УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Трудшколи міста Києва 1928 рік

Аватар користувача
 
Повідомлень: 5670
З нами з: 15 лютого 2016, 16:51
Подякував (-ла): 2809 раз.
Подякували: 1117 раз.
Стать: Жінка

Трудшколи міста Києва 1928 рік

Повідомлення АннА » 05 жовтня 2020, 10:32

Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік
Трудшколи.

Киівська трудшкола № 1 (укр.) ім. Т. Г. Шевченка.
(Артема, №46, тел.. 13-39).
Завідувач – В. Х. Дурдуківський.
Пом. Зав. – О. З. Гребенецький.
Секретар – Н. С Токаревська.
Викладачі:
Бухановська К. Я., Василевська Р. В., Воєйков В. А., Дудар Д. Д., Засіський А. П., Іляшенко Л. О., Прохорова М. І., Пархоменко А. С., Павлович Ю. Ю., Скрипник Л. О., Слуцький В. Х., Томкевич Л. А., Юрквич М. П., Хореско Л. П., Горащенко Т. П., Трезвінський Ю. К.
Инструктор столярства – Антоненко І. П.
Завканц – Куреня Я. С.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Аватар користувача
 
Повідомлень: 5670
З нами з: 15 лютого 2016, 16:51
Подякував (-ла): 2809 раз.
Подякували: 1117 раз.
Стать: Жінка

Re: Трудшколи

Повідомлення АннА » 05 жовтня 2020, 10:33

Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік

Трудова Школа № 2 (укр.)
(Кирилівська, 17/2)
10 груп, учнів 417.
Завідувач – Новодворський І. С., Кирилівська, 17/2
Помзавшколи – Саранча О. Л., Нестерівськ. заул., 4-б/8.
Завканц – Козицька Л. І., Михайлівська вул., 16/42.
Викладачі:
Филькевич Т. П. – груповід, Павлівська, 23/5.
Виноградська І. Ю. – груповід, Воровськ., 25/48.
Потопальська Н. М. – груп., Паньківська, 10/10.
Левинська А. Д. – груп., Корева, 5.
Пискарська А. А. – груп, Артема, 14-4/4.
Любченко А. П. – суспільствознавство, Тургенівська, 80/12.
Кучменко К. І. – мате мат., Чехівський заулок, ч. 8/12.
Галаган О. М. – укр. мова, Павлівська, 28/5.
Хворостецький І. В. – малювання, Нестерівська, ч. 4-б/8.
Заржицький К. О. – спиви, Кирилівська, 31.
Антоненко І. П. – процеси праці, Лук’янівська, ч. 40.
Клебанов М. С. – фізкульт., Андр. узв., 5.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Аватар користувача
 
Повідомлень: 5670
З нами з: 15 лютого 2016, 16:51
Подякував (-ла): 2809 раз.
Подякували: 1117 раз.
Стать: Жінка

Re: Трудшколи

Повідомлення АннА » 05 жовтня 2020, 10:33

Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік

Трудова школа № 3 (рос.).
(Кирилівська, 31, тел. 52-25).
Учнів 858.
Завідувач – Рябченко Г. П. (математ.), Кирилівська, 31.
Пом. зав. шк. – Томашевич Г. В. (краєзнавство), Гершуні, 66.
Секр. педради – Вишневський Г. Ф. (груповід), Кирилівська, 31-2.
Завканц – Барвінок Є. С. (груп.), Кирилівська, ч. 31/1.
Діловод – Будкевич А. В. (груповід), П’ятакова, ч. 114.
Викладачі:
Прозоров В. А. – рос. мова, Кирилів., 32.
Добріжанський С. П. – суспільствознавство, Тимофіївська, 6-1.
Артеменко Н. Д. – прородов., Артема, 40.
Пляц. І. В. – німец. мова, М. Подвальна, 12/10.
Корнійчук В. О. – матем., Жертв Рев., 9-а/8.
Колпаков П. М. – матем., Дмитріївська, 52/7.
Євсевський А. А. – укрмова.
Беликович З. С. – укрмова, Гершуні, 4.
Соборницький Г. Ф. – малювання, Петровська, ч. 20.
Заржицький К. А. – співи, Кирилів., 31/2.
Подольський Н. М. – фізкультура, Кирилівська.
Ушинський П. Г. – груповід, Костянтинівська, ч. 27.
Глуздовська З. К. – груп., Воздвижен., 24.
Антонова А. Н. – груп., Мірна, 4.
Шаповал Є. Г. – груп., Тарасівська, 10/6.
Тимоіфєва О. Г. – груп., Рейтарська, 35.
Рубан В. Ф. - Братська, 14.
Желобовська Є. Б. – груп., Волоська, 17.
Рогоча М. М. – груп., Пріорка, Вишгород, 17.
Капцевич Є. К. – Хорева, 6.
Селецька А. О. – Костельна, 6.
Штекель А. В. – груп., Кирилівська, 31.
Косоногова Л. І. – груп., Толстого, 24.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Аватар користувача
 
Повідомлень: 5670
З нами з: 15 лютого 2016, 16:51
Подякував (-ла): 2809 раз.
Подякували: 1117 раз.
Стать: Жінка

Re: Трудшколи

Повідомлення АннА » 05 жовтня 2020, 10:35

Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік

Трудшкола № 4 (укр.).
(Пуща-Водиця, № 2).
9 груп; учнів – 287; вчителів – 13.
Зав. школи – Будераський.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Аватар користувача
 
Повідомлень: 5670
З нами з: 15 лютого 2016, 16:51
Подякував (-ла): 2809 раз.
Подякували: 1117 раз.
Стать: Жінка

Re: Трудшколи

Повідомлення АннА » 05 жовтня 2020, 10:35

Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік

Трудова школа № 5 (євр.-рос.).
(Хорева, 6, тел.. 40-70)
Учнів – 415.
Завшколи – Брагінський Ш. Г., Крогло-Університетська, 7-а/31.
Помзавшколи, він-же секретар Педради – Тимофієв О. Г., природознавство, краєзнавство, Рейтерська, 35/11.
Завканц – Курян М. А., Хорева, 45/7.
Викладачі:
Самгородська М. М. – рос. мова, Червоноармійська, 51.
Гольдштейн Н. А. – суспільнознавство, вул. 25 Жовтня, 12/12.
Рознотовський Н. В. – математ., Хорева, 21/3.
Єржековська Н. Н. – фізк., Короленка, 46/12.
Кулибаба К. П. – Укрмова, Боричів-Ток.
Бабинський Л. М. – суспільствознавство, краєзнавство, Ворошилова, 14-48.
Хорошанський М. Г. – руч. пр., Н.-Вал, 35/1.
Гершензон М. Я. – драматург., Воровськ., 22.
Качанівська Є. С. – німецька мова.
Писаревський А. З. – муз виховання, Виноградна, ч. 20-а/11.
Мирецький Д. Н. – фізкультура.
Вайшельбаум С. Б. – малювання, Нова вул., ч. 1.
Брянський Ш. Н. – євр. мова, Пушк., 5/2.
Гусак Р. С. – матем., Червоноарм., 40/14.
Гильберг С. М. – груп., Ворошилова, 34/2.
Личковська Б. М. – груп., Свердлова, 13/34.
Шварцман Е. К. – груп., Борохова, 29/10.
Брагинська Х. Е. – груп., Ярослав., 16/12.
Штейнгардт Ц. М. – груп., вул. 25 Жовтня, 16-54.
Городецька Т. С. – груп., вул.. 25 Жовтня, 21.
Рабинович М. П. – груп., Горовица, 13/16.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Аватар користувача
 
Повідомлень: 5670
З нами з: 15 лютого 2016, 16:51
Подякував (-ла): 2809 раз.
Подякували: 1117 раз.
Стать: Жінка

Re: Трудшколи

Повідомлення АннА » 06 жовтня 2020, 08:31

Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік

Трудшкола № 6 (укр.-рос.)
(Горовиця, 2).
28 груп, 38 учителів, 1236 учнів.
Зав. – Ткаченко Гр. В.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Аватар користувача
 
Повідомлень: 5670
З нами з: 15 лютого 2016, 16:51
Подякував (-ла): 2809 раз.
Подякували: 1117 раз.
Стать: Жінка

Re: Трудшколи

Повідомлення АннА » 06 жовтня 2020, 08:32

Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік

Трудова школа № 7 (укр.)
(Фроловська, 1, тел. 10-75).
Учнів – 585.
Завшколи Глухенський А. Г. – Фролов., 1.
Помзавшколи Карета С. Л. – Воровськ., 25.
Секретар педради Замкевич Е. Х. – Артема, 47-8.
Завканц Чихидовський В. С. – Чернеча, 5-26.
Викладачі:
Григоровська І. Е., укрмова, суспільствознавство – Ворошилова, 36-10.
Калинович Р. Т., матем. – К. Лібкнехта, 44-5.
Степченко Б. Д., природознавство – Червона площа, 6.
Вигановська В. М., німецька мова – Церковна, 1.
Гороновський А. Н., росмова – Мельникова, 23-6.
Тимощук К. І., малювання – Артема, 40-27.
Руденко І. Ф., співи – Стрелецька, 4-3.
Корноухов В. Ф., груповід – Мельникова 31-1.
Голуб В. А., груповід – Братська, 12.
Сильвестрів М. В. –
Бигановська В. Н., груповід – Чорвона площа, 6-2.
Шпачинська А. А., груповід – Андріївська, 15.
Кисленко Ю. К., груповід – Куренівка, Захарьївська, 12.
Стаховська Е. Н., груповід – Червона площа, 6.
Антонюк М. М. груповід – Святославська, 5.
Новик М. Т., інстр. драмкр. – Стрелецька.
Матвієв – шкільний лікар.
Рабинович О. – шкільний лікар, Кирилівська.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Аватар користувача
 
Повідомлень: 5670
З нами з: 15 лютого 2016, 16:51
Подякував (-ла): 2809 раз.
Подякували: 1117 раз.
Стать: Жінка

Re: Трудшколи

Повідомлення АннА » 06 жовтня 2020, 08:33

Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік

Трудшкола № 8 (укр.)
(Вишгородська, 15).
6 груп; 8 вчителів, 235 учнів.
Завшколи – Михновський.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Аватар користувача
 
Повідомлень: 5670
З нами з: 15 лютого 2016, 16:51
Подякував (-ла): 2809 раз.
Подякували: 1117 раз.
Стать: Жінка

Re: Трудшколи

Повідомлення АннА » 06 жовтня 2020, 08:34

Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік

Трудова школа № 9 (євр.-рос.).
(вул. Революціі 93, тел. 32-77).
Учнів – 553.
Завшколи – Гройс Ш. Д., вул. Революціі, 93.
Пом. зав. школи – Грищенко А. П., Нероновича 32-11.
Секрет. педради – Абчук А. П., Червоноармійська, 32-23.
Завканц – Анофріїва Н. К., Волоська 17-15.
Викладачі:
Бигич П. С. – укр. мова, Гоголівська, 13-17.
Борин Л. В. – природознавство, Гершуні, 45-29.
Вигоновська В. М. – Німецька мова, Звіринець, Церковний заул., 1.
Гринфельд Ю. Р. – груповід, Б. Шевченка 5-14.
Гусак Р. С. – математ. і природознавство, Червоноармійська 40-11.
Кавецька Є. К. – краєзнавство, вул. Революції 93-2.
Каганович Р. І. – груповід, Горовиця, 25-24.
Криворуцький Н. Ф. – євр. и суспільствознавство, Тарасівська, 3-4.
Кигель Ф. Я. – матем. и краєзнавство, Короленка 5-13.
Лис Н. М. – груповід, вул. Революціі 37-8.
Лещинська Т. Г. – груповід, Борохова 20-19.
Маранц І. С. – груповід, Софіївська 9-8.
Пик Е. І. – євр. и суспільнознавство, Комуністична 5-9.
Прохватилова К. П. – рос. мова, Нероновича 30.
Пекельс Р. Я. – фізкульт., Фролов. 2-8.
Розенберг І. М. – малювання, Басейна 5-8.
Стефановська А. Я – Фізика і природознавство, Печерськ, Цитадель 9.
Прилуцька Е. А. – груповід, Нова вул. 3-9.
Фельдман Е. С. – Суспільствознавство, Ворошилова 24-14.
Черепенина Н. С. – математика, Гершуні, 18.
Фейгина С. Н. – музвиховання, Костянтинівська, 1-10.
Недзведовська Н. Є. – фізкультура, Михайлівський заул. 20-12.
Школьник Г. С. – співи, Короленка 82-7.
Непомняща С. Б. – груповід, Кругло-Університетська 7-а-9.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Аватар користувача
 
Повідомлень: 5670
З нами з: 15 лютого 2016, 16:51
Подякував (-ла): 2809 раз.
Подякували: 1117 раз.
Стать: Жінка

Re: Трудшколи

Повідомлення АннА » 06 жовтня 2020, 08:36

Довідна книга УСЯ КИЇВЩИНА на 1928 рік

Трудова школа № 10 (євр.-рос.).
( Андріївська вул. № 15, тел.. 17-92).
Учнів – 400.
Зав. школи – Ровинський Л. Я., Стрітенська 4-1.
Пом. зав. школи і секрет. педради – Яхнис Ф. Я., Михайлівськ. заул. 14-8.
Завканц – Страшнова А. А., Андріївська 4-5.
Викладачі:
Зозовська Є. М. – груповід, Михайлів., 22.
Косман П. Д. – груповід, Ш.-Алейхема 18-12.
Лещинська Х. Г. – груповід, Басейна 5-11.
Пилявська Б. М. – груповід, Кругло-Університетська, 1-7.
Шевченко В. С. – математ., Горовиця, 25-12.
Верисоцька Є. И. – рос. мова, Гершуні 65-8.
Пфаф Г. І. – німецька мова, Короленка 1.
Молдаван Є. І. - краєзнавство, Тарасів. 11-3.
Любарський Г. П. – фізика, вул.. 25 Жовтня 22-19.
Константинов С. А. – укр. мова, Басейна 3-8.
Мочубський Н. М. – малювання, Реп’яхів Яр 4.
Гейдельберг С. Л. – суспільствознавство, Гоголівська 13-2.
Жардиновський М. А. – фізкультура, Короленка, 61-50.
Раввинов А. Г. – співи, 25 Жовтня, 16-25.
Брянський С. Н. – євр. мова, Пушкин. 5-2.
Розенберг И. М. – малювання, Басейна 5-8.
Хорошанський М. Г. – інстр. палятурні, Н.-Вал 35-1.
Шейнкман Р. Г. - вожатий форпоста, Бульв. Шевченка 5-9.
Гершензон – инструкт. драмгуртка, Воровського 22.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Далі

Повернутись до Школи

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: AdsBot [Google], Bing [Bot], Google [Bot]