрет, що в одному населеному пункті майже всі між собою родичі.
Уявіть, що з часом у різних деревах (файлах) почнуться з'являтись "двійники", тобто одна й та сама людина, просто родич по різним гілкам (або вони вже зараз у Вас є, але Ви про це ще не знаєте). Ці "двійники" почнуть обростати дітьми, батьками і в якийсь час у вас буде не одна база а кілька запутаних клубків які необхідно буди об'єднувати між собою. Не позаздрю Вам.
А потім, якщо Ви захочете побудувати дерево, в яку би входили персони з різних файлів, то це також Вам не вдасться.
Востаннє редагувалось 15 березня 2016, 22:34 користувачем ww2, всього редагувалось 1 раз.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ww2 »

D_i_V_a писав:
ww2 писав:
D_i_V_a писав:Так, перепрошую за свій професійний сленг.
Ви написали що ці бази важко об'єднати...
Справа у тому, що розмірковуючи над станом "ШЛЯХТА" прийшла до висновку, що по якійсь із своїх шляхетських гілок (криво чи прямо :P ) можна колись вийти на князівські роди...
Ота моя маленька база (файл) є ні чим іншим, як деревом руських князівських родів...
Якщо випадково трапиться потреба, то все-таки можна буде об'єднать? Чи є ризики пошкодження даних?
У даному випадку ризику немає. Технічно файли не пошкодяться. У будь-якому разі у Вас же залишається копія. :)
Я мав на увазі, ще об'єднання важко логічно зробити коректно, якщо об'єднувати різні бази з однієї місцевості, наприклад одного села.
Просто бачив, що ви використовуєте "якорі" для різних родів. Думав, що у Вас роди у різних файлах.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей