Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
22
92%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
8%
 
Всього голосів: 24

Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:...Ну, по-перше, я не зовсім розумію ціль такого, фактично, дублювання інформації.
...
Хоча, такого роду звіт, як у Вас, може бути цікавим, і, можливо, я його і реалізую у майбутньому.
Вважайте, що Ви мені підкинули ідею :)
Я вже про це казала тут
Ця таблиця на сьогодні допомогла вичислити людей якщо вони були записані без прізвища, вичислити з якої сім'ї хлопець взяв дружину, вичислити людей коли прізвища/імена/побатькові було записано спотворено або зовсім не правильно.
Якщо хтось не знає - таблички "ексель" широко використовують у бізнесі, у бухгалтерії, у статистиці - коли треба з цифрами або даними "пограться", зробити виборки за різними параметрами.

Живий приклад вже з генеалогії.
Занесла сповідку скажімо за 1800 рік. А потім до моїх рук потрапила метрика 1802 року.
З метрики по народженим дітям стало видно, що хлопці/чоловіки 2 роки тому були ще не одруженими - вискакує ім'я-побатькові дружини. Цікавість бере гору, чи вона з наших? "Залазю" у ексельку і роблю виборку по імені (дружини) та року (1800) - вискакує штук 5 жіночок. Одна за надто стара, друга ще дитина... ах ось вона... з яких ти будеш?
До того парубка від 1800 року дописую народження дитини і прироблюю дружину - але по ній пишу що може бути з такої-то сім'ї, перевірити!!!
І ці знаки оклику ставлю на самому верху у записах де записано "Створено за..."

PS Щось я останього часу забагато ідей стала підкидувать... :P
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ww2 »

Стоп, стоп, стоп! :)
Ви хотіли вивантажити з ДЖ події у Ексельку. Тобто, вважається, що у ДЖ ці всі події є. Вірно?
Тут Ви вже кажете за сповідалку, за допомогою якої ви шукаєте підходящих "дівиць". Так багато хто робить, я думаю. Я також.
Просто набирається ревізія або сповідалка повністю, і коли потрібно щось підходяще знайти, просто виконується пошук

Якщо ж Ви вносите сповідалку у ДЖ, то це інша справа, її можна вивантижити і отримати якусь ексельку. Але що заважає виконати такий самий пошук прямо у ДЖ, не вивантажуючи дані?
Або, іншими словами, які переваги даних у ексельці над тими самими даними у програмі ДЖ?
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Не можу справитися з такою ситуацією: дві сестри були дружинами одного чоловіка. Створив зв'язок із першою дружиною, а з другою ніяк не виходить. Пробував через "сім'я" - програма рекомендує створити "подію". Створюю "весілля", але вибрати друге з подружжя не вдається. В чому помилка?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
jakit
Повідомлень: 4
З нами з: 28 березня 2016, 18:11
Стать: Чоловік
Звідки: м.Рига - м.Дрогобич
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 7 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення jakit »

Balymba писав:Не можу справитися з такою ситуацією: дві сестри були дружинами одного чоловіка. Створив зв'язок із першою дружиною, а з другою ніяк не виходить. Пробував через "сім'я" - програма рекомендує створити "подію". Створюю "весілля", але вибрати друге з подружжя не вдається. В чому помилка?
Спробуйте створити цей звязок від другої дружини. Тоді в чоловіка буде відображено дві дружини .
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

jakit писав:
Balymba писав:Не можу справитися з такою ситуацією: дві сестри були дружинами одного чоловіка. Створив зв'язок із першою дружиною, а з другою ніяк не виходить. Пробував через "сім'я" - програма рекомендує створити "подію". Створюю "весілля", але вибрати друге з подружжя не вдається. В чому помилка?
Спробуйте створити цей звязок від другої дружини. Тоді в чоловіка буде відображено дві дружини .
Пробував і так - не виходить. Ще б спробував спочатку "створити" чоловіка, і до нього додати дружин - таке виходило раніше. Але мені в дереві потрібні жінки, а не чоловік. А потім треба буде додавати жінок до їхніх батьків - чи це ще гірше не запутає?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:...Пробував і так - не виходить. Ще б спробував спочатку "створити" чоловіка, і до нього додати дружин - таке виходило раніше. Але мені в дереві потрібні жінки, а не чоловік. А потім треба буде додавати жінок до їхніх батьків - чи це ще гірше не запутає?
Воно повинно працювать... щось Ви там у кнопках заплутались...

Спробуйте тоді поновому. Ідіть тільки через створення чоловіка/дружини/дитини. НЕ ІДІТЬ до подій!
Створіть першу дружину у чоловіка та причепіть її до потрібного батька.
Створіть 2-гу дружину, та причепіть її до тогож батька.
Це сестри.
Якщо у батьків було тільки 2 дочки, то зараз їх 4-ро.
Перенесіть із вже створених сестер, яких Ви не можете причепити до чоловіка, всю інформацію у новостворених.
А "старих" взагалі видаліть із програми.

Ми зараз не можемо бачити де і як Ви робите щось неправильно. Але Ви збережете багато часу, якщо зробите так яка я Вам описала.
Із часом і практикою прийде досвід...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

D_i_V_a писав:
Balymba писав:...Пробував і так - не виходить. Ще б спробував спочатку "створити" чоловіка, і до нього додати дружин - таке виходило раніше. Але мені в дереві потрібні жінки, а не чоловік. А потім треба буде додавати жінок до їхніх батьків - чи це ще гірше не запутає?
Воно повинно працювать... щось Ви там у кнопках заплутались...

Спробуйте тоді поновому. Ідіть тільки через створення чоловіка/дружини/дитини. НЕ ІДІТЬ до подій!
Створіть першу дружину у чоловіка та причепіть її до потрібного батька.
Створіть 2-гу дружину, та причепіть її до тогож батька.
Це сестри.
Якщо у батьків було тільки 2 дочки, то зараз їх 4-ро.
Перенесіть із вже створених сестер, яких Ви не можете причепити до чоловіка, всю інформацію у новостворених.
А "старих" взагалі видаліть із програми.

Ми зараз не можемо бачити де і як Ви робите щось неправильно. Але Ви збережете багато часу, якщо зробите так яка я Вам описала.
Із часом і практикою прийде досвід...
Спробував зробити це на простішому варіанті: створив "нову" дочку, приєднав її до батьків, видалив "стару". Біля батьків вона є, але пропав зв'язок із чоловіком. Як тепер її "одружити"?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення в36 Ольга »

В этой программе есть возможность записать одну из сестер БЫВШЕЙ женой? Может быть, после этого удастся их обеих соединить с этим мужчиной.
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

в36 Ольга писав:В этой программе есть возможность записать одну из сестер БЫВШЕЙ женой? Может быть, после этого удастся их обеих соединить с этим мужчиной.
А як це зробити не підкажете? Буду дуже вдячний.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення в36 Ольга »

Будем ждать знатоков. Я здесь с этой программой только начинаю знакомиться.
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей