УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

ПРАВОСЛАВ’Я

Ваші пращури були православними і ви

про це знав/знала
2
40%
віднайшов/-шла інформацію в джерелах
0
Немає голосів
знав, що пращури були різних конфесій
1
20%
довідався, що пращури були різних конфесій
2
40%
ваша відповідь (напишіть в темі)
0
Немає голосів
ваша відповідь (напишіть в темі)
0
Немає голосів

Всього голосів : 5

Онлайн

Подякував (-ла): 5164 раз.
Подякували: 2485 раз.
Стать: Жінка

Re: ПРАВОСЛАВ’Я

Повідомлення D_i_V_a » 05 липня 2020, 12:57

З книги

1. ЦЕРКОВЬ НАКАНУНЕ ОКТЯБРЯ
Русская православная церковь вступила в тяжелейший для нее и всея России период революционной ломки и хаоса, каким являлся 1917 год, внешне мощной организации. По данным 1914 г., в империи было 117 млн. православных, 48 тыс. приходских храмов, свыше 50 тыс. священников и диаконов и 130 архиереев в 67 епархиях. (1. Ленин В. И. Полное собр. соч. Т.45, С.25) Несмотря на эти колличественные показатели, без преувеличения можно отметить, что Церковь оказалась в весьма неблагоприятном для нее внешнем и внутреннем положении. Широко распространенные среди правящих кругов царской России представления о непоколебимости Церкви и о народе как ее прочной опоре оказались иллюзией.
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Онлайн

Подякував (-ла): 2588 раз.
Подякували: 932 раз.
Стать: Жінка

Re: ПРАВОСЛАВ’Я

Повідомлення АннА » 06 вересня 2020, 11:22

ПЦУ закликала вірян підносити молитву за здоров’я і одужання Почесного Патріарха Філарета.
Про це повідомляє прес-служба ПЦУ.
4 вересня у почесного Патріарха Філарета виявили симптоми коронавірусу, він провів тестування, яке встановило позитивний результат на COVID-19. Почесний Патріарх госпіталізований у задовільному стані.
У владики Філарета діагностували коронавірусне запалення легенів.
"Закликаємо всеукраїнську паству підносити молитву за здоров’я і одужання Почесного Патріарха Філарета", - йдеться у повідомлення.
Із повагою, Ганна

Поперед.

Повернутись до ПРАВОСЛАВ'Я

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: АннА, Bing [Bot], cronoster, D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kostyntunivna