GedcomReport

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
2
67%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
1
33%
 
Всього голосів: 3

Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

GedcomReport

Повідомлення ww2 »

Призначення програми GedcomReport - розширення можливостей різноманітних генеалогічних програм в плані створення звітів, які в цих програмах відсутні.
Зображення
Спочатку програма (яка мала назву DrevoReport) працювала з базою даних програми Дерево життя 4-версії (* .at4 файлами) і була призначена для того, щоб компенсувати відсутні можливості саме в цій програмі. Зараз розвиток DrevoReport зупинено і програма отримала розвиток як GedcomReport.

Чому обрано такий шлях розвитку - читайте на сайті програми

Джерелом генеалогічних даних для програми GedcomReport є файл формату GEDCOM версії 5.5, а саме файл з розширенням * .ged і нічого більше.

На даний момент програма вміє будувати 10 звітів:
  • Поколінну схему пращурів
    Покоління схему нащадків
    Кругову діаграму (FanChart)
    Детектор проблем (пошук невідповідностей в дереві)
    Детектор спорідненості (побудова ланцюжка зв'язку 2-х персон)
    Фамільні ланцюжки
    Шлюби
    Статистика
    Пошук дублікатів
    Експорт даних про персонах

Зображення
Зовнішній вигляд Кругової діаграми у програмі GedcomReport

Крім цього, в програмі є режим Інструменти, що дозволяє виконувати роботи по груповому зміни даних, і включає в себе наступні можливості:
  • Групова заміна Імен, по батькові, прізвища
    Групова зміна регістра прізвищ на ВЕРХНІЙ
    Транслітерація даних в GEDCOM-файлі
Обговорення програми DrevoReport відбувається на офіційному форумі програми Дерево життя в розділі "Софт для Древа життя": http://www.genery.com/forum_ru/viewtopi ... =11&t=3360

Чому даю це посилання - на даний момент по функціональності і по дизайну на 90% і можливості GedcomReport DrevoReport збігаються

Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GedcomReport

Повідомлення D_i_V_a »

Під наші дискусії думаю що требе дерево протестувать на помилки.
"Ходжу кругами" навколо Вашого гедкома, але я з зіпами не умію, та не знаю як ту програму із зіпа витягти... може на днях у мене це получиться... але мої всі якоря одразу повилазять як помилки, то я в процесі обмірковування, чи мені це тестування взагалі зараз потрібне? Та і по занесеним даним я вже сьогодні готова до любої несподіванки - навіть зміни прізвища осіб (як це було по Сквирчинським ткачам)...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: GedcomReport

Повідомлення ww2 »

Перевірка ні до чого не зобов'язує
Часто її результати стають несподіванкою
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GedcomReport

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:...Спочатку програма (яка мала назву DrevoReport) працювала з базою даних програми Дерево життя 4-версії (* .at4 файлами) і була призначена для того, щоб компенсувати відсутні можливості саме в цій програмі. Зараз розвиток DrevoReport зупинено і програма отримала розвиток як GedcomReport.

Чому обрано такий шлях розвитку - читайте на сайті програми...
Я думаю, що треба піти трохи іншим шляхом... без посилань на якісь інщі сайти... та ще коли їх багато, то і не знаєш де шукать відповідь на моє конкретне питання.
Ви презентували программу. Давайте її тут викладемо так, щоб і "чайнику" було зрозуміло...

Я сьогодні нарешті дочекалась допомоги. Вашу програмку розмістили в надрах компа та обіцяли показать, як із нею працювать, щоби я (не дай Бог) не наробила шкоди 3 роки збираємій інформації, яка зараз лежить у файлі дерева життя.

Все закінчилось досі бистро і банально коли мене повідомили що треба файл формату GEDCOM версії 5.5
І що мені тепер робить? Як з мого дерева зробить гедком?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: GedcomReport

Повідомлення ww2 »

Проблему зрозумів.
GEDCOM зберігаємо з програми "Древо жизни" (або з будь якої іншої, всі більш-менш серйозні генеалогічні програми підтримують цей формат).
У меню "Файл"-"Экспорт"-"Файл Gedcom"
SaveGedcom.png
Далі називаємо цей файл (наприклад "DIVA") і тиснемо "Ok". Запитає про кодування, вибираємо UTF-8
SaveGedcom2.png
Цей файл потім відкриваємо у GedcomReport.
OpenGedcom.png
Потрібно буде у Довідку це додати. Не подумав, що далеко не всі вільно орієнтуються у цьому питанні.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: GedcomReport

Повідомлення ww2 »

Додав на сторінку програми 2 розділи, що стосуються формату GEDCOM
Перший з них має назву "Где взять GEDCOM-файл" і фактично написаний "за мотивами" попереднього мого повідомлення.
Другий "GEDCOM изнутри" є компіляцією моєї теми на GENEO, присвяченої опису цього формату.

Читайте, питайте, відповім.

Прямі посилання на цю інформацію на моєму сайті:

http://go.inf.ua/ExportGedcom.htm
http://go.inf.ua/Gedcom.htm
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GedcomReport

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:...Читайте, питайте, відповім...
Получилось... ура...
Не знала з чого починать.
Попробувала побудувать таку ж кругову діаграмку, але вона получилась не такою красивою, як Ваша. Відклала.
А от пошук помилок! Цікава штука...
Першим вискочив чоловік у котрого у 60 років народилась дитина. Це мене не дуже здивувало, бо він дійсно взяв за другу дружину онучку дячка, на 20 років молодшу, та я сім'ю виписала по перепису, вони мені якісь там родичі - треба тільки подивиться що там з його дітьми, чи дійсно так пізно народив?

А от наступна помилка розсмішила - жіночка що народила дитинку була у віці 8,2 роки - хі-хі-хі
А потім знайшлось ще краще - дитина народилась у 1906 році, а мати померла у 1834... :lol: ой не можу, я століття всього навсього переплутала, вона у 1934 померла...

Буду граться далі, дуже дякую :D
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GedcomReport

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:...Буду граться далі, дуже дякую :D
Грою це не було... для мене це виявилась, особливо на початку, важкою нудотною роботою... і для того причиною були мої якоря.
Ви сказали, що якщо у губерній немає року народження то і проблем не буде. Про себе подумала - року народження немає, то мабуть все пройде гладко...
У губерній то немає, а от у прізвищних якорях вони є... а я про це і забула, бо більшісь із них давно створені... :?

Датою народження по якорям є рік документу в якому це прізвище перший раз знайшлось. Тому що я стрибаю в роках туди-сюди у 19 ст, залітаючи інколи і в 18 і в 20-те, то мені без таких записів не обійтись. По цьому запису я знаю коли почала з сім'єю працювати.
Якщо після створення прізвища у руки потрапив документ старший (більш древній) та по ньому дописані нові персони, то вони звісно можуть буть молодші за батька. І таких позицій у мене було багатенько.

Я зараз думаю, що якщо моя система якорів прижеветься, чи можна спробувать зробити так, щоб була можливість перевірку робити частково, не всього дерева, а від якорів? Хоча може це нікому крім мене і не потрібно... але просто ідея?...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: GedcomReport

Повідомлення D_i_V_a »

А тепер все таки про сам процес перевірки
Помилочки віднайшлися. Я навіть записала як вони звучали - було смішно... і дуже :lol:

-шлюб до народження
-вік одного з батьків на момент народження 134 роки
-вік нареченого та нареченої 119 років
-різниця віку між нареченими 102 роки
-різниця у віці дітей менше 9 місяців (це поки ще не перевірила)
-дитина народжена після смерті батьк 10 місяців ( також не перевіряла)

А от зараз буде щось цікавеньке... ось тут я видала перл...
-вік одного з батьків складає 1785 років (замість 1759 року я забила 759 рік :o :shock: :roll: - всього на тисячоліття помилилась, з ким не буває :lol: )
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: GedcomReport

Повідомлення ww2 »

Так просто ігноруйте такі невідповідності, якщо Ви знаєте, що вони від якоря. Чи їх забагато?
Зрештою у якоря можна прибрать дату народження (правильно я розумію, що це не реальна персона)? Впишіть ту дату, якщо вона Вам потрібна, у примітки, щоб на неї не реагувала програма.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей