УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Це прізвище

Отримав при народженні
3
27%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
4
36%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
2
18%
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
2
18%

Всього голосів : 11

Онлайн

Подякував (-ла): 126 раз.
Подякували: 143 раз.
Стать: Чоловік

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення nekrashevych » 18 вересня 2021, 19:42

D_i_V_a написав:Не можу сказати, я раніше справи читати не могла. Точніше, як і з вашими Жураківськими, Дідківських було так багато, що я не могла правильно вирахувати хто ж кому який родич, бо там по декілько сторінок імен йшло, то і покинула цю справу.
А зараз побачила, що за останні півтора року, викладаючи на форумі дворянські справи 1804 року, навчилася читати і розуміти як то вони тоді писали хто кому син, брат і сват. Дякуючи пані Anna, подивилась старі справи і, несподівано, все стало зрозуміло. То, думаю, що буду потроху опрацьовувать, якщо зустріну, то одразу відпишусь.

У справах моїх Багриновських згадується свідчення священника Дідковичів, у якому підтверджує, що їх предок там жив і був шляхтичем. Там крім нього можуть бути підписи інших жителів. На жаль оригіналу, і навіть копії цього документу в цих справах немає (ймовірно тому, що він ішов трохи в розріз з пізнішою легітимаційною версією їх походження, то вони його заховали). Але я замовив у Житомирі справу побічної гілки, де цей документ теж згадується, може там буде копія.

Поперед.

Повернутись до Д

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], D_i_V_a, Galina, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kobcc, nekrashevych