Як знайти священника?

Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 624 рази

Як знайти священника?

Повідомлення SNIGURIVNA »

Як знайти священника?
Точніше священників. Тих, що один за одним служили у одній церкві протягом ХХ-ХХІст.
Чи існують подібні списки? І куди можна звернутися?

Конкретно цікавлять православні церкви Петровського/Городищенського р-ну Черкаської обл.
Треба ідентифікувати цікавезний архів, який належав священнику, ім'я якого ніхто не може згадати.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2907 разів

Re: Як знайти священника?

Повідомлення al_mol »

SNIGURIVNA писав:Як знайти священника?
Точніше священників. Тих, що один за одним служили у одній церкві протягом ХХ-ХХІст.
Чи існують подібні списки? І куди можна звернутися?
Если Вы не перепутали года службы, то наверное хватит запроса в нынешнее Духовное правление.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 624 рази

Re: Як знайти священника?

Повідомлення SNIGURIVNA »

al_mol писав:Если Вы не перепутали года службы, то наверное хватит запроса в нынешнее Духовное правление.
В том и дело, что из дат только годы на двух фото с бородатыми дедульками и благообразными бабульками с чьего-то дня рождения (может быть старый священник уже и на покое был тогда) и с похорон, где уже стоит другой священник, молодой. Список дал бы возможность прикинуть кто бы это мог быть.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2907 разів

Re: Як знайти священника?

Повідомлення al_mol »

Если это советское время, стоит просмотреть архивы исполкомов. Отдел идеологии должен был вести учет священников. Возможен запрос в СБУ, но конечно же лучше всего в самый закрытый архив Украины - архив МВД.
Еще как самый простой вариант, если знать где жил священник просмотреть домовые (погосподарские ) книги
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 624 рази

Re: Як знайти священника?

Повідомлення SNIGURIVNA »

Спасибо. Столько мест, где можно поискать! Обнадеживает! :Yahoo!:
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5293
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3902 рази

Re: Як знайти священника?

Повідомлення DVK_Dmitriy »

SNIGURIVNA писав:Як знайти священника?
Точніше священників. Тих, що один за одним служили у одній церкві протягом ХХ-ХХІст.
Чи існують подібні списки? І куди можна звернутися?

Конкретно цікавлять православні церкви Петровського/Городищенського р-ну Черкаської обл.
Треба ідентифікувати цікавезний архів, який належав священнику, ім'я якого ніхто не може згадати.
Начните с просмотра Описи 1Д Фонда Р-4313 Черкасского архива.

Ф. Р-4313 Виконавчий комітет Черкаської обласної Ради народних депутатів, м. Черкаси Черкаської області
Опис 1д
Справ: 77; 1944–1965 рр.
Документи Уповноважених Рад у справах руської православної церкви та у справах релігійних культів.

Также в этом архиве есть ещё масса фондов, в которых может быть нужная Вам информация.
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 624 рази

Re: Як знайти священника?

Повідомлення SNIGURIVNA »

DVK_Dmitriy писав:Начните с просмотра Описи 1Д Фонда Р-4313 Черкасского архива.
Огромное спасибо!
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
dimocritus
Повідомлень: 122
З нами з: 06 грудня 2022, 00:21
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 91 раз
Подякували: 54 рази

Re: Як знайти священника?

Повідомлення dimocritus »

Не поридите, в напрямку яких фондів в першу чергу дивитись для пошуку священників Поділля 1890-1920 років? Особливо села Цибулівка, Ободівка, Флорина (Бершадь), Сутиски.
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2907 разів

Re: Як знайти священника?

Повідомлення al_mol »

dimocritus писав: 06 грудня 2022, 01:15 Не поридите, в напрямку яких фондів в першу чергу дивитись для пошуку священників Поділля 1890-1920 років? Особливо села Цибулівка, Ободівка, Флорина (Бершадь), Сутиски.
назвіть прізвище
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5293
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3902 рази

Re: Як знайти священника?

Повідомлення DVK_Dmitriy »

DVK_Dmitriy писав: 08 квітня 2021, 13:35
SNIGURIVNA писав:Як знайти священника?
Точніше священників. Тих, що один за одним служили у одній церкві протягом ХХ-ХХІст.
Чи існують подібні списки? І куди можна звернутися?

Конкретно цікавлять православні церкви Петровського/Городищенського р-ну Черкаської обл.
Треба ідентифікувати цікавезний архів, який належав священнику, ім'я якого ніхто не може згадати.
Начните с просмотра Описи 1Д Фонда Р-4313 Черкасского архива.

Ф. Р-4313 Виконавчий комітет Черкаської обласної Ради народних депутатів, м. Черкаси Черкаської області
Опис 1д
Справ: 77; 1944–1965 рр.
Документи Уповноважених Рад у справах руської православної церкви та у справах релігійних культів.

Также в этом архиве есть ещё масса фондов, в которых может быть нужная Вам информация.
Также рекомендую обратить внимание на Фонды ЦДАВО:

Фонд 5. Народний комісаріат внутрішніх справ Української СРР, м. Київ.
viewtopic.php?p=47777#p47777

Фонд 4648. Рада в справах релігії при Раді Міністрів УРСР та її попередники: уповноважені ради в справах релігії при Раді Міністрів СРСР по УРСР (об’єднаний фонд).
viewtopic.php?p=50022#p50022

Фонд 3984. Українська автокефальна православна церква, м. Київ.
viewtopic.php?p=50519#p50519
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Відповісти

Повернутись до “Священики”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість