Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Це прізвище

Отримав при народженні
3
23%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
5
38%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
3
23%
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
2
15%
 
Всього голосів: 13

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення D_i_V_a »

DVK_Dmitriy писав:Никодим Дидковский
Документ дуже гарний, прописує подробиці які не знайдеш в інших документах. Але помилки/недомолвки і в ньому є. Нікодим Йосипович помер на 3 роки раніше. І у нього був ще найстарший син Захарій, який був у війську і числився серед "военные и их домашние"...
Треба так розуміти, що військові не були податковим станом? Не платили податки?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5313
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Иван Адамов Дидковский

Зображення

Зображення
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення Aushanbibi »

Мария Якуба Дєдковского дочерь
Погребена оуолице уо х протопопй фастовского
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
Аватар користувача
КсеніяДідковська
Повідомлень: 5
З нами з: 25 лютого 2021, 14:05
Стать: Жінка
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення КсеніяДідковська »

Мария Халюк писав:
Мария Халюк писав:
D_i_V_a писав:
Мария Халюк писав:... прізвище- польського походження(наче є у списках шляхти...
Про польське походження - це питання важке. Однозначно про всіх такого сказать не можна, треба досліджувать свою гілку і уважно придивляться до бабусь.
Справа у тому, що переважна більшість Дідківських була православна, а до того греко-католицька (уніатська), а це говорить про їх русинсько-українське походження. Тобто колись давно, за царя-гороха... до об'єднань з Польщею. А може і до об'єднань з Литвою.

Мені зустрічались також Дідківські римо-католики і протестанти. Мало, але є. От Ваша гілка наприклад. Якісь були у них причини для переходу, думаю що про це сьогодні довідаться вже буде не легко.

Шляхтою були - це факт. На початку 19 ст також трохи побули дворянами, але зберегти своє дворянство змогли не всі, багато кого було декласовано.

А якого року народження Ваш Іван?
Приємно. Готова співпрацювати! Прабабуся була дуууже віруюча католичка( співала в сільському костелі), батьки її записані як поляки, вона Радянсьму Союзі ж українка( погодьтеся Юзя, Юзефа- не дуже по українські :)) Про Івана-незнаю. Лише те що поляк, католик, дружина Ядвіга(дів. Полубинська , теж полька хоча прізвище більш білорусько-литовське, теж можливо шляхетний рід Ольгердовичів). Їхатиму у архів, маю величезні надії. А от дату народження прабабусі сказати можу-1919.
Говорила зі знайомим педагогом історії. Вона каже що католицизм міг передатися від предків які його прийняли за привілегії і права (сенату наприклад) у Речі Посполитій. А католик у русичів автоматично- поляк. Чомусь я вірю у цю версію...
========================================================
Марія, добрий день! У мого діда Павла була сестра Юзя. І теж дружина мого діда, моя покійна бабуся Марія розповідала, что Юзя була католичка, та її мати. А в метриці діда Івана Дідковського, брата діда Павла, що подано на цьому сайті, інформація, що батьки православного віросповідання.
Аватар користувача
КсеніяДідковська
Повідомлень: 5
З нами з: 25 лютого 2021, 14:05
Стать: Жінка
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення КсеніяДідковська »

D_i_V_a писав:
DVK_Dmitriy писав:Дидковский Федор Петрович

Дидковский Иван Григорьевич
Дим, спасибо большое! Наконец то у меня показало фотографии и узнала вторую. Ивана Григориевича. О нем знаю достаточно много, когда то говорила с его дочерью. Она была единственным ребенком и в браке решила оставить свою фамилию, а муж, тогда жених, считал что супруги должны быть на однорй фамилии и взял ее... Они в то время были студентами, сокурсники посмеялись чуть-чуть и привыкли. Таким образом далеко от Украины живет ветка Дидковских. Со мной поделились семейными фотографиями, а я нашим совместным деревом. Правда сегодня оно стало еще больше :)

А за фото Федора Петровича большое спасибо, его потомки еще не нашлись.
А где сейчас проживает дочь Ивана Григорьевича?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення D_i_V_a »

КсеніяДідковська писав:...А где сейчас проживает дочь Ивана Григорьевича?
В России, в районе Урала.
Мы очень давно не общались. Общение было очень теплым. У меня даже есть фото вашего общего пра Григория.
К сожалению, рассказывая о прошлом, дочка Ивана Григорьевича сказала, что кроме сестры Юзефы были 2 брата Николай и Василий. А вот теперь ясно, что был и Павел.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
КсеніяДідковська
Повідомлень: 5
З нами з: 25 лютого 2021, 14:05
Стать: Жінка
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення КсеніяДідковська »

D_i_V_a писав:
КсеніяДідковська писав:...А где сейчас проживает дочь Ивана Григорьевича?
В России, в районе Урала.
Мы очень давно не общались. Общение было очень теплым. У меня даже есть фото вашего общего пра Григория.
К сожалению, рассказывая о прошлом, дочка Ивана Григорьевича сказала, что кроме сестры Юзефы были 2 брата Николай и Василий. А вот теперь ясно, что был и Павел.
Еще и Иван. О Николая и Василие не в курсе. Только знаю о Иване, Юзе. Интересно посмотреть на фото прадеда, у нас ее нет. Только фотографии остались деда Павла и деда Ивана.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення D_i_V_a »

КсеніяДідковська писав:Еще и Иван. О Николая и Василие не в курсе. Только знаю о Иване, Юзе. Интересно посмотреть на фото прадеда, у нас ее нет. Только фотографии остались деда Павла и деда Ивана.
Спасибо! Похоже там значки парашютистов?

Григорий Михайлович, жена Екатерина Михайловна, дат рождений у меня еще нет
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
КсеніяДідковська
Повідомлень: 5
З нами з: 25 лютого 2021, 14:05
Стать: Жінка
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення КсеніяДідковська »

D_i_V_a писав:
КсеніяДідковська писав:Еще и Иван. О Николая и Василие не в курсе. Только знаю о Иване, Юзе. Интересно посмотреть на фото прадеда, у нас ее нет. Только фотографии остались деда Павла и деда Ивана.
Спасибо! Похоже там значки парашютистов?

Григорий Михайлович, жена Екатерина Михайловна, дат рождений у меня еще нет
Огромное спасибо за фото. Дед Павел служил в десантных войсках в 30-х годах Борисполе
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення D_i_V_a »

КсеніяДідковська писав:І теж дружина мого діда, моя покійна бабуся Марія розповідала, что Юзя була католичка, та її мати. А в метриці діда Івана Дідковського, брата діда Павла, що подано на цьому сайті, інформація, що батьки православного віросповідання.
Нажаль, не всі сімейні розповіді підтверджуються. Інколи інформація зміщується і накладається на молодші покоління.
Якщо інформація про католиків сама по собі правдива, то може бути, що баба Юзефи, чи її рід могли буть католиками.
Справа у тому, що в 19 столітті там в селі багато хто з католиків був одружений з православними, а за правилами царської Росії їх діти мали бути православними.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Д”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей