GEDmatch

Відповісти
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

GEDmatch

Повідомлення kbg_dnepr »

Дедалі більше людей роблять ДНК-тести, вже й на наших теренах протестувалося немало.
Та тест найцікавіший порівнянням з іншими та пошуком рідні завдяки цьому. Але якщо ви протестувалися на 23ендМі, а ваш родич на FTDNA або Ancestry, то як вам знайти одне одного?

Саме для цього і створений сервіс GEDmatch.

Ось що про нього є у Вікі (нажаль, поки що тільки англійською, німецькою та французькою):

GEDmatch is an online service to compare autosomal DNA data files from different testing companies. The website gained significant media coverage in April 2018 after it was used by law enforcement to identify a suspect in the Golden State Killer case in California. Other law enforcement agencies started using GEDmatch for violent crimes, making it "the de facto DNA and genealogy database for all of law enforcement," according to The Atlantic's Sarah Zhang.[1] In May 2019, GEDmatch then tightened its rules on privacy by requiring users to "opt in" to sharing their data with Law Enforcement. In December 2019, GEDmatch was acquired by Verogen, Inc, a sequencing company dedicated to forensic science.[2] A new version of the existing site currently in development will focus on solving crimes using the more than 1.2 million DNA profiles hosted on GEDMatch's platform.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: GEDmatch

Повідомлення kbg_dnepr »

Я сама досить активно користувалася цим сервісом у 2010-2014 роках. Після його реорганізації всі мої дані там зникли, їх треба було завантажувати знову, тому останнім часом я там не дуже орієнтуюся. Буду вдячна, якщо колеги поділяться досвідом.

На щастя, сам GEDmatch створив інформаційний блок для початківців та досвідчених користувачів:

Understanding how to use the tools on GEDmatch can be challenging. So we curated some of the great educational content created by our community into Beginner, Intermediate and Advanced sections. Check it out here: https://education.gedmatch.com
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: GEDmatch

Повідомлення kbg_dnepr »

Я отримала листа від GEDmatch (щомісячні новини), в якому вони хваляться, що минулого місяця розповідали зворушливу історію батька, знайденого сином, про існування якого він не знав (як на мене, то це скоріше може остерегти деяких? чоловіків від ДНК-тестування) і пропонують ділитися своїми історіями успіху. Серед дописувачів обіцяють розіграти 1 рік безкоштовного доступу до Tier 1.

We have created an online form for you to share your GEDmatch experiences and successes in making family connections. Each month we will give away one year of Tier 1 access for free to a randomly selected GEDmatch member who submitted the form!

Чи знає хтось, що воно таке?
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “ГЕНЕТИЧНА генеалогія / ДНК”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей