Поможіть

Аватар користувача
vika.sonechko
Повідомлень: 23
З нами з: 15 серпня 2017, 15:24
Стать: Жінка
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 14 разів

Re: Поможіть

Повідомлення vika.sonechko »

D_i_V_a писав:
vika.sonechko писав:...завуч части Виноградов, консультант Владимиров, ...
Погуглила і вискочило щось пов'язане з енергетикою. Там пишуть "Уникальность Учебного центра доказана годами успешной деятельности. Центр начал свою работу еще в 1946 году". Але це Київ, та з великою імовірністю це не те, бо в 30-ті роки назви учбових закладів звучали якось зовсім поіншому.

У мене викликають питання 2 персони - завуч ЧАСТИ та КОНСУЛЬТАНТ.
Якщо перший - це завуч учебной части, то тоді була ще производственная часть... ну так мені здається.
А от що означає консультант, зродуміти не можу.

А чи є якісь Харківські телефонні довідники того часу?
І ще питання, а ким за професією була бабушка?
Працювала на машинободівному заводі зав.складом. Відомостей обмаль... Дякую.
Аватар користувача
Владимир
Повідомлень: 1
З нами з: 15 квітня 2018, 20:45
Стать: Чоловік
Подякували: 1 раз

Re: Поможіть

Повідомлення Владимир »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка,чому не відкривається інформація.Написано ,що у мене недостатньо прав для перегляду файлів.
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Поможіть

Повідомлення АннА »

Владимир писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка,чому не відкривається інформація.Написано ,що у мене недостатньо прав для перегляду файлів.
Відповідь тут
Вже достатньо
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Поможіть

Повідомлення viapolka »

Нужен коллективный разум! У меня шарики за ролики. есть две метрики РК. Есть рождение ребенка в 1909 году и смерть ребенка в 1914. Дети разные. Имя мужчины одно и тоже Эдуард Юзефович. А вот женщина имя одно Мария, а фамилия девичья в одной метрике Левицкая, в другой Лисецкая. Может ли это быть один человек, просто описка у писаря? Потому что куда прилепить еще одного Эдуарда я просто не знаю )))
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Поможіть

Повідомлення АннА »

viapolka писав: в одной метрике Левицкая, в другой Лисецкая.
Може дійсно переплутали?
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
cronoster
Повідомлень: 537
З нами з: 26 листопада 2016, 23:28
Стать: Чоловік
Звідки: Галицький Гуцуленд
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 997 разів

Re: Поможіть

Повідомлення cronoster »

Гадаю йдеться про звичайну неуважність писаря. Хоча, якщо Лисецькі зустрічаються у Вашому населеному пункті досить часто, то можливе дивне співпадіння.
Коли згасне людська пам'ять й замовкнуть літописи, говоритиме каміння.
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Поможіть

Повідомлення viapolka »

cronoster писав:Гадаю йдеться про звичайну неуважність писаря. Хоча, якщо Лисецькі зустрічаються у Вашому населеному пункті досить часто, то можливе дивне співпадіння.
Лисецкие наши родственники, и это единственное подтверждение почему и через кого. А вот Левицкие тоже существуют, и даже в копиях метрик я видела такую фамилию (у посторонних лиц), но про родство с таковыми никто не знает. Смущает реально то, что и одни и второй Эдуард Юзефович приходится на теже года рождения, исходя из рождения и смерти этих детей. Просто я с таким столкнулась впервые и не знаю как такое может быть и что с этим делать
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поможіть

Повідомлення D_i_V_a »

viapolka писав:...есть две метрики РК...
Треба шукать ще додаткові документи. Раніше би я сказала, що цей Єдуард одна і та ж людина, але останього часу стала обережніше. Єдуард звісно не Іван, але треба перевірять, може сімейне ім'я?
Була у мене ситуація, коли чужих людей/дітей собі поприписувала... там теж було прізвище Лесоцька, і таке на місцевості було... але потім у інших документах виявилось що це прізвище Млоцька :o , то шукайте ще інші записи на підтвердження гіпотези...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Поможіть

Повідомлення viapolka »

D_i_V_a писав:
viapolka писав:...есть две метрики РК...
Треба шукать ще додаткові документи. Раніше би я сказала, що цей Єдуард одна і та ж людина, але останього часу стала обережніше. Єдуард звісно не Іван, але треба перевірять, може сімейне ім'я?
Була у мене ситуація, коли чужих людей/дітей собі поприписувала... там теж було прізвище Лесоцька, і таке на місцевості було... але потім у інших документах виявилось що це прізвище Млоцька :o , то шукайте ще інші записи на підтвердження гіпотези...
К сожалению, у меня есть все метрики и все документы, которые были по этим товарищам в Хмельницком архиве. В Винницком у меня по-прежнему нет ни единой зацепки
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Поможіть

Повідомлення viapolka »

Ребят, а вот нашла я такую опись http://davio.gov.ua/funds/d/d200-1.pdf она довольно объемная, каждое дело заказать - это как-то накладно, выборочно - пальцем в небо. Как узнать есть ли там где-либо нужные мне фамилии? Подскажите, опытные :roll:
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей