Санскрит - праукраїнська мова

Україно-санскритські мовні паралелі
Відповісти
Аватар користувача
Vitaly Savitar
Супермодератор
Повідомлень: 992
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Звідки: Київ
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 163 рази
Контактна інформація:

Санскрит - праукраїнська мова

Повідомлення Vitaly Savitar »

Жодна планетарна мова не оповита таким серпанком загадковості й пошанівку, як санскрит. Його називають прамовою людства, священною мовою, мовою богів. Лише з 1762р, коли англійці загарбали Індію, до вчених світу почали надходити відомості про санскрит як мову священних книг, а отже, як найбільш давню мову планети. І вже зовсім приголомшили світову громадськість новітні дослідження, які показали, що ісанскрит, і шумерська мова виникли на берегах не тільки Гангу й Інду, Тигру чи Євфрату, а й Дніпра й інших могутніх українських рік... Учені різних країн взагалі стають все більш одностайними в переконані, що саме на наших теренах виникла найбільш прогресивна й потужна серед земних цивілізацій індоєвропейська культура й найбільш довершена родина мов – так звані індоєвропейські мови. Це настільки приголомшливо, що наші вчені до цих пір не можуть отямитися і прийняти цей щедрий дар світової наукової думки. Перед тим як потрапити в індійські праліси, санскрит тисячоліттями звучав на нашій священній землі. Із великим зацікавленням і прихильністю зустрічає український загал монографію Василя Кобилюха “Українські козацькі назви в санскриті”. Санскрит, чомусь, “принципово” не вивчають в університетах і не досліджують у наукових інституціях. Як, до речі, і шумерську мову, Досить буде сказати, що А. Кифішин, єдиний у всьому Радянському Союзі, міг читати всі види клинописів. І це тоді, коли після його революційних відкриттів і після студій В. Кобилюха, стало всім зрозуміло, що без санскриту й шумерської грамоти в історії України нема чого робити. І якби не дарунок долі в образі Кифішина, скрижалі Кам’яної Могили так і залишилися б непрочитаними... А тим часом для повного їхнього опрацювання, за його ж підрахунками, Україна повинна мати щонайменше 100 знавців клинописів. Так, мабуть, і не менше, санскритологів. І ми з жалем нині дивимося, як не знаючи санскриту, наші етимологи виводять родовід українських слів з яких завгодно мовних загумінків – і грецьких, і турецьких; і єврейських, а тільки не з праукраїнських. А тим часом, першокорінь їх закарбовано на скрижалях санскриту. І доки наші лінгвісти не опанують цю мову жерців-волхвів, вони в своїх етимологічних борсаннях демонструватимуть те ж жалюгідне неуцтво, що й нині.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
Vitaly Savitar
Супермодератор
Повідомлень: 992
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Звідки: Київ
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 163 рази
Контактна інформація:

Re: Санскрит - праукраїнська мова

Повідомлення Vitaly Savitar »

Таблиця відповідності санскрит - українська мова
viewtopic.php?f=234&t=3881
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 6744
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 2965 разів
Подякували: 1657 разів

Re: Санскрит - праукраїнська мова

Повідомлення АннА »

“Займаючись тривалий час порівнянням арійських мов, я дійшов висновку, що українська не лише старша всіх слов’янських і так званої старослов’янської. Вона давніша від санскриту, грецької, латини та інших арійських мов” Михайло Красуський, російський мовознавець, 1880 рік.
Джерело
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 4512
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 2960 разів
Подякували: 534 рази

Re: Санскрит - праукраїнська мова

Повідомлення kbg_dnepr »

Для мене ці ідеї нагадують невротичне "Росія - батьківщина слонів".
На мій погляд, велич мови визначається не її древністю, а цінністю текстів, що на ній створені - тому ми й досі читаємо єврейську Біблію, грецькі трагедії та латинські трактати, навіть якщо мови вже не є живими.
Твердження, що українська є найдревнішою мовою, власне, означає, що вона не розвивається, що було б дуже нетипово і сумно: бо це ж мова первісних людей, як тоді на ній висловити ті поняття, які первісним людям не були доступні? всі вони були запозичені з більш пізніх, але "розумніших" мов? бо розумність мови визначається рівнем мислення її носіїв. Якщо найбільша думка носіїв української мови полягає в тому, що "наша мова найдревніша", то тоді вже цікавіше читати "Дон Кіхота" молодшою іспанською, чи "Гамлета" молодшою англійською, чи навіть (страшно сказати!) "Майстра й Маргариту" російською.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “Україна і санскрит”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість