Генетична генеалогія

Відповісти

Чи хотіли би ви зробити ДНК тестування?

- Вже зробив і задоволений результатом.
11
37%
- Вже зробив і не задоволений результатом.
3
10%
- Хочу і планую це зробити і не важливо який результат отримаю.
2
7%
- Хочу, але бракує грошей.
13
43%
- Не хочу.
1
3%
 
Всього голосів: 30

Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Генетична генеалогія

Повідомлення АннА »

Генетична генеалогія - дослідження власного родоводу через дослідження ДНК, можливість віднайти як близьких родичів, так і зазирнуть через століття.
Тему створено для обговорення цього питання
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення viapolka »

Кто делал тесты ДНК, где делали? были ли сложности при заказе в Украину и отправке материала обратно?
Тест был результативным?
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення D_i_V_a »

viapolka писав:Кто делал тесты ДНК, где делали? были ли сложности при заказе в Украину и отправке материала обратно?
Тест был результативным?
Я все вагаюсь... боюсь якихось несподіванок...

Читала, що є так звані розпродажі, коли тести коштують трохи дешевше ніж завжди, яле як і коли це відбувається не відслідковувала.
Буду рада якщо у нас віднайдуться "сміливці" та розкажуть про свій досвід... може це і мене підштовхне... :D
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення viapolka »

акция есть сейчас https://www.groupon.com/deals/family-tr ... -1-chicago , по этой акции у меня получилось уже 2 FF, один где-то в пути, и еще один еще не отправили.. но вот конечно нервничаю я очень. то читала, что отправить с Украины проблематично, то как бы оно целое дошло, то правильно ли я вообще все сделала.. и самый главный страх, чё оно даст в итоге )))
Востаннє редагувалось 10 квітня 2017, 15:25 користувачем viapolka, всього редагувалось 1 раз.
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення D_i_V_a »

viapolka писав:.. и самый главный страх, чё оно даст в итоге )))
Те що я про все це читала принесло мені відчуття, що багато воно не принесе... що у деяких людей випливають люди яких вони ніяким боком до себе прив'язати не можуть... То я собі дала таку відповідь - хтось колись "на ліво" сходив, а мені прийдеться в усьому цьому розбираться...
Я віднайшла в документах позашлюбну дитину двохсотрічної давнини, то й досі перетравлюю, а якщо воно десь ближче щось подібне віднайдеться? І випливе якась сімейна таємниця? Ось це мене й стримує...

Але читала й про позитивні знахідки, віднаходились гілки про які думалось що вони згасли через події 2-ї світової війни...то це звісно приємні знахідки...

Так Ви вже щось послали?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення Balymba »

Зробив 2 роки тому тести для батька і матері в ФТДНА. Думаю продовжувати (були б вільні кошти).
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:Зробив 2 роки тому тести для батька і матері в ФТДНА. Думаю продовжувати (були б вільні кошти).
Я в цьому питанні чайник...
Що таке ФТДНА?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення viapolka »

Не послала еще, жду пока сюда придет. Один тест я заказывала для бабушки своей, т.к она у нас самый старый член семьи и самый близкий в плане расстояния )))
А второй тест мне сегодня сделали в виде "подарка", я просто нашла удочеренную дочь папиной сестры. и ее приемные родители из Америки хотят удостовериться в родстве.. я ничего другого как тест фэмили файндер не придумала, а ночью они его взяли на меня купили, потому что я сразу сказала, что сделать себе я сделаю, но в порядке очереди, т.к у меня на очереди дедуля по Юзефовичам из Питера.
а к внебрачным детям я уже привыкла, у нас это слишком часто за последние лет 70 )) так что я врядли буду сильно переживать за это, главное чтоб не было маньяков каких-то и поменьше репрессированных)))
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення viapolka »

D_i_V_a писав:
Balymba писав:Зробив 2 роки тому тести для батька і матері в ФТДНА. Думаю продовжувати (були б вільні кошти).
Я в цьому питанні чайник...
Що таке ФТДНА?
https://www.familytreedna.com/
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення в36 Ольга »

ФТДНА - это тот, что подешевле?
В чем вообще разница? Почему такие разные цены на три теста?
Відповісти

Повернутись до “ГЕНЕТИЧНА генеалогія / ДНК”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей