Продані метричні книги на Violity - Тернопільська обл.

Все стосовно записів у метричних книгах різних конфесій
Відповісти
Аватар користувача
VUVA
Повідомлень: 5
З нами з: 05 квітня 2017, 12:00
Стать: Чоловік
Звідки: Львів
Подякували: 4 рази

Продані метричні книги на Violity - Тернопільська обл.

Повідомлення VUVA »

Всім привіт.

Сьогодні натрапив на те, що минулого тижня на аукціоні Violity була продана "Метрична книга села Вигнанка Чортківського району Тернопільської області 1784 рік"

Фото з аукціону - додаю.
Зверніть увагу за яку ціну була продана + місцезнаходження книги (продавця).
Ось так на жаль і розпродується ця цінна інформація, яку всі ми так шукаємо =(

P.S. Мене особливо це зачепило, так як це майже поряд з місцем мого народження...
MK-1.png
MK-2.png
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 17 березня 2020, 08:29 користувачем VUVA, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Продані метричні книги на Violity - Тернопільська обл.

Повідомлення Balymba »

В даному випадку "каміння не розкидається, а збирається". Книги викуповує вскладчину група генеалогів. Бажаючі можуть приєднатися коштами. Контактну особу можу дати в приватних повідомленнях.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
VUVA
Повідомлень: 5
З нами з: 05 квітня 2017, 12:00
Стать: Чоловік
Звідки: Львів
Подякували: 4 рази

Re: Продані метричні книги на Violity - Тернопільська обл.

Повідомлення VUVA »

Balymba писав:В даному випадку "каміння не розкидається, а збирається". Книги викуповує вскладчину група генеалогів. Бажаючі можуть приєднатися коштами. Контактну особу можу дати в приватних повідомленнях.
Надіюся що це вони викупили.

P.S. Хоча здається чув, що вони сканують і повертають книги назад до архівів, а потім, я думаю, ті книги знову потрапляють на подібні аукціони...
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Продані метричні книги на Violity - Тернопільська обл.

Повідомлення Balymba »

VUVA писав:
Balymba писав:В даному випадку "каміння не розкидається, а збирається". Книги викуповує вскладчину група генеалогів. Бажаючі можуть приєднатися коштами. Контактну особу можу дати в приватних повідомленнях.
Надіюся що це вони викупили.

P.S. Хоча здається чув, що вони сканують і повертають книги назад до архівів, а потім, я думаю, ті книги знову потрапляють на подібні аукціони...
Навіть якщо так, в доступі буде електронна копія.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Відповісти

Повернутись до “Метричні Книги”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей