Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

СУГАК: у пошуках шляхтича

Подякував (-ла): 352 раз.
Подякували: 468 раз.
Стать: Жінка

Re: СУГАК: у пошуках шляхтича

Повідомлення SNIGURIVNA » 21 січня 2019, 21:20

Balymba написав: Тут певно треба починати не з Ткачів, а з Білих і Чорних, окремі з яких були Ткачами.
Окремо Білих чи Чорних у тому селі не було, на скільк видно з метрик. Більше того, їх могли писати просто Ткачами чи Ткачами Білими, Ткачами Красними і тому подібне. І ніколи не писали Красними чи Чорними.

І ще спершу у Лебедині Сумської мені трапилися Шевці, до прізвища яких додавали колір (тільки одна родина з багатьох цього прізвища). А нещодавно я таке саме у Шевців зустріла і в одному з сіл Черкаського повіту.

Тому сумнівно.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Черкаський повіт: Баюк, Боговик, Вовк, Волошенко, Гай, Данилець, Демиденко,Дудник,Дяченко, Забожан, Калюжка, Лисенко, Личак, Максюк, Мигит, Озюменко, Осінній, Пахолок, Педоренко, Пелюхно, Петренко, Плигач, Пустовіт, Руденко, Савченко, Сіренко, Скринник, Снігур, Сугак,Товстопят, Цебренко, Чередніченко та інші.
Мій щоденник Зображення

Подякував (-ла): 4624 раз.
Подякували: 2137 раз.
Стать: Жінка

Re: СУГАК: у пошуках шляхтича

Повідомлення D_i_V_a » 03 вересня 2019, 17:40

Ще трохи Сугаків з Фастова до Вашої теми з Приговора Фастовского сельского общества у1906 році
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Поперед.

Повернутись до SNIGURIVNA

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: al_mol, Bing [Bot], Google [Bot]