Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Допомога у читанні Румунською!

Подякував (-ла): 64 раз.
Подякували: 189 раз.
Стать: Чоловік

Допомога у читанні Румунською!

Повідомлення Vic-tor » 04 березня 2019, 07:26

Текст рукописний, написаний на старому Євангелії в 1941 р.
viewtopic.php?f=398&t=4279
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось Vic-tor в 18 березня 2019, 05:11, всього редагувалось 1 раз.

Re: Допомога у читанні Румунською!

Повідомлення Vic-tor » 20 травня 2019, 05:04

Yes, Barcha, but I think this question is interesting exclusively to the Romanian side.

Повідомлення Vic-tor » 24 травня 2019, 00:04

Отримав листа з румунського військового музею.
Всесвітня бюрократія не має національності :)
Я думав, що в першу чергу, це їм цікаво, а виявляється це мені треба добиватись.
Good day!
Regarding your request, in which you bring our attention to an Romanian inscription on an old gospel from your church, we are able to inform you that this area of expertise belongs to the National Office for the Cult of Heroes. We kindly ask you to forward your message to the folowing adress: once@mapn.ro
Best wishes, The Director of the ”King Ferdinand I” National Military Museum
Col. Constantin LUPU

Повідомлення Vic-tor » 09 липня 2019, 08:09

Шедеврально. Новое письмо с гербовой печатью, от какого-то очередного полковника без фамилии, но с благодарной отпиской, что это снова не их парафия, и мне нужно обратиться в военный музей, который меня месяц назад отправил к ним ( см письмо выше за подписью полковника Лупу. ) :lol:
Оце бюрократія! А нам наша рідна не подобається! :)
ROMANIA
MINISTRY OF NATIONAL DEFENSE
Militay Unrt 02416,,O" Bucharest
Nr.i, .\i din
- Bucharest -

To Mr. .....
Following your request addressed to the National Office for Hereos' Memory,
regarding the holograph inscription belonging to priest Marin H. Dumitrescu, we are
addressing you our sincere regards for the interest that you show in the domain of
history.
On the other hand, we are bringing to your knowledge that the domain that our
Office is covering is, among others, referring to the graves and monuments dedicated to
persons in the military service of the Romanian state, who have deceased in armed
conflicts. Therefore, we let you know that, out of the data that our Office owns, the
priest Marin H. Dumitrescu survived the Second World War and, this is the reason *hy,
the inscription belonging to him is not part of the responsibilities of our institution.
We are kindly asking you to address your request to the National Military
Museum in Buchare st (relati i.publice @muzeulmilitar.ro)
COMMAN 02416 ,,O"
Colonel

Онлайн

Подякував (-ла): 4615 раз.
Подякували: 2134 раз.
Стать: Жінка

Повідомлення D_i_V_a » 09 липня 2019, 09:54

Vic-tor написав:Шедеврально. Новое письмо с гербовой печатью... и мне нужно обратиться в военный музей, который меня месяц назад отправил к ним ( см письмо выше за подписью полковника Лупу. ) :lol:
Оце бюрократія! А нам наша рідна не подобається! :)

...Therefore, we let you know that, out of the data that our Office owns, the
priest Marin H. Dumitrescu survived the Second World War and, this is the reason *hy,
the inscription belonging to him is not part of the responsibilities of our institution...
Щось на кшталт - вибачте, що я не помер.

Він пережив другу світову і тому не належить до людей, якими опікується та установа. Вони займаються тільки померлими, а він ветеран війни. Тому треба "бомбити" перших і написати їм, що це їх людина. Тобто при звернені до бюрократів першої установи треба наголосити, що його даних у другій установі немає (звіти вже отримано відповідь) і він має бути тільки у них. Тобто загнати їх в бюрократичний кут, з якого немає виходу,як тільки зробити свою роботу :D
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Повідомлення Vic-tor » 09 липня 2019, 11:58

D_i_V_a написав: Тобто загнати їх в бюрократичний кут, з якого немає виходу,як тільки зробити свою роботу :D

Я ще раз запитую себе--а кому це потрібно?
Ну накопав якихось цікавинок, на мій погляд, з якимись захотілось просто поділитись, але ж це на мій погляд! Іноді, здається, що навіть коли хочеш щось віддати--треба заплатити.
Назбиравши трохи таких собі подібних історичних цікавинок про зв'язок пращурів Маяковського з Бериславом, теж написав статтю до місцевої газетенки, хай читають.
Редактор так радо зустрічав, так стелив, обіцяв навіть примірник вислати. Пройшло більше двох місяців, чую, щось не так. Телефоную редактору. відповідає не він, а якась молодичка і каже: " ну ви ж розумієте, ми в коштах лімітовані, опублікуємо колись, можливо... коли будуть кошти"
--дякую, мабудь не треба. Раніше гонорар якийсь платили за публікацію, а тепер я повинен заплатити, щоб вони на цьому заробили.
Певно і сусіди леїв хочуть. Воно мені потрібно? Я знаю, що я знаю. Щось нема в мене бажання заливати знання в абсолютно герметичні ємності.

Онлайн

Повідомлення D_i_V_a » 09 липня 2019, 13:49

Vic-tor написав:...теж написав статтю до місцевої газетенки, хай читають.
..." ну ви ж розумієте, ми в коштах лімітовані, опублікуємо колись, можливо... коли будуть кошти"
...Раніше гонорар якийсь платили за публікацію, а тепер я повинен заплатити, щоб вони на цьому заробили...
Нажаль не всі це усвідомлюють, але це називається - зміна технологій. Газети потихеньку відмирають. Прийдуть нові покоління (і вони вже народжені) які газет читать не будуть. Це як з друкарськими машинками, до 90-х років ХХ століття був бум, а потім попит закінчився.
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський

Повідомлення Vic-tor » 10 липня 2019, 07:24

D_i_V_a написав:
Нажаль не всі це усвідомлюють, але це називається - зміна технологій. Газети потихеньку відмирають. Прийдуть нові покоління (і вони вже народжені) які газет читать не будуть. Це як з друкарськими машинками, до 90-х років ХХ століття був бум, а потім попит закінчився.[/quote]
До чого тут про відмирання? я ж зовсім про інше

Онлайн

Повідомлення D_i_V_a » 10 липня 2019, 14:41

Vic-tor написав:
D_i_V_a написав:Нажаль не всі це усвідомлюють, але це називається - зміна технологій. Газети потихеньку відмирають. Прийдуть нові покоління (і вони вже народжені) які газет читать не будуть. Це як з друкарськими машинками, до 90-х років ХХ століття був бум, а потім попит закінчився.

До чого тут про відмирання? я ж зовсім про інше
А я вчора видалила повідомлення з питанням, чи я все правильно зрозуміла, чи Ви мали щось інше на увазі?
Відправила. Перечитала. І здалось мені, що ніякої двомовності немає... все зрозуміло... Розчаровані Ви в тому, що не друкують статтю, і що треба чекати. А на мою думку у них дійсно грошей немає, бо не приносить газета тих статків, що раніше. Живуть, жевріють "подачками", допоки не закриються.

Перечитала Ваше повідомлення ще раз.
Пропоную створити тему з назвою - Я ще раз запитую себе--а кому це потрібно?
Це питання постає час от часу у кожного хто довго займається пошуками...
Але де ж створити? В якому розділі?

Повідомлення Vic-tor » 12 липня 2019, 08:15

Пані, Тетяно, мені здається Ви дуже путаєте поняття, або я зовсім невиразно пояснюю.
Розчарований я не тому, що не друкують статтю, вона вже надрукована в іншому видані, спасибі історику, літератору з Запоріжжя, Віталію Івановичу Шевченко-- це він "приложився". Я не Коломойський, щоб тішитися запахом свого портрету на купюрах зеленого кольору. Я зробив деяку роботу за власний рахунок, більш того, хотів цим поділитися теж безкоштовно. То чому інші (робітники редакції) не можуть втратити якийсь свій однодневний заробіток, щоб донести ці знання до громади тоді коли це нагально? іх затарати набагато менші моїх. Більш того, люба газета, якщо пише не саму рекламу і нікому не потрібну статистику скільки скосили жита, чи ячменю--стає читаємою! Тобто я їм іще і рейтинг додаю, так було завжди.
Але і це все вторинне. Головне: Ми домовлялись з редактором ще в травні, коли працювали школи, а значить шанс прочитати цю інформацію вчителями, учнями був більший, ніж коли надрукують в серпні, коли всі у відпустках і та аудиторія, на яку розраховано, просто може це не побачити!
Життя і події в великому місті і в маленькому дуже різняться. Кого можна здивувути якимось генералом у, наприклад, у Києві?
А от генерал Горіккер, для Берислава--це величина!, якому, не знаю по якій причині, поставили пам'ятний знак тільки декілька років тому.
Чи дуже здивує якесь буденне повідомлення про Катерину другу Петербуржця? думаю нІ.
А от повідомлення для херсонця про те, що ця "суча дочка", посещая Крым, крестила определенного ребенка в херсонском соборе--буде мати зовсім інше значення. Я хоч і пенсіонер, але не гроші основне для мене, слва богу, працюю і досить непогано заробляю, я просто не хочу виглядати просителем і ідіотом.
А створювати теми одноденки не потрібно, кожен сам вирішує яку сорочку одягнути. Для бериславської газети я обрав сорочку траурну. Мені це більше не цікаво.
Теж саме вийшло і з румунською темою. Попався мені рукописні строчки відомого для румун румуна ( пробачте за тавтвлогію) теж хотів передати ім безкоштовну фотографію цього напису і повідомити де це знаходиться. І що у відповідь? Ну якщо це не порібне вам--то мені тим паче. Всяких різних смаколиків, за десяток років, я назбирав добрий віз. Існують же приватні колекції? ну і в мене якась буде.

Поперед.

Повернутись до Допомога у читанні текстів

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: al_mol, Bing [Bot], Bogdan Mishchenko, cronoster, D_i_V_a, Google [Bot], ukrgenealogy, Vitaly