Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

ПЦУ - Православна Церква України

Подякував (-ла): 2143 раз.
Подякували: 746 раз.
Стать: Жінка

ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення АннА » 02 січня 2019, 12:53

У мережі з’явилася карта, де можна подивитися, які громади перейшли з УПЦ МП під юрисдикцію Православної церкви України

Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України (РІСУ).

Карта сформована для того, щоб каталогізувати всі освітлені випадки виходу парафій з УПЦ МП і продемонструвати справжні масштаби і географію цього явища.

Карта інтерактивна і оновлюється. Крім населеного пункту і назви храму, можна дізнатися дату переходу, а іноді пройти по посиланнях до новин з більш детальною інформацією.
Джерело

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1XQR0sfHFFiiXyGiVYqI1mNylJ9fFPdnh&ll=49.6544742655213%2C29.03727708268582&z=6
Із повагою, Ганна

Подякував (-ла): 4301 раз.
Подякували: 1976 раз.

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення D_i_V_a » 09 січня 2019, 15:33

D_i_V_a написав:Саш, не читай в интернете все подряд. Найди надежные источники. Кто-то запустил утку, а ты и подобные тебе с "радостью" начали это распространять...
Світ став такий швидкий, що поки поробиш всі свої справи, то томос вже злітає на допідписання і повернеться...
Ми живемо в важкий час, коли на одному краї планети хтось чхнув, а через 2 хвилини на іншому йому сказали "будь здоровий"...

Удаляюсь з теми. Бажаю новій українській церкві процвітання і вірних прибічників, а люду спокою...
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 393 раз.
Подякували: 562 раз.
Стать: Чоловік

Повідомлення ГіП » 09 січня 2019, 16:16

alex1952 написав:Ну вот, рано начали праздновать. Оказалось, что единоличной подписи Варфоломея недостаточно, поэтому томос вернут в Стамбул с тем, что бы его подписали все (!!!) члены Синода Константинопольского патриархата. Ждем-с. http://alternatio.org/events/all/item/6 ... -v-stambul

Колись на Чернігвщині здається, якийсь селянин утворив графство і бажаючим роздавав томоси на дворянський титул, навіть якийсь італьянець купився :)
Чисто передвиборча фішка, чисто за класикою-розділяй і володарюй, чисто в котрий раз люди дають себе ошукати :)
Поперека, Сенько, Сердюк, Нужний (Іваниця),
Конотоп, Олисеєнко, Фесенко, (Деркачівка)

Онлайн

Подякував (-ла): 162 раз.
Подякували: 136 раз.

Повідомлення alex1952 » 09 січня 2019, 19:15

D_i_V_a написав:
D_i_V_a написав:Саш, не читай в интернете все подряд. Найди надежные источники. Кто-то запустил утку, а ты и подобные тебе с "радостью" начали это распространять...
Світ став такий швидкий, що поки поробиш всі свої справи, то томос вже злітає на допідписання і повернеться...
Ми живемо в важкий час, коли на одному краї планети хтось чхнув, а через 2 хвилини на іншому йому сказали "будь здоровий"...

Удаляюсь з теми. Бажаю новій українській церкві процвітання і вірних прибічників, а люду спокою...

Таня, здесь по пунктам разжевано, что реально прописано в томосе, и на что надеялись украинцы. Не поленись и посмотри до конца. А потом попробуй опровергнуть хоть один пункт спокойно и без эмоций.https://www.youtube.com/watch?v=CUI7RCW7aZM

Повідомлення D_i_V_a » 03 лютого 2019, 12:21

Не можу змовчати :wink:

03 січня 2019 року
D_i_V_a написав:Дивлюсь на карту чисто візуально. Мені цікаво спостерігати. Зафіксуємо число - на цю хвилину 32 парафіяльні храми і один катедральний собор...

Прямо як ленінопад колись...
Ні, це вже не ленінопад... це навпаки... зорепад...
Зірки і зірочки злітаються до матері - вже 2 катедральних собори і 162 парафіяльні храми... і це тфльки за 1 місяць...
З днем народження, Епіфанію!
Далі буде, амінь
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський

Онлайн

Повідомлення alex1952 » 03 лютого 2019, 13:35

D_i_V_a написав:Не можу змовчати :wink:

03 січня 2019 року
D_i_V_a написав:Дивлюсь на карту чисто візуально. Мені цікаво спостерігати. Зафіксуємо число - на цю хвилину 32 парафіяльні храми і один катедральний собор...

Прямо як ленінопад колись...
Ні, це вже не ленінопад... це навпаки... зорепад...
Зірки і зірочки злітаються до матері - вже 2 катедральних собори і 162 парафіяльні храми... і це тфльки за 1 місяць...
З днем народження, Епіфанію!
Далі буде, амінь

А тобі не здається дивним, що жодна з православних помісних церков не поздоровила Україну з набуттям томосу? Що Ієрусалимський патріарх не прийняв Порошенка, а на другий день демонстративно зустрівся з делегацією УПЦ МП? Здається, 6-го буде інтронізація Єпіфанія. А якщо ніхто не приїде - це буде сором на весь світ. Чим тоді пишатися?

Повідомлення D_i_V_a » 03 лютого 2019, 14:32

alex1952 написав:А тобі не здається дивним...
Здається, 6-го буде інтронізація Єпіфанія. А якщо ніхто не приїде - це буде сором на весь світ. Чим тоді пишатися?
Не здається, і мені на них на всіх начхать. Нехай вони на нас дивляться і думають чим би нам сподобаться, щоби ми них взагалі хоч якоїсь уваги удостоїли. Мені важливо, що наші уніати вітають і беруть участь (як гості) у процессі. Це наша гілка і колись і з ними прийде час об'єднання.

А інтронізацію, Саша, ти проспав. Сьогодні вже відбулась. Гарно було і гарна українська літургія з українською мелодією. Я особисто приємно здивована...

Подякував (-ла): 465 раз.
Подякували: 547 раз.

Повідомлення Balymba » 03 лютого 2019, 16:07

D_i_V_a написав: Мені важливо, що наші уніати вітають і беруть участь (як гості) у процессі. Це наша гілка і колись і з ними прийде час об'єднання.

Або до нового розколу. Щось мені слабо віриться, що можна спочатку ворогувати, а потім об'єднуватися. Знаю випадок коли в 2017 році помер священник УПЦ-КП, і на його похорон прийшов священник УАПЦ, то його "святі" отці видалили з церкви фізично. І я погоджуюся з тим, що він вважає за неможливе об'єднання з такими братами по "вірі".
Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-Р37/ Н

Онлайн

Повідомлення alex1952 » 03 лютого 2019, 16:47

D_i_V_a написав:
alex1952 написав:А тобі не здається дивним...
Здається, 6-го буде інтронізація Єпіфанія. А якщо ніхто не приїде - це буде сором на весь світ. Чим тоді пишатися?
Не здається, і мені на них на всіх начхать. Нехай вони на нас дивляться і думають чим би нам сподобаться, щоби ми них взагалі хоч якоїсь уваги удостоїли. Мені важливо, що наші уніати вітають і беруть участь (як гості) у процессі. Це наша гілка і колись і з ними прийде час об'єднання.

А інтронізацію, Саша, ти проспав. Сьогодні вже відбулась. Гарно було і гарна українська літургія з українською мелодією. Я особисто приємно здивована...

Дійсно, відбулася. ти нібито писала, що покидаєш тему, а нині знов зацікавилась. Не розумію твого поділу на "вони" та "ми". Розкол відбувся. Я себе відношу до православних, як і всі мої предки служили православними батюшками, і віри я змінювати не буду. Ти здається вважаєш себе уніаткою (наші уніати!!!). Тоді незрозуміла твоя зацікавленість в справах православних. Моя думка - той, хто бажає знищення православ"я - той є ворог православ"я. У кожного свій вибір, але свідомий і добровільний. Коли людей виганяють з храмів за допомогою бандитів в балаклавах і місцевої влади, то нічого доброго з цього не вийде. Життєве правило: поводься з людьми так, як хотів би по відношенню до себе. "Мені на них на всіх начхать" якось неінтеллігентно і недалекоглядно. http://antifashist.com/item/infarktnaya ... olnik.html

Онлайн

Повідомлення alex1952 » 03 лютого 2019, 18:21

Balymba написав:І я погоджуюся з тим, що він вважає за неможливе об'єднання з такими братами по "вірі".

Пане Balymba, дозвольте трохи "поправочку" - правильніше буде "братами" по вірі. Християнську віру створив Ісус, а в історії людства було багато створено "церков" - індуїзм, даосизм, іслам, протестантизм, англіканська, а далі мормони, аум-сінрікйо, баптисти, іеговісти, Біле Братство, Посольство Боже і т.п. Але треба пам"ятати, що всі люди були колись язичниками. Хай вони існують в мирі і не ворогують. Нема нічого гірше релігійних війн, вони самі криваві. І рани загоюються набагато довше.

Подякував (-ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Повідомлення Андрій Панасенко » 26 лютого 2019, 07:48

Цікава стаття для перегляду:
Чергові докази впливу Москви на УПЦ (МП). Як РФ використовує церкву для розхитування ситуації в Україні
https://www.facenews.ua/columns/2019/326600/

Поперед.Далі

Повернутись до ПРАВОСЛАВ'Я

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: al_mol, alex1952, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Вернер, Яків