ДІАРІУШ

Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

АннА писав:
SNIGURIVNA писав:натрапила на таблицю
Дайте будь ласка посилання на таблицю, програмісти подивляться що і як там виглядає.
Добре.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

Якщо Павло з ревізії 1811 року фактично був Пантелеймоном, то чи варто дивуватися, що Петро був Прокопом?
Але яким чином Пантелеймон Прокопович і брат його у метрчній 1793 року записані Васильовичами?
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

SNIGURIVNA писав:Якщо Павло з ревізії 1811 року фактично був Пантелеймоном, то чи варто дивуватися, що Петро був Прокопом?
Але яким чином Пантелеймон Прокопович і брат його у метрчній 1793 року записані Васильовичами?
Тим більше це дивує, якщо врахувати, що Прокопій помер 1796 року.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

...Родина виявилася крихітною: батько, мати, дочка.

Спершу дивилася їх по сповідках: 1822, 1820, 1816, - а далі... далі, тобто у 1801 и 1799, нічого.
Але метрики з сповідками вперто сперечалися, підкидаючи записи про інших діточок пари: 1805,1799, 1797.

У ревізіях не побачила. Поки не почала дивитися іншу родину і не натрапила на те саме батько, мати, дочка, імена співпадають, вік. Ті самі сусіди. Прізвище інше.
Я це прізвище точно зустрічала!
Треба було тільки передивитися метрики знову (і знаву, і знову, і як же добре, що тепер воно є, аби тільки бажання, дивися до не хочу, медитуй над старезними літерами, і минуле заговорить так, як не говоритиме, скільки не проси довідок з скупих наших архівів, бо треба на власні очі, і не одну сторінку, і не один раз).

Завдяки подарованому ревізією 1816 року прізвищу знайшла ще записи про народження, про шлюби. Ще б трохи, і можна зводити у схему.

Вдалася до ревізії 1811 року, а там ще "подарунок": є тільки третина роду (чоловіків), якраз та гілка, яка увірвалася через серію втеч від пана. А де решта?! Де той, хто мене цікавить найбітьще, де батько доньки и чоловік матері? Ревізія 1816 подає його з посиланням на попередню (1811) так, ніби нічого не було: не був пропущений, не переведений з іншого маєтка. Але ж у 1811 його немає!!! :O:
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення D_i_V_a »

SNIGURIVNA писав:...Треба було тільки передивитися метрики знову (і знаву, і знову, і як же добре, що тепер воно є, аби тільки бажання, дивися до не хочу, медитуй над старезними літерами, і минуле заговорить так, як не говоритиме, скільки не проси довідок з скупих наших архівів, бо треба на власні очі, і не одну сторінку, і не один раз)...
Згодна з кожним словом. Сьогодні досліджувать власний родовід одне задоволення - не виходячи з дому можна віднайти цілі розсипи пра...
А віднайти родину записану під іншим прізвищем, такого не зможе жоден архіваріус/архівіст. Але яка ж радість від цього!...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

От і діждали...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA »

На календарі 28 грудня. За вікнами сонце над снігами, що визирнуло після жахливого буревію минулої ночі (цей рік не може піти, не гримнувши дверима, не подерши дротів, не наламавши садів на дрова, наче мало того, що він приніс за попередні одинадцять місяців…).
Втім, далі будуть підсумки 2020го і то «не злим тихим словом».
Найкраще «ловилася рибка велика й маленька» цього року по прізвиськах. Я задоволена і хочу продовжувати! Дякую всім, хто підкидав ідеї на мої питання з приводу особливо оригінальних чи малозрозумілих. І так само я вдячна старшому поколінню учасників групи «ОРЛОВЕЦЬ» на ФБ: як же добре, що є ті, хто береже пам’ять! Саме завдяки тим, хто пам’ятає, вдалим вийшов цьогорічний проект «ОРЛОВЕЦЬКА АБЕТКА», і я покладаю великі надії на «КАЛЕНДАР», який було розпочато у грудні (молодь вже «прозріває» :wink: ). У 2020му «ОРЛОВЕЦЬ» отримав такий собі додаток: «ОРЛОВЕЦЬ такий, як є». Досі не впевнена, чи продовжувати, але людям подобається.
У 2020му відкрився ще одни рід моїх предків. Козацький. Цікавий.
Дещо впорядкувала. Поки впорядковувала ще дізналася купу цікавого по тих родах, що до того просто не впадало в очі. Звісно, треба було б більше записів розібрати, але …
Отримала кілька спогадів, які підтвердили і уточнили ті, що я вже записала раніше. І невеличкий фотоархів по ХХ ст.
Найприємнішою новиною року, яка стосується пошуків предків, була звістка, що, як Бог дасть, архіви стануть ще доступнішими, бо будуть ще плівки. Супер! Я вже була писала тут, що часом треба дивитися і передивлятися, і знову, і знову, аж поки воно не вималюється з уже майже завченого…
Ніби доволі плідний рік, якщо роздивлятися з грудня, що там лишилося позаду. Тепер всі сподівання на 2021й!
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Відповісти

Повернутись до “SNIGURIVNA”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей