УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

ДІАРІУШ

Подякував (-ла): 382 раз.
Подякували: 560 раз.
Стать: Жінка

Re: ДІАРІУШ

Повідомлення SNIGURIVNA » 02 квітня 2019, 12:26

АннА написав:
SNIGURIVNA написав:натрапила на таблицю
Дайте будь ласка посилання на таблицю, програмісти подивляться що і як там виглядає.

Добре.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Черкаський повіт: Баюк, Боговик, Вовк, Волошенко, Гай, Данилець, Демиденко,Дудник,Дяченко, Забожан, Калюжка, Лисенко, Личак, Максюк, Мигит, Озюменко, Осінній, Пахолок, Педоренко, Пелюхно, Петренко, Плигач, Пустовіт, Руденко, Савченко, Сіренко, Скринник, Снігур, Сугак,Товстопят, Цебренко, Чередніченко та інші.
Мій щоденник

Повідомлення SNIGURIVNA » 09 квітня 2019, 07:29

Якщо Павло з ревізії 1811 року фактично був Пантелеймоном, то чи варто дивуватися, що Петро був Прокопом?
Але яким чином Пантелеймон Прокопович і брат його у метрчній 1793 року записані Васильовичами?
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Черкаський повіт: Баюк, Боговик, Вовк, Волошенко, Гай, Данилець, Демиденко,Дудник,Дяченко, Забожан, Калюжка, Лисенко, Личак, Максюк, Мигит, Озюменко, Осінній, Пахолок, Педоренко, Пелюхно, Петренко, Плигач, Пустовіт, Руденко, Савченко, Сіренко, Скринник, Снігур, Сугак,Товстопят, Цебренко, Чередніченко та інші.
Мій щоденник

Повідомлення SNIGURIVNA » 11 квітня 2019, 09:38

SNIGURIVNA написав:Якщо Павло з ревізії 1811 року фактично був Пантелеймоном, то чи варто дивуватися, що Петро був Прокопом?
Але яким чином Пантелеймон Прокопович і брат його у метрчній 1793 року записані Васильовичами?
Тим більше це дивує, якщо врахувати, що Прокопій помер 1796 року.
Мій щоденник

Повідомлення SNIGURIVNA » 07 серпня 2019, 09:25

...Родина виявилася крихітною: батько, мати, дочка.

Спершу дивилася їх по сповідках: 1822, 1820, 1816, - а далі... далі, тобто у 1801 и 1799, нічого.
Але метрики з сповідками вперто сперечалися, підкидаючи записи про інших діточок пари: 1805,1799, 1797.

У ревізіях не побачила. Поки не почала дивитися іншу родину і не натрапила на те саме батько, мати, дочка, імена співпадають, вік. Ті самі сусіди. Прізвище інше.
Я це прізвище точно зустрічала!
Треба було тільки передивитися метрики знову (і знаву, і знову, і як же добре, що тепер воно є, аби тільки бажання, дивися до не хочу, медитуй над старезними літерами, і минуле заговорить так, як не говоритиме, скільки не проси довідок з скупих наших архівів, бо треба на власні очі, і не одну сторінку, і не один раз).

Завдяки подарованому ревізією 1816 року прізвищу знайшла ще записи про народження, про шлюби. Ще б трохи, і можна зводити у схему.

Вдалася до ревізії 1811 року, а там ще "подарунок": є тільки третина роду (чоловіків), якраз та гілка, яка увірвалася через серію втеч від пана. А де решта?! Де той, хто мене цікавить найбітьще, де батько доньки и чоловік матері? Ревізія 1816 подає його з посиланням на попередню (1811) так, ніби нічого не було: не був пропущений, не переведений з іншого маєтка. Але ж у 1811 його немає!!! :O:
Мій щоденник

Подякував (-ла): 5168 раз.
Подякували: 2488 раз.

Повідомлення D_i_V_a » 07 серпня 2019, 10:59

SNIGURIVNA написав:...Треба було тільки передивитися метрики знову (і знаву, і знову, і як же добре, що тепер воно є, аби тільки бажання, дивися до не хочу, медитуй над старезними літерами, і минуле заговорить так, як не говоритиме, скільки не проси довідок з скупих наших архівів, бо треба на власні очі, і не одну сторінку, і не один раз)...
Згодна з кожним словом. Сьогодні досліджувать власний родовід одне задоволення - не виходячи з дому можна віднайти цілі розсипи пра...
А віднайти родину записану під іншим прізвищем, такого не зможе жоден архіваріус/архівіст. Але яка ж радість від цього!...
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Повідомлення SNIGURIVNA » 19 квітня 2020, 00:48

От і діждали...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мій щоденник

Поперед.

Повернутись до SNIGURIVNA

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: alex1952, Bing [Bot], Google [Bot]