УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Різні імена однієї людини

Подякував (-ла): 5530 раз.
Подякували: 2758 раз.
Стать: Жінка

Різні імена однієї людини

Повідомлення D_i_V_a » 29 квітня 2021, 20:34

Начеб то ще немає такої теми, але це питання ми, здається, вже обговорювали... А може тільки здається...

Одну з прабабць знайшла у першому записі Тетяною, а потім Феклою. То це для мене був ступор і вигадування неймовірного сюжету про "двоєжонство", яке мені потім розбили в пух і прах знаючі люди. То потім з'ясувалось, що вона була Теклею. Мала ім'я якому отак шукали перекладу на нову мову і нові святці.

Ось і зараз єдиного сина мого пра, якого всюди в інших документах писали Кирил, в справі про відібрання дворянства вперто пишуть Павлом. :crazy: Це 1816 рік.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 5530 раз.
Подякували: 2758 раз.
Стать: Жінка

Re: Різні імена однієї людини

Повідомлення D_i_V_a » 30 квітня 2021, 17:13

D_i_V_a написав:...Ось і зараз єдиного сина мого пра, якого всюди в інших документах писали Кирил, в справі про відібрання дворянства вперто пишуть Павлом. :crazy: Це 1816 рік.
А у його дядька у запису вінчання 1805 року вискочило ім'я Ленатій (помилки в читанні немає), хоча у багатьох інших джерелах завжди пишуть Ігнатій...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Повернутись до ІМЕНА

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]