Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Генетична генеалогія

Чи хотіли би ви зробити ДНК тестування?

- Вже зробив і задоволений результатом.
5
26%
- Вже зробив і не задоволений результатом.
2
11%
- Хочу і планую це зробити і не важливо який результат отримаю.
1
5%
- Хочу, але бракує грошей.
11
58%
- Не хочу.
0
Немає голосів

Всього голосів : 19

Онлайн

Подякував (-ла): 343 раз.
Подякували: 453 раз.
Стать: Жінка

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення SNIGURIVNA » 07 квітня 2019, 14:21

D_i_V_a написав: А якщо факт таки підтвердиться, то... це вже зовсім інша сімейна історія...

Зрозуміло. Дякую.

Суто гіпотетично, у разі підтвердження, Вам довелося б багато чого відкинути, як не свого, з вже знайденого? Ви б не хотіли втратити тих, хто вважається Вашими предками через людину, яка є офіційним батьком дітей тієї жінки?
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Черкаський повіт: Баюк, Боговик, Вовк, Волошенко, Гай, Данилець, Демиденко,Дудник,Дяченко, Забожан, Калюжка, Лисенко, Личак, Максюк, Мигит, Озюменко, Осінній, Пахолок, Педоренко, Пелюхно, Петренко, Плигач, Пустовіт, Руденко, Савченко, Сіренко, Скринник, Снігур, Сугак,Товстопят, Цебренко, Чередніченко та інші.
Мій щоденник Зображення

Подякував (-ла): 472 раз.
Подякували: 568 раз.
Стать: Чоловік

Повідомлення Balymba » 07 квітня 2019, 14:21

І що поганого в нових родичах? Добре коли рідня велика. Це особливо помітно в переломних моментах... Минулої осені ми хоронили маму і за звичаєм, перед виносом тіла, коли в домі востаннє відправляє священник, залишаються тільки родичі. Ми вп'ятьох стояли біля мами і згадували, як кілька місяців назад хоронили батька, і навколо стояло (як ми потім підрахували) понад 120 дітей, онуків та правнуків батькових рідних та двоюрідних сестер і братів... Зовсім різні відчуття...
Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-Р37/ Н

Подякував (-ла): 4429 раз.
Подякували: 2047 раз.
Стать: Жінка

Повідомлення D_i_V_a » 07 квітня 2019, 17:02

Balymba написав:...Ми вп'ятьох стояли біля мами і згадували, як кілька місяців назад хоронили батька...
Мої співчуття.
Форумне життя дуже спіцифічне, ми знаємо один одного наче роками, але багато нашого життя скрито... що мабуть і добре...
Мої пішли вже досить давно і то думаю інколи що от тільки "вчора" було, а у Вас ще й року немає... мої співчуття.

Я живу з тим знанням все своє життя. Була ще дитиною коли мама трохи з іронією розповіла "таємницю". Находжусь на такій віддаленості, що це не дуже б'є по его. Ну господи, мало що було? Якби це було на рівні батьків, або бабусь, може було би більше зацікавленості.
Це моя Муромська гілка. Її по всьому світу розсипало. Не збереш. До 14-го року з деякими спілкування ще якось жевріло, а після просто зішло на нівець.

Зостраху загубити дерево зібране по сумнівному пращуру немає, бо у нас, у тих хто любить і займається генеалогією, є інтерес до всього - і паралельних гілок і просто сусідів/жителів НП. Тим паче, що Муром - це велика дєрєвня. В моєму невеликому муромському дереві вже є перетини які зустрічаються в селах, коли або однофамільці одружуються, або дід і онук беруть дружинами жінок з одного роду. Тобто перехрещення (інколи декілька раз) родів. Я про свої НП кажу - там всі мої :D
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 0 раз.
Подякували: 9 раз.

Повідомлення Juras » 19 квітня 2019, 18:14

Стартовала акция FTDNA ко Всемирному Дню ДНК

Подякував (-ла): 0 раз.
Подякували: 9 раз.

Повідомлення Juras » 06 травня 2019, 18:37

FTDNA объявила скидки ко Дню Матери!

Поперед.

Повернутись до ГЕНЕТИЧНА генеалогія

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], SNIGURIVNA