УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Жицький

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
1
50%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
1
50%

Всього голосів : 2

Подякував (-ла): 5128 раз.
Подякували: 2471 раз.
Стать: Жінка

Re: Жицький

Повідомлення D_i_V_a » 15 жовтня 2020, 21:40

DVK_Dmitriy написав:... Шуневич-Жицкий и Жишко?
Ці два прізвища мені нічого не говорять. Не пам'ятаю щоби вони зустрічались в парафії. Про Шуневич подумала, що це те, що досліджує Александр Станский, але там інша форма - Шанявський, Шенявський. Чи це відмінність?
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Повідомлення D_i_V_a » 15 жовтня 2020, 21:52

Aushanbibi написав:Питання:
1. Не можу прочитати друге слово в таблиці в стовбці "Zona" під Маріанна.
2. Чому в таблиці і на іншому листі в Павла є син Іван (але немає Стефана) у мене сина Івана у Павла немає.
3. Чому дружину Станіслава в таблиці записано Магдаленою, якщо по МК і СР вона іде як Єва Леонтієва.
4. Наступний стовбчик я читаю як " ? Litewskigo" але, що написано в стовбчику не розберу.
5. Шостий стовбчик теж не розумію "ранги" чи що?
6. Що написано під таблицею..
7. Як співставити дані з справи з ВДДС і дані з цієї справи. Там Станіслав Бонавентуров, а Павло Стефанов, крім цього в них там ще кілька двоюрідних братів
1. Skiboska або Sluboska - але у другій літері не впевнена
2. В час створення документа був вже одружений і жив окремо від батька. Обо це помилка.
3. МК і СР - це 1790-ті роки, а документ 1802 року, то Єва могла вже померти, а він одружився на римо-католичці тому його і немає в документах. Сам Станіслав незадовго також помер, здається 1809.
4. Woiewodstwo
5. Схоже на те
6. Takowy Wypis iako slowo w slowo ... swiadok і нижче рядок каракулів свідка :D
7. ВДДС не бачила
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Онацький

Подякував (-ла): 342 раз.
Подякували: 1757 раз.
Стать: Чоловік

Повідомлення DVK_Dmitriy » 15 жовтня 2020, 23:03

D_i_V_a написав:7. ВДДС не бачила

viewtopic.php?f=26&t=907&start=70#p21660
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.

Повідомлення DVK_Dmitriy » 15 жовтня 2020, 23:10

D_i_V_a написав:
Ці два прізвища мені нічого не говорять. Не пам'ятаю щоби вони зустрічались в парафії. Про Шуневич подумала, що це те, що досліджує Александр Станский, але там інша форма - Шанявський, Шенявський. Чи це відмінність?

Шуневич-Жицкий это отдельный род:
viewtopic.php?f=45&t=5229
Но Жицкие то в нем должны быть представлены.

Все три рода Жицкий, Шуневич-Жицкий и Жишко были герба DRZEWICA.
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.

Повідомлення DVK_Dmitriy » 15 жовтня 2020, 23:14

Вот мне интересно, а слова фальшивка, Домарацкий, подсудимый, совсем никого не заинтересовали?

Повідомлення D_i_V_a » 16 жовтня 2020, 12:23

DVK_Dmitriy написав:Вот мне интересно, а слова фальшивка, Домарацкий, подсудимый, совсем никого не заинтересовали?
Домарацькі завжди були там "заправлялами". У 40-х роках один з Григоріїв, синів Войцеха, був записаний як "однодворческий старшина". То чому би його батьку або дядьку не бути "шляхетским наместником дмитровским" у 1823-му році.

Нещодавно в одній справі (по Лукашевичах :wink: )трапилось як людей звинувачували-звинувачували у підлогах і фальшивках і примушували записатися у міщани, а років так через 5-10 вони довели своє дворянство. То я в цю фальшивку не повірила. Бо вони, або самі, або їх батьки привели людей туда на поселення і напевне знали чи вони є шляхетного походження чи ні. В той час є багато доказів силового примушення записувать людей у податні стани.
А що, дійсно щось кримінальне? Хто тоді був шляхетним намісником?
Онацький

Повідомлення D_i_V_a » 17 жовтня 2020, 19:40

Aushanbibi написав:2. Чому в таблиці і на іншому листі в Павла є син Іван (але немає Стефана) у мене сина Івана у Павла немає.
Кількість синів співпадає. Похоже Стефана помилково написали Іваном.
Онацький

Повідомлення D_i_V_a » 17 жовтня 2020, 20:40

D_i_V_a написав:
DVK_Dmitriy написав:Вот мне интересно, а слова фальшивка, Домарацкий, подсудимый, совсем никого не заинтересовали?
Домарацькі завжди були там "заправлялами". У 40-х роках один з Григоріїв, синів Войцеха, був записаний як "однодворческий старшина". То чому би його батьку або дядьку не бути "шляхетским наместником дмитровским" у 1823-му році.
Ага, знайшовся запис і про намісника.

В Дмитрівці було тільки 3 Григорія. Мій прямий пра який зник у 1812 році. Поїхав ще з одним шляхтичем і вони не повернулися. Так і писали в подальших РК - "в неизвестной отлучке".
Залишились 2 брати з різницею у 2 роки, сини брата мого Григорія Войцеха.
Онацький

Повідомлення D_i_V_a » 17 жовтня 2020, 21:30

Набила нижню частину з документа і хочеться аж КРИЧАТИ. Давайте розбираться. Як це не подавали на визнання? Все подавали, але дивіться яка розтягнутість у часі.
По учиненной справке в Киевском Дворянском Депутатском Собрании оказалось: Что хотя от жительствующаго в Васильковском повете Павла Стефанова сына Жицкаго имеющаго сына Григория, Михаила, Всилия, Петра и Ивана, в 1803 году были представлены в сие Собрание на Дворянское его происхождение документы; но оные как недостаточные, ибо только с одних метрик как то о погребении Стефана и о рождении Павла Жицких, равно свидетельства двенадцати Дворян и фамилиейнаго списка составляющиеся по резолюции сего собрания учиненнаго 1812 года октября 22 дня посредством Поветоваго Маршала возвращены ему Жицкому ноября 22 дня 1823 годя – Секретарь Дворянства Иван Рушковский

С подлинным читал Архивариус (Литошевич?)
Павло Стефанович подав документи у 1803 році. Як багато хто з його слободи Дмитрівки. Ось тут написала, що маю інформацію зі справи по доведенню дворянства від 1804 року і бачу, що в більшості справ було 2 метрики про поховання батька того хто подавав і метрика про народження того хто подавав. І у всіх була бумага від 12 дворян і чиновників тієї губернії про їх шляхетське походження. Ось тут ще трохи написала. Ось приклад, тільки сьогодні виклала.
На протязі наступних років царат вирішив ускладнити завдання і цих доказів було вже замало... і почалися знущання...

По документу бачимо, що через 9 років прийняли рішення, що бумаг недостатньо і повідомили Павла Стефановича про це. А ВІН НЕ ДОЧЕКАВСЯ! :(
ВЗЯВ І ПОМЕР, МАЙЖЕ РІК ЯК ПОМЕР, щасливий у своєму незнанні і думаючи, що він дворянин
1811-ЦДІАК, МК, 3ч, 18 мужч, 19дек, Слободки Дмитровки житель Шляхтич Павел Жицкий умре, 51(1760), от чахотки.
Онацький

Подякував (-ла): 844 раз.
Подякували: 576 раз.

Повідомлення Aushanbibi » 18 жовтня 2020, 09:40

D_i_V_a написав:1. Skiboska або Sluboska - але у другій літері не впевнена
2. В час створення документа був вже одружений і жив окремо від батька. Обо це помилка.
3. МК і СР - це 1790-ті роки, а документ 1802 року, то Єва могла вже померти, а він одружився на римо-католичці тому його і немає в документах. Сам Станіслав незадовго також помер, здається 1809.
4. Woiewodstwo

1. Дивно, бо вона повинна бути Струтинською, там я такого прізвища не читаю..
2. Думаю помилилися...або був син Іван, який потім помер...в дитинстві..
3. Єва пережила Станіслава на років 15 здається...як мінімум..тому хто така Магдалена в свідках Жицьких часту бачу Магдалену Богдашевську, але я не думаю що це якось пов'язано..може у Єви було подвійне ім'я...чи я сам уже не знаю..
DVK_Dmitriy написав:
D_i_V_a написав:

Шуневич-Жицкий это отдельный род:
viewtopic.php?f=45&t=5229
Но Жицкие то в нем должны быть представлены.

Все три рода Жицкий, Шуневич-Жицкий и Жишко были герба DRZEWICA.

Дмитрію, Ви праві!
Ці всі роди здається мають спільне походження. Десь мої навіть так проскакували Роман Іяковлев Шуневич-Жицкий в якомусь документі що Ви викладували, ось буквально місяць назад здається...тільки не пам'ятаю в якій темі...
Жицькі не змогли довести своє дворянство і багато представників на місцевому рівні почали використовувати різні приставки шляхетних родів яким це вдалося..то вони почали виводити своє коріння до них до Шуневичів-Жицьких. Напевно із моїми так само було..Бо навіть моя бабуся часто казала, як я був малий :"Жицкий он же Шуневич". Хоча в сімейному дереві нікого немає з таким прізвищем..Але це пам'ятали, бо бабуся 37 р.н. а Роман Якович 1818..він був їй прадідом, але в пам'яті збереглося оте Шунєвіч. І ці Шуневичі-Жицькі зустрічаються і в інших н.п. Попільняньського району і Фастівського також, про це писала Оленка у відповідній темі.
Прізвище Жишко - не зустрічав, зустрічав Жицко із гербом Држевиця, то і подумав шо вони якось пов'язані. Ще є Жихецькі гербу Држевиця і здається все по схожим за звучанням.
Але тут хоча б із своїми розібратися.. :ROFL:
Шукаю предків: Даценко, Ходаківський, Домарацький, Жицький, Скварчинський, Куцопал, Світельський, Мончаківський, Бербен, Майстренко, Галецький, Ровінський, Швець

Поперед.Далі

Повернутись до Ж

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: АннА, Balymba, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]