УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Як знайти священника?

Подякував (-ла): 395 раз.
Подякували: 592 раз.
Стать: Жінка

Як знайти священника?

Повідомлення SNIGURIVNA » 07 квітня 2021, 13:10

Як знайти священника?
Точніше священників. Тих, що один за одним служили у одній церкві протягом ХХ-ХХІст.
Чи існують подібні списки? І куди можна звернутися?

Конкретно цікавлять православні церкви Петровського/Городищенського р-ну Черкаської обл.
Треба ідентифікувати цікавезний архів, який належав священнику, ім'я якого ніхто не може згадати.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник

Онлайн

Подякував (-ла): 921 раз.
Подякували: 2511 раз.
Стать: Чоловік

Re: Як знайти священника?

Повідомлення al_mol » 07 квітня 2021, 18:07

SNIGURIVNA написав:Як знайти священника?
Точніше священників. Тих, що один за одним служили у одній церкві протягом ХХ-ХХІст.

Если Вы не перепутали года службы, то наверное хватит запроса в нынешнее Духовное правление.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский

Дослідження родоводу на замовлення - Podoliya@i.ua

Повідомлення SNIGURIVNA » 07 квітня 2021, 19:17

al_mol написав:Если Вы не перепутали года службы, то наверное хватит запроса в нынешнее Духовное правление.

В том и дело, что из дат только годы на двух фото с бородатыми дедульками и благообразными бабульками с чьего-то дня рождения (может быть старый священник уже и на покое был тогда) и с похорон, где уже стоит другой священник, молодой. Список дал бы возможность прикинуть кто бы это мог быть.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник

Онлайн

Подякував (-ла): 921 раз.
Подякували: 2511 раз.

Повідомлення al_mol » 07 квітня 2021, 20:17

Если это советское время, стоит просмотреть архивы исполкомов. Отдел идеологии должен был вести учет священников. Возможен запрос в СБУ, но конечно же лучше всего в самый закрытый архив Украины - архив МВД.
Еще как самый простой вариант, если знать где жил священник просмотреть домовые (погосподарские ) книги
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский

Дослідження родоводу на замовлення - Podoliya@i.ua

Повідомлення SNIGURIVNA » 08 квітня 2021, 00:21

Спасибо. Столько мест, где можно поискать! Обнадеживает! :Yahoo!:
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник

Подякував (-ла): 497 раз.
Подякували: 2225 раз.

Повідомлення DVK_Dmitriy » 08 квітня 2021, 13:35

SNIGURIVNA написав:Як знайти священника?

Конкретно цікавлять православні церкви Петровського/Городищенського р-ну Черкаської обл.
Треба ідентифікувати цікавезний архів, який належав священнику, ім'я якого ніхто не може згадати.

Начните с просмотра Описи 1Д Фонда Р-4313 Черкасского архива.

Ф. Р-4313 Виконавчий комітет Черкаської обласної Ради народних депутатів, м. Черкаси Черкаської області
Опис 1д
Справ: 77; 1944–1965 рр.
Документи Уповноважених Рад у справах руської православної церкви та у справах релігійних культів.

Также в этом архиве есть ещё масса фондов, в которых может быть нужная Вам информация.
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.

Повідомлення SNIGURIVNA » 08 квітня 2021, 14:40

DVK_Dmitriy написав:Начните с просмотра Описи 1Д Фонда Р-4313 Черкасского архива.
Огромное спасибо!
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник

Повернутись до Священики

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: AdsBot [Google], al_mol, basil.pro49, Bing [Bot], Google [Bot], kbg_dnepr