Допомога у читанні Румунською!

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Допомога у читанні Румунською!

Повідомлення D_i_V_a »

Vic-tor писав:Шедеврально. Новое письмо с гербовой печатью... и мне нужно обратиться в военный музей, который меня месяц назад отправил к ним ( см письмо выше за подписью полковника Лупу. ) :lol:
Оце бюрократія! А нам наша рідна не подобається! :)

...Therefore, we let you know that, out of the data that our Office owns, the
priest Marin H. Dumitrescu survived the Second World War and, this is the reason *hy,
the inscription belonging to him is not part of the responsibilities of our institution...
Щось на кшталт - вибачте, що я не помер.

Він пережив другу світову і тому не належить до людей, якими опікується та установа. Вони займаються тільки померлими, а він ветеран війни. Тому треба "бомбити" перших і написати їм, що це їх людина. Тобто при звернені до бюрократів першої установи треба наголосити, що його даних у другій установі немає (звіти вже отримано відповідь) і він має бути тільки у них. Тобто загнати їх в бюрократичний кут, з якого немає виходу,як тільки зробити свою роботу :D
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Допомога у читанні Румунською!

Повідомлення D_i_V_a »

Vic-tor писав:...теж написав статтю до місцевої газетенки, хай читають.
..." ну ви ж розумієте, ми в коштах лімітовані, опублікуємо колись, можливо... коли будуть кошти"
...Раніше гонорар якийсь платили за публікацію, а тепер я повинен заплатити, щоб вони на цьому заробили...
Нажаль не всі це усвідомлюють, але це називається - зміна технологій. Газети потихеньку відмирають. Прийдуть нові покоління (і вони вже народжені) які газет читать не будуть. Це як з друкарськими машинками, до 90-х років ХХ століття був бум, а потім попит закінчився.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Допомога у читанні Румунською!

Повідомлення D_i_V_a »

Vic-tor писав:
D_i_V_a писав:Нажаль не всі це усвідомлюють, але це називається - зміна технологій. Газети потихеньку відмирають. Прийдуть нові покоління (і вони вже народжені) які газет читать не будуть. Це як з друкарськими машинками, до 90-х років ХХ століття був бум, а потім попит закінчився.
До чого тут про відмирання? я ж зовсім про інше
А я вчора видалила повідомлення з питанням, чи я все правильно зрозуміла, чи Ви мали щось інше на увазі?
Відправила. Перечитала. І здалось мені, що ніякої двомовності немає... все зрозуміло... Розчаровані Ви в тому, що не друкують статтю, і що треба чекати. А на мою думку у них дійсно грошей немає, бо не приносить газета тих статків, що раніше. Живуть, жевріють "подачками", допоки не закриються.

Перечитала Ваше повідомлення ще раз.
Пропоную створити тему з назвою - Я ще раз запитую себе--а кому це потрібно?
Це питання постає час от часу у кожного хто довго займається пошуками...
Але де ж створити? В якому розділі?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Допомога у читанні Румунською!

Повідомлення АннА »

Vic-tor писав:п.с Прохання до модераторів, може трохи почистити тут дещо і перенести цю тему десь блище до Берислава, або його церков?
Написавши цілу купу повідомлень на форумі, я не є прихильником їх видалення. Це ж робота. Може хтось і не цінує її, але треба наголосити, що час конкретної людини на неї витрачений, і не треба рубати з плеча.

Пропоную: скопіювати тему в розділ по Бериславу. А потім видалить лишнє і дать нову назву.
Якщо згодні, то пишіть в приват оту нову назву і які саме (за рахунком на сторінці) повідомлення треба залишити/видалити
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Допомога у читанні Румунською!

Повідомлення kbg_dnepr »

Шановні знавці румунської,
перевірте, будь ласка, чи правильно я переклала румунську картку військово-полоненого viewtopic.php?f=157&t=6986&p=38728#p38728
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
Falcon
Модератор
Повідомлень: 316
З нами з: 03 січня 2017, 20:37
Стать: Чоловік
Звідки: Буковина
Дякував (ла): 417 разів
Подякували: 519 разів

Re: Допомога у читанні Румунською!

Повідомлення Falcon »

kbg_dnepr писав:Шановні знавці румунської,
перевірте, будь ласка, чи правильно я переклала румунську картку військово-полоненого viewtopic.php?f=157&t=6986&p=38728#p38728
Взагальному правильно.
Я не є великий знавець, але загальну генеалогічну лексику знаю.
В темі рідко, при необхідності пишіть в особисті.
з повагою, Євген.
предки з повітів: Буковина (Сторожинець, Кіцмань)
Галичина (Ходорів)
Волинь (Клевань)
Поділля (Кам'янець-Подільський, Оринин)
Відповісти

Повернутись до “Допомога у читанні текстів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей