Гайдамака/Гайдамаченко

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Гайдамака/Гайдамаченко

Повідомлення SNIGURIVNA »

Походження прізвища досить прозоре.

За відомостями мого улюбленого джерела з картою в Україні мешкає 2775 осіб з прізвищем Гайдамака і ще 435 Гайдамаченко.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Гайдамака/Гайдамаченко

Повідомлення SNIGURIVNA »

Трохи про Гайдамаченків з Орловця Черкаського повіту Київської губернії є тут.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Гайдамака/Гайдамаченко

Повідомлення SNIGURIVNA »

Фамилия: Гайдамака
Имя: Василий
Отчество: Федорович
Дата рождения/Возраст: __.__.1897
Место рождения: Украинская ССР, Киевская обл., Городищенский р-н, с. Орловец 2
Дата и место призыва: __.06.1941 Городищенский РВК, Украинская ССР, Киевская обл., Городищенский р-н
Воинское звание: рядовой
Причина выбытия: пропал без вести
Дата выбытия: __.05.1944
Фамилия: Гайдамака
Имя: Иосиф
Отчество: Федорович
Дата рождения/Возраст: __.__.1893
Место рождения: Украинская ССР, Киевская обл., Городищенский р-н, с. Орловец 2
Дата и место призыва: __.06.1941 Городищенский РВК, Украинская ССР, Киевская обл., Городищенский р-н
Воинское звание: рядовой
Причина выбытия: пропал без вести
Дата выбытия: __.05.1944
джерело
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Гайдамака/Гайдамаченко

Повідомлення АннА »

Гайдамака з Чернігівщини

ГАЙДАМАКА Анатолій Васильович (н. 09.06.1939) – художник-монументаліст. Засл. діяч мист-в УРСР (1989), нар. худож. України (1998). Н. в с. Волосківці Менського р-ну Чернігівської обл.
Закінчив Моск. вище худож.-пром. уч-ще (1967). 1978–88 брав участь у худож. оформленні Держ. історико-культ. заповідника на о-ві Хортиця , 1980–82 – Київ. філіалу Центр. музею ім. В.Леніна (нині – Палац мистецтв "Український дім"). Оформив музеї: М.Коцюбинського в Чернігові (1982–83), космонавтики ім. С.Корольова у Житомирі (1983), Т.Шевченка в Києві (1984–87), с. Шевченкове Звенигородського р-ну Черкас. обл. (1998), Каневі (1999); Чорнобиля (див. Чорнобильська катастрофа 1986 ),Великої вітчизн. війни (1995–96; див. Великої вітчизняної війни 1941–1945 років національний музей ) в м. Київ, нової експозиції в м. Форт Шевченка в Казахстані (1997) тощо. Автор живописних циклів "Яблуневі сади" (1980-ті рр.), "Розп'яття" (1988–90-ті рр.), "Історія України" (1990-ті рр.), пам'ятника загиблим під час спалення м. Батурин ) 1708 (2004). Виставки тв. Г. проходили в багатьох країнах світу. Творчості Г. присвячено худож.-документальний фільм "Гайдамацький шлях" (2001). Лауреат Держ. премії УРСР ім. Т.Шевченка (1985; надана творчому колективу за арх-ру і оформлення Київ. філіалу Центр. музею ім. В.Леніна).

Зображення
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Відповісти

Повернутись до “Г-Ґ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей