Музеї Києва / Музеи Киева

Відповісти
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 4824
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 3167 разів
Подякували: 563 рази

Музеї Києва / Музеи Киева

Повідомлення kbg_dnepr »

Музей грошей Нацбанку знову відчинений для відвідувачів. Екскурсії проводяться безкоштовно для груп за попереднім записом.
https://vechirniy.kyiv.ua/news/54760/
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 7075
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3019 разів
Подякували: 1679 разів

Re: Музеї Києва / Музеи Киева

Повідомлення АннА »

Київський музей О.С. Пушкіна припиняє своє існування під цією назвою й тепер він матиме назву «Музей побуту Києва першої половини ХІХ століття». Таким чином музей дерусифікувався.
Після української перемоги та відновлення українських державних кордонів на усіх киян і гостей міста чекатиме оновлений музей, який розповідатиме про цікавий та важливий етап української історії

Музей історії міста Києва — потужне музейне об’єднання, до складу якого входять 10 філій, однією з яких є музей О.С.Пушкіна.
Музей пишається своєю колекцією та вдячний усім, хто в різні часи сприяв її поповненню. Серед усіх меценатів та дарувальників, без сумніву, цінні експонати передав місту колекціонер Яків Ісаакович Бердичівський. Його «Пушкініана» стала важливим внеском для створення Київського музею Пушкіна.
У музеї наголошують, що цей дарунок став лише частиною великої колекції музею. У фондах філії міститься чимало інших експонатів, які показують життя та побут Києва першої половини ХІХ століття.
Сьогодні, у дні кривавої російської війни проти України, колектив музею зайнятий збереженням культурної спадщини. Тому музейники вирішили заздалегідь оприлюднити свої напрацювання.
Музей історії міста Києва упродовж тривалого часу перебуває на важливову етапі трансформацій. А у музеї Пушкіна давно розпочали роботу над зміною назви та створенням нової концепції експозиції, які більш влучно представлять зміст колекції цього музею.
Сьогодні, 2 березня, на Софії Київській встановили відреставрований хрест, який звалив буревій, що пронісся столицею 18 січня.

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Відповісти

Повернутись до “КИЇВ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей