Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Захоронення СВЯЩЕНИКІВ

Все стосовно записів у метричних книгах різних конфесій
Онлайн
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4722
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Звідки: Київ
Подякував (-ла): 4161 раз.
Подякували: 1854 раз.
Стать: Жінка

Захоронення СВЯЩЕНИКІВ

Повідомлення D_i_V_a » 28 липня 2017, 09:39

Колись десь... не важливо сьогодні вже коли і де... була дискусія, що священиків ховають не так як прихожан... головою у другу сторону...
Тобто, якщо прихожан ховають головою на СХІД, то священика ховають головою на захід. Тоді говорилось що лицем до сходу сонця.

Під тодішню дискусію з подивом взнала для себе, що загалом у різних народів (а ми розуміємо що і релігій) людей ховають головами у різні боки :?
Християни, мусульмани іудеї... всі лежать (лежали за часів царської Росії) на своїх цвинтарях... і тому минулого року у моєму дослідженні знайшовся чудовий доказ... задокументований картографами у місті Кропивницькому (Кіровограді, Єлисаветграді) станом на 1913 рік.

З насолодою дивлюсь серіал про Еркюля Пуаро :D . Світ,що показують закордонні митці - це світ Агати Крісті 1930-х років, світ аристократичної Великої Британії... чопорний, вихований, такий, що хочеться і собі чогось такого.
І ось в цьому серіалі сидячи з кимось на цвинтарі Еркюль Пуаро питає - а Ви знаєте чому священиків ховають лицем до прихожан?
І відповідь - Тому що вважається,що коли прийде (ой пробачте, не скажу точно як воно там називається - судний день чи що) той день то всі померлі повстануть і священик поведе їх у ... (Господи, куди ж він їх поведе?)
Мене настільки вразила ця розповідь... хоч мова там на острові і йде про Англиканські незалежну від Римського Престолу церкву, але звичаї то однакові - ХРИСТИЯНСЬКІ.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Повернутись до Метричні Книги

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot], vika.sonechko, в36 Ольга, Владислав78, Лора