Могильний

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
Олександр МОГИЛЬНИЙ
Повідомлень: 1
З нами з: 17 березня 2019, 03:16
Стать: Чоловік

Могильний

Повідомлення Олександр МОГИЛЬНИЙ »

Я Олександр Лукашов ( Могильний) шукаю своє генеалогічне коріння. Родом із села Іванівка, Семенівський р-ну., Полтавської області. Прохання рідних та близьких відгукнутися !!! А також прошу адміністрацію сайту допомогти відшукати моє генеалогічне коріння і скласти моє генеалогічне дерево!!!
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Могильний

Повідомлення АннА »

Олександр МОГИЛЬНИЙ писав:Прохання рідних та близьких відгукнутися !!! А також прошу адміністрацію сайту допомогти відшукати моє генеалогічне коріння і скласти моє генеалогічне дерево!!!
Вам допоможуть користувачі форуму своїми порадами, але для цього треба визначитись з чого починати, де саме закінчуються ваші знання про рід.

Я створю тему по Іванівці. Треба буде довідатися що там з документами за ХХ і ХІХ століття.
А яке століття вас цікавить?
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Могильний

Повідомлення АннА »

АннА писав:Я створю тему по Іванівці. Треба буде довідатися що там з документами за ХХ і ХІХ століття.
Тема по Іванівці viewtopic.php?f=61&t=4400
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Онлайн
Аватар користувача
MiyRodovid
Повідомлень: 2054
З нами з: 05 березня 2023, 19:34
Стать: Жінка
Звідки: Харків
Дякував (ла): 598 разів
Подякували: 441 раз
Контактна інформація:

Re: Могильний

Повідомлення MiyRodovid »

Олександр МОГИЛЬНИЙ писав: 17 березня 2019, 03:31 Я Олександр Лукашов ( Могильний) шукаю своє генеалогічне коріння. Родом із села Іванівка, Семенівський р-ну., Полтавської області. Прохання рідних та близьких відгукнутися !!! А також прошу адміністрацію сайту допомогти відшукати моє генеалогічне коріння і скласти моє генеалогічне дерево!!!
А що відомо взагалі про предків особисто вам?
Скорбач, Лобойко, Вакуленко, Свечкарь, Федоренко, Чепеленко, Филатов, Серой, Ломака (Козача Лопань, Цупівка, Татарка, Дементіївка, сл. Борисовка, хутор Красный, Наумовка).
Узких, Фёдоровы, Зыряновы, Долидёнок (Забоевка, Новосибирская обл. д. Пьянкова, Екатеринбургский уезд)
Дайлидёнок, Розвадовские, Роговские, Демьянчик (д.Хотиловцы, Дисненский уезд, Виленская губерния)
Відповісти

Повернутись до “М”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей