УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
16
89%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
11%

Всього голосів : 18

Подякував (-ла): 543 раз.
Подякували: 663 раз.
Стать: Чоловік

Дерево Життя.

Повідомлення Balymba » 12 березня 2016, 13:45

Здається пора вже і такому консерватору як я перейти до генеалогічних програм від побудови дерев на папері. В 2007 році вже пробував працювати з GenoPro, але так і не зміг освоїти...
Зараз пробую тренуватися в Дереві Життя (поки-що тестую безплатну версію). Потребую допомоги, тих хто вже володіє навиками роботи.
Звідси перше запитання - в скачаній мною версії програми предки відображаються внизу, а нащадки - вверху. Майже чотири десятиліття я зображав навпаки, і для мене складно перевернути все з ніг на голову (чи навпаки?). Чи програма дозволяє змінити напрямок розвитку родового дерева? Бо бачу що на Молгені Mich Glitch подає свої дерева у зручному для мене вигляді.
https://genery.com/ru/
Востаннє редагувалось Balymba в 21 листопада 2018, 19:55, всього редагувалось 1 раз.
Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-Р37/ Н

Подякував (-ла): 5172 раз.
Подякували: 2491 раз.
Стать: Жінка

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a » 25 березня 2016, 20:27

Balymba написав:... Питань напевне буде ще багато, тому буду вдячний за допомогу.
Завжди раді...
Мені пан ww2 казав що з моєю екселькою може щось підкаже, як її можна до програми адаптувать чи щось таке...
То будемо всі разом учиться ;)
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Повідомлення Balymba » 26 березня 2016, 11:25

Місце проживання. Так і не можу зрозуміти, що туди зановити. Зазвичай заносив "місце народження" і "місце смерті". Якщо в людини один і той н.п., то ніби проблем нема, а якщо різні?
Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-Р37/ Н

Повідомлення D_i_V_a » 26 березня 2016, 19:30

Balymba написав:Місце проживання. Так і не можу зрозуміти, що туди зановити. Зазвичай заносив "місце народження" і "місце смерті". Якщо в людини один і той н.п., то ніби проблем нема, а якщо різні?
Так, це проблема, це треба Вам буде самому вирішувати який НП Ви будете заносити.

Я ж заношу зазвичай по проживанню. Якщо діти від батьків перебиралися у сусіднє село (однієї парафії), то це видно по самому дереву. У мене дерево налаштовано так, що НП показує.
Через ту міграцію стала обов'язково писать у поясненнях село. У моему прикладі viewtopic.php?f=205&t=878&start=40#p1152 є дуже старий запис від 1897 коли цього не робила. Та по тих сім'ях що мігрували було потім важко орієнтуваться.
Ще для мене важливим є заняття/професія, але я заношу туди стан, бо професії пишуться зрідка, а по стану приблизно можна уявити чим вони займалися.
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Онацький

Подякував (-ла): 1322 раз.
Подякували: 962 раз.

Повідомлення в36 Ольга » 26 березня 2016, 20:08

Ну, а если мои священники в течение жизни переезжали с одного места на другое? Наверное, все-таки правильнее даты рождения и смерти, как делает Balymba.
Я читаю тут и размышляю, не поменять ли мне мою программу ...
Востаннє редагувалось в36 Ольга в 26 березня 2016, 20:12, всього редагувалось 1 раз.

Повідомлення D_i_V_a » 26 березня 2016, 20:11

в36 Ольга написав:Ну, а если мои священники в течение жизни переезжали с одного места на другое? Тогда как быть? Я читаю тут и размышляю, не поменять ли мне мою программу ...
Тоді туго... допомагають тільки супровідні записи.
А якою програмою Ви користуєтесь? Може і по ній тему розпочати...
Востаннє редагувалось D_i_V_a в 26 березня 2016, 20:31, всього редагувалось 1 раз.
Онацький

Подякував (-ла): 1322 раз.
Подякували: 962 раз.

Повідомлення в36 Ольга » 26 березня 2016, 20:14

Да она тут рядом, соседняя тема - My Heritage

Повідомлення Balymba » 27 березня 2016, 11:59

Ввів десь дві сотні персон, за винятком "місця проживання" ніби-то все подобається. Є можливість "підчіпати" людей через свояцькі зв'язки, що дуже допомагає. Тепер чергове запитання: якщо частина дерева буде вестися латиницею (кілька сотень родичів в Румунії, Польщі, Франції, Аргентині, Англії, Канаді, США, Австралії) - чи не відбудеться збій в програмі?
І-Р37/ Н

Повідомлення D_i_V_a » 27 березня 2016, 16:37

Balymba написав:...Тепер чергове запитання: якщо частина дерева буде вестися латиницею (кілька сотень родичів в Румунії, Польщі, Франції, Аргентині, Англії, Канаді, США, Австралії) - чи не відбудеться збій в програмі?
Ага... і таке буває...
Досвіду у мене з внесенням імен латиницею немає. Але, думаю, це не повинно принести ніяких проблем.

Для перевірки створила у дереві у "своїх" Павленках особу по імені Pavlenko Stefan Stefanov. Ні яких проблем. Крментарі, дати життя, місцевість все-одно іде українською. То можете писать їх без остраху...
Онацький

Подякував (-ла): 26 раз.
Подякували: 74 раз.

Повідомлення ww2 » 28 березня 2016, 22:13

Balymba написав:Ввів десь дві сотні персон, за винятком "місця проживання" ніби-то все подобається. Є можливість "підчіпати" людей через свояцькі зв'язки, що дуже допомагає. Тепер чергове запитання: якщо частина дерева буде вестися латиницею (кілька сотень родичів в Румунії, Польщі, Франції, Аргентині, Англії, Канаді, США, Австралії) - чи не відбудеться збій в програмі?

Програму переведено на кілька десятків мов. Якщо б вона не підтримувала латиницю, хіба це робив-би автор?
Звісно можна, і не тільки латиницю, але й арабську в"язь китайські ієрогліфи і все інше. Причому - одночасно.
Програма їх зберігає у UNICODE, простіше кажучи, у "багамовному" форматі.

А "Місце проживання" дійсно трохи незрозуміле поле. Я його також майже не заповнюю. Просто воно є у стандарті GEDCOM, тому присутнє у всіх генеалогічних програмах
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua

Подякував (-ла): 26 раз.
Подякували: 74 раз.

Повідомлення ww2 » 28 березня 2016, 23:29

D_i_V_a написав:
Balymba написав:... Питань напевне буде ще багато, тому буду вдячний за допомогу.
Завжди раді...
Мені пан ww2 казав що з моєю екселькою може щось підкаже, як її можна до програми адаптувать чи щось таке...
То будемо всі разом учиться ;)

Так, я подивився Вашу ексельку.

Ну, по-перше, я не зовсім розумію ціль такого, фактично, дублювання інформації.
Я, чесно кажучи, також років п'ять тому, вносив всі метрички у окремий файл
Потім зрозумів, що саме ця інформація все одно вноситься і в генеалогічну програму (в нашому з Вами випадку - Дерево життя), тому кілька останніх років перестав це робити. Скоріш за браком часу, тому що з часом об'єм інформації, яку необхідно обробити, зростає на порядок.

Те, що робить моя програма - це фактично експортує дані про особу у XLS-файл, тобто виходить файл "одна особа - одна строка у таблиці"

У Вас фактично вносяться Події (можливі кілька записів на особу), тому моя програма не зовсім Вам зможе допомогти.

Хоча, такого роду звіт, як у Вас, може бути цікавим, і, можливо, я його і реалізую у майбутньому.
Вважайте, що Ви мені підкинули ідею :)
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua

Поперед.Далі

Повернутись до Генеалогічні програми і сайти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]