Мартиняк

Це прізвище

Отримав при народженні
1
100%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 1

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Мартиняк

Повідомлення D_i_V_a »

Олена писав:...Стосовно запитів у СБУ- їм треба всі дані на людину, ніхто не буде шукати тільки по призвіщу та імені та селу. У мене немає а ні дати народження , а ні як звали по батькові, а ні дати арешту або ще чогось про Сергія Мартиняк Тому навіть не знаю що робити...
Напишіть (і-мейл з повними даними) по ПІБ (або навіть ПІ) і спитайте чи взагалі є такий хтось. Також напишіть що нічого не знаєте і якщо вони нічого не знайдуть, то нехай скажуть де шукать.
Таким чином я зробила свій запит і мені на мої питання відповіли.
Таким чином цей архів викреслюється зі списку і пишеться до другого допоки щось не знайдеться.

20-те століття і криваве і багато чого знищено. Але продовжувать шукать треба.
Особливо важливими вважаю пошуки по самому селу. Вам вже модератори створили тему http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=72&t=1521, тепер Ви там щось напишить. І не щось, а багато - все те що вже написали в темі по прізвищу. І ще, прохання до тих чиї родичі вийшли з цього села, або ще й досі там живуть, щоби якось з Вами зв'язалися, або написали у приват, або у самій темі про життя у 30-х роках. Може хто скаже куди людей висилали тих що розкуркулювали. Може хтось почує Ваші благання та віднайдеться і принесе щось хоч трошки.

Зв'яжіться з місцевим краєзнавчим музеєм, спитайте чи є чиїсь спогади, чи пишуться дослідження і де їх шукать.
І головне, якщо щось знаходите (навіть просто по селу щось), прописуйте це у темах, бо досвід показує, що допомога приходить.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Мартиняк

Повідомлення SNIGURIVNA »

D_i_V_a писав:І ще, прохання до тих чиї родичі вийшли з цього села, або ще й досі там живуть, щоби якось з Вами зв'язалися, або написали у приват, або у самій темі про життя у 30-х роках. Може хто скаже куди людей висилали тих що розкуркулювали. Може хтось почує Ваші благання та віднайдеться і принесе щось хоч трошки...
Ефективніше, на мою думку, знайти діючу спільноту села у соцмеражах, почитати те, що там є, поспілкуватися, завести знайомства з людьми старшого віку (тому соцмережу треба обирати з урахуванням вподобань цієї категорії). Вони знають, чи є музей, чи є той самий краєзнавець чи який знавець історії, літня вчителька чи хтось ще, хто знає більше, ніж решта. А далі вже як пощастить.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
Олена
Повідомлень: 156
З нами з: 30 серпня 2016, 10:30
Стать: Жінка
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 130 разів

Re: Мартиняк

Повідомлення Олена »

D_i_V_a писав: І ще, прохання до тих чиї родичі вийшли з цього села, або ще й досі там живуть, щоби якось з Вами зв'язалися, або написали у приват, або у самій темі про життя у 30-х роках. Може хто скаже куди людей висилали тих що розкуркулювали. Може хтось почує Ваші благання та віднайдеться і принесе щось хоч трошки.
Нажаль з тих кого знала родичів чи приблизно знала хто вони такі - вже нікого немає на світі... Молоді там залишилось дуже мало та й воно їм не треба. Зараз теж йде війна... Я вийшла на людину яка чи була секретарем сільради чи якось там. Можливо до кінця неділі щось вийде з нею поговорити.
Аватар користувача
Олена
Повідомлень: 156
З нами з: 30 серпня 2016, 10:30
Стать: Жінка
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 130 разів

Re: Мартиняк

Повідомлення Олена »

SNIGURIVNA писав: Ефективніше, на мою думку, знайти діючу спільноту села у соцмеражах, почитати те, що там є, поспілкуватися, завести знайомства з людьми старшого віку (тому соцмережу треба обирати з урахуванням вподобань цієї категорії). Вони знають, чи є музей, чи є той самий краєзнавець чи який знавець історії, літня вчителька чи хтось ще, хто знає більше, ніж решта. А далі вже як пощастить.
З соцмережами навіть не знаю... Я в силу специфіки робти їх не виношу... А по друге там з інтернетом трохи важко. Село розташовано трохи не вдало з цього боку. А от від траси Київ -Одеса це поряд.
P.S. А от когось з старих вчительок спробую віднайти, але дуже буду здивована що вони хоч щось зможуть сказати. Але спрробую ще й цей варіант. Дякую за ідею.
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Мартиняк

Повідомлення SNIGURIVNA »

Олена писав:
SNIGURIVNA писав: З соцмережами навіть не знаю... Я в силу специфіки робти їх не виношу... А по друге там з інтернетом трохи важко.
Якщо Ви любите рибу, то не маєте любити річку, просто рибу ловлять там, де вона живе Зображення

У подібних групах багато людей, хто вже давно переїхав (це до проблем зі зв`язком), але ще пам`ятає малу батьківщину, буває там, цікавиться. Іноді й найповажніші краєзнавці живуть не у селі.

Може бути, що хтось теж шукає історію свого роду. Добре було б знайти таку людину.

І найголовніше не втрачати надії на те, що десь таки є ниточка, яка виведе Вас.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
Олена
Повідомлень: 156
З нами з: 30 серпня 2016, 10:30
Стать: Жінка
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 130 разів

Re: Мартиняк

Повідомлення Олена »

Добрий день. Мені геть повезло !!!
https://pamyat-naroda.ru/heroes/memoria ... e61688630/
По дурному зареєстроване призвіще. І записи бази додалися!!!! :D :D :D
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Мартиняк

Повідомлення D_i_V_a »

Олена писав:...Мені геть повезло !!! ...
Вітаю! Хоч якась приємність...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Олена
Повідомлень: 156
З нами з: 30 серпня 2016, 10:30
Стать: Жінка
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 130 разів

Re: Мартиняк

Повідомлення Олена »

D_i_V_a писав:
Олена писав:...Мені геть повезло !!! ...
Вітаю! Хоч якась приємність...
Щось не зрозуміле з селом та похованням... Гугл навіть не знає що в Румунії є таке село чи поселення...
Погиб в бою 5.10.1944 г. Похоронен в с. Темескен, Румыния. :shock: Раніше не звертала на це увагу...
https://memory-book.ua/search?s=%D0%9C% ... 1%82%D1%8C
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Мартиняк

Повідомлення D_i_V_a »

Олена писав:Щось не зрозуміле з селом та похованням... Гугл навіть не знає що в Румунії є таке село чи поселення...
Якщо вже свої прізвища та населені пункти в таких джерелах/списках пишуть як попало і як воно почулося чи запам'яталося, то що вже говорити про закордонні назви які загалом пишуться латинецею, га? :D
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Олена
Повідомлень: 156
З нами з: 30 серпня 2016, 10:30
Стать: Жінка
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 130 разів

Re: Мартиняк

Повідомлення Олена »

Добрий вечір. Написала у Румунський архів. Може щось підкажуть. З Німеччиною ж вийшло :D Знаю де похований, то може і тут все буде зрозуміло.
Відповісти

Повернутись до “М”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей