Каневській

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
1
50%
Цікавлюсь
1
50%
 
Всього голосів: 2

Аватар користувача
Дніпрянка
Повідомлень: 13
З нами з: 11 грудня 2017, 21:19
Стать: Жінка
Подякували: 8 разів

Re: Каневській

Повідомлення Дніпрянка »

Я дуже перепрошую, може я не знаю, як шукають, то будь ласка, підкажіть. Бо ті ссилкі на фонди та описи, в мене не відкриваються. Я знайшла отцифровані метричні записи Преображенської церкви в Великих Будках. Так це Недригайловського
району. Визначилася де і в якіх церквах і роках були священиками мій прапрадід Іван Григоренко, мій прадід Ігнатій Каневській, його брат Ісідор. Знайшла всі записи хрещення дітей Ігната та Катерини - Марії, Миколая, Олексія і мого діда Сергія. Але не знайшла запису про шлюб Ігната та Катерини, та про ії смерть. Також в Миколаєвській церкві не знайшла про шлюб прапрадіда Нікіфора Каневського. Як звати та дівоче прізвище матері Ігната, моеї прапрабабкі. Допоможіть, будь ласка, підкажіть як побачити все це в фондах та описах. З повагою
Аватар користувача
Дніпрянка
Повідомлень: 13
З нами з: 11 грудня 2017, 21:19
Стать: Жінка
Подякували: 8 разів

Re: Каневській

Повідомлення Дніпрянка »

Ганно, щіро дякую.Мені саме цього не вистачало. Я намагаюся визначити долю родичів.Якщо вам зустрічалася якась інформацшя про УПА в Ромнах чи поблизу в вйну, десь занотовані прізвіща? Та як Вам висловити подяку на форумі? Я не смогла ответить Вам на письмо, т к. пишут, что нет такого получателя. Я практически не продвинулась в поисках братьев деда Игната. Один из них на предреврлюционной фотографии в мундире то ли студента, то-ли телеграфиста. Может посоветуете, где есть информация по мундирам. А о втором есть информация, что был в той же Москалевке, возможно в УПА. Сам же Игнат умер в Бухаресте в 1934году, будучи настоятелем православного храма. Могила, где неизвестно. Ещё раз спасибо за помощь. С уважением, Ирина
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Каневській

Повідомлення АннА »

Дніпрянка писав:Я не смогла ответить Вам на письмо, т к. пишут, что нет такого получателя.
Відповідь viewtopic.php?f=4&t=6&p=21037#p21037
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Каневській

Повідомлення АннА »

Дніпрянка писав: Та як Вам висловити подяку на форумі?
Відповідь viewtopic.php?f=4&t=6#p1212
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
Borysenko
Повідомлень: 164
З нами з: 08 червня 2023, 05:52
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 69 разів

Re: Каневській

Повідомлення Borysenko »

DSC_6213.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “К”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість