УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

В якому редакторі Ви читаєте документи?

Подякував (-ла): 929 раз.
Подякували: 2577 раз.
Стать: Чоловік

В якому редакторі Ви читаєте документи?

Повідомлення al_mol » 09 грудня 2020, 13:48

Постійно читав в FastStone Image Viewer,до вчорашнього дня вважав його на 100% адаптованим до таких завдань, але після загрузки на сайт, зрозумів що контрастність там не відповідає необхідній
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский

Дослідження родоводу на замовлення - Podoliya@i.ua

Онлайн

Подякував (-ла): 5649 раз.
Подякували: 2847 раз.
Стать: Жінка

Re: В якому редакторі Ви читаєте документи?

Повідомлення D_i_V_a » 09 грудня 2020, 15:24

Вибачаюсь дуже :oops: , а можна ще якось простіше пояснити про що йдеться коли пишеться - В якому редакторі Ви читаєте документи?

Залізла в свої документи і натиснула на один з них і зрозуміла, що нічого не зрозуміла, бо в мене щось таке, де лежать всі фото разом і їх можна сортувати чи за датою їх створення, чи за датою їх завантаження. Тобто у мене там і приватна сфера і хоббі - все відкривається як фотографія і скоріш за все належить до віндуса... але я не впевнена... :unknown:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Повернутись до Допомога у читанні текстів

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], D_i_V_a, Google [Bot], kobcc, ukrgenealogy, Вернер