Родине дерево

Також питання і теми які ви не знаєте де розмістити - будуть перенесені до відповідного розділу
Відповісти
Аватар користувача
Мешковський
Повідомлень: 3
З нами з: 23 листопада 2021, 22:44
Стать: Чоловік
Подякували: 4 рази

Родине дерево

Повідомлення Мешковський »

доброго дня,
я мешковський роман іванович
звертаюся за допомогою,
по поводу відновленя коріня
мого тата мешковського івана антоновича
була бабся пилипенко лідія іванівна
внеї було задражненя стопи і так сталося що вона помепла в 2000 році
її поховали але через паро місяців прийшли люди з архівів які шукали її для відновленя коріного дерева николая маклух маклая
хату продали а господарь хати збрехав і сказав що нікого більше немає
а люди деякі це чули росказали мому татові він хтів їх знайти але так і не вдалося
але тато точно знав що йому не збрихали через тещо в дитинстві баба дуже розказувала про маклуха маклая
прошу допомогти будьласка.
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Родине дерево

Повідомлення АннА »

Мешковський писав:доброго дня,
я мешковський роман іванович
звертаюся за допомогою,
по поводу відновленя коріня
мого тата мешковського івана антоновича
була бабся пилипенко лідія іванівна
внеї було задражненя стопи і так сталося що вона помепла в 2000 році
її поховали але через паро місяців прийшли люди з архівів які шукали її для відновленя коріного дерева николая маклух маклая
хату продали а господарь хати збрехав і сказав що нікого більше немає
а люди деякі це чули росказали мому татові він хтів їх знайти але так і не вдалося
але тато точно знав що йому не збрихали через тещо в дитинстві баба дуже розказувала про маклуха маклая
прошу допомогти будьласка.
Шановний пане Роман Іванович!
Ваші вчорашні повідомлення не видалені.
Я написала вам приват повідомлення в якому пояснила, що ми перенесли їх в інше місце і там посилання на них, але вони існують і там вже є відповіді.
Як побачити мій лист, та в майбутньому листи інших користувачів, почитайте ось тут viewtopic.php?f=4&t=6&start=20#p17206

З повагою
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Родине дерево

Повідомлення kbg_dnepr »

Шановний РОман Іванович,

Ви створили дві теми з однаковим текстом і з однаковою назвою. Тому одну тему перейменували в "Миклуха (Миклуха-Маклай)" viewtopic.php?f=33&t=7718 і в ній йдеться про рід Миклух та конкретно про Миколу Миколайовича Миклухо-Маклая,
а друга тема називається "Мешковський" viewtopic.php?f=33&t=7717 і в ній Ви можете досліджувати свій родовід.

Ви також в будь-який час можете побачити ВСІ Ваші повідомлення, якщо натиснете "Ваші повідомлення" на чорній стрічці вгорі праворуч.

В темі про Миклух я написала Вам, що, на мій погляд, необхідно зробити, щоби ми могли допомогти Вам в дослідженні Вашого родоводу.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “ДОПОМОГА В ПОШУКУ ПРЕДКІВ та питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей