Генетична генеалогія

Відповісти

Чи хотіли би ви зробити ДНК тестування?

- Вже зробив і задоволений результатом.
11
37%
- Вже зробив і не задоволений результатом.
3
10%
- Хочу і планую це зробити і не важливо який результат отримаю.
2
7%
- Хочу, але бракує грошей.
13
43%
- Не хочу.
1
3%
 
Всього голосів: 30

Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення Balymba »

Якщо фрагменти показує з десятими , то ясно MyHeritage... Залийте дані на ФТДНА і ГедМатч - може ще хтось появиться.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
Falcon
Модератор
Повідомлень: 316
З нами з: 03 січня 2017, 20:37
Стать: Чоловік
Звідки: Буковина
Дякував (ла): 417 разів
Подякували: 519 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення Falcon »

так, myheritage, замовляв ще у вересні, але сьогодні замовив ще 2 ftdna, вони сьогодні по 39$!
ця гілка добре опрацьована, але чи працював над своєю швед?
з повагою, Євген.
предки з повітів: Буковина (Сторожинець, Кіцмань)
Галичина (Ходорів)
Волинь (Клевань)
Поділля (Кам'янець-Подільський, Оринин)
Аватар користувача
Juras
Повідомлень: 19
З нами з: 28 лютого 2018, 23:45
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 13 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення Juras »

На FTDNA теж чорні п'ятниці бувають ... до 26 листопада ... :Yahoo!:
Аватар користувача
Juras
Повідомлень: 19
З нами з: 28 лютого 2018, 23:45
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 13 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення Juras »

Знижки діють до кінця року :) . Якщо хтось ще планує покупку тесту у FTDNA, то це краще робити до 15 грудня. У минулому році замовляв 19 числа ... були, хоч і незначні, проблеми з термінами доставки :( . Наступні акції, швидше за все, доведеться чекати до травня місяця
Аватар користувача
ArturVer
Повідомлень: 12
З нами з: 28 грудня 2018, 08:19
Стать: Чоловік
Звідки: Поділля / Подолье
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 12 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення ArturVer »

Balymba писав:Якщо фрагменти показує з десятими , то ясно MyHeritage... Залийте дані на ФТДНА і ГедМатч - може ще хтось появиться.
Доброго дня, пане Balymba на цьому форумі!
Погоджуюсь з Вами. Краще по всіх можливих базах позакидати свої RAW-data.
Гаплогрупи ДНК предкових ліній: По жіночим - H та H2a5b1. По чоловічим лініям: I-A14973 (BIG-Y) та R-M198 (три штуки по 37 маркерів)
Подільска губ. Ольгопільський повіт, Вінницький повіт, Літинський повіт
Подольская губерния -> Староверы, Старообрядцы
Стародубье (Черниговская губерния, Брянская обл)
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення D_i_V_a »

З другої теми
Vic-tor писав:... вік--- ніби по стану зубів, і т д ...
Послухала нещодавно цікаву передачу про старі могили і зуби покійників.
Виявляється по зубному камені можна багато чого довідатися про людину.
Увагу фахівців привернула одна монахиня що жила між 10-12 сс. В її зубному камені були частинки блакитної речови, а в ті часи блакитної фарби в європі ще небуло. Доречі, про це вже чую у друге. В перший раз розповідали про герби і що поява блакитної/синьої фарби привела до того, що цей колір притаманний монаршим гербам. Так от виявилось, що та речовина що була в зубному камені чорниці по- порше була дуже дорогою, а по-друго в той час добувалась тільки в одному місці на близькому сході. Фахівці зробили припущення, що жінка була художницею і робила малюнки в книжках. І та речовина додавалась в фарбу. А фарба потрапила в рот тому що вона обсмокувала пензлика роблячи його гостреньким.
Ще у одного чоловіка знайшли в камені вовну, що дало припущення, що він працював ткачем або був пов'язан з вовняним виробництвом.

То не ходіть до зубняка знімати камінь, залиште для фахівців майбутнього щось на зубах... :wink:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення D_i_V_a »

Я ще й досі не наважилась зробити тест...
А от такі історії самі по собі "натискають на гальма" в цьому питанні...

Жінка зробила ДНК-тест і дізналася, що в неї є 29 братів і сестер
Мешканка американського міста Сан-Франциско, штат Каліфорнія, зробила ДНК-тест у 27 років і дізналася, що у неї є 29 братів і сестер
Про це повідомляє CNN.
Шона Харрісон (Shauna Harrison) скористалася послугами біотехнологічної компанії 23andMe, щоб вивчити свій родовід. Виявилося, що її батько не був її біологічним батьком. "Бум! На наступний день я отримую електронного листа від одного з моїх родичів: "Здається, ми з тобою рідня. Сподіваюся, не налякаю тебе", - згадує американка.
В результаті за 2,5 року з нею зв'язалися 29 братів і сестер. Тепер вони регулярно зустрічаються і проводять разом час. Харрісон зізналася, що з деякими родичами, в тому числі з братом Джоді Хейлі (Jodi Hale), вони дуже здружилися.

Зображення
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення SNIGURIVNA »

D_i_V_a писав:Я ще й досі не наважилась зробити тест...
А от такі історії самі по собі "натискають на гальма" в цьому питанні...
Чому ?
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення Balymba »

D_i_V_a писав:Я ще й досі не наважилась зробити тест...
А от такі історії самі по собі "натискають на гальма" в цьому питанні...

Жінка зробила ДНК-тест і дізналася, що в неї є 29 братів і сестер
Мешканка американського міста Сан-Франциско, штат Каліфорнія, зробила ДНК-тест у 27 років і дізналася, що у неї є 29 братів і сестер
Про це повідомляє CNN.
Шона Харрісон (Shauna Harrison) скористалася послугами біотехнологічної компанії 23andMe, щоб вивчити свій родовід. Виявилося, що її батько не був її біологічним батьком. "Бум! На наступний день я отримую електронного листа від одного з моїх родичів: "Здається, ми з тобою рідня. Сподіваюся, не налякаю тебе", - згадує американка.
В результаті за 2,5 року з нею зв'язалися 29 братів і сестер. Тепер вони регулярно зустрічаються і проводять разом час. Харрісон зізналася, що з деякими родичами, в тому числі з братом Джоді Хейлі (Jodi Hale), вони дуже здружилися.

Зображення
Як на мене, тут не гальма треба шукати, а "тиснути на газ".
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Генетична генеалогія

Повідомлення D_i_V_a »

SNIGURIVNA писав:
D_i_V_a писав:Я ще й досі не наважилась зробити тест...
А от такі історії самі по собі "натискають на гальма" в цьому питанні...
Чому ?
Щось держить... можливо не хочеться ніяких сюрпризів. Їх звісно може і не буть, але...
Просто в сімейних історіях є припущення про невірність однієї з прабабусь. Причому самою бабусею нічого не підтверджено, але її діти самі це припущення й зробили через велику несхожесть старших і молодших дітей.
То коли про таке знаєш, хоч не доведене і не підтверджене, то... якось воно... не дуже хочеться вже беспосередньо стояти перед фактом який має проявитися в результатах, бо коли факту немає, то інколи випливає заперечення "що може так гени зіграли".
А якщо факт таки підтвердиться, то... це вже зовсім інша сімейна історія... ну як то воно зараз у цієї дівчини з америки...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “ГЕНЕТИЧНА генеалогія / ДНК”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей