УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Небрат

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів

Всього голосів : 0

Подякував (-ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Стать: Жінка

Небрат

Повідомлення ksana » 28 вересня 2018, 16:21

Здравствуйте, я очень много искала информации о своей бабушке Небрат Ольга Степановна 1923года рождения, всё что я нашла в интернете что родилась она на хуторе Монтянский Черниговской губернии, проживала в пгт Варва Черниговской области, в 1941 году была осуждена по 58 статье, и все, о её родителях ничего, а хотелось большего помогите пожалуйста

Подякував (-ла): 2594 раз.
Подякували: 934 раз.

Re: Небрат

Повідомлення АннА » 28 вересня 2018, 19:57

ksana написав:Здравствуйте, я очень много искала информации о своей бабушке Небрат Ольга Степановна 1923года рождения, всё что я нашла в интернете что родилась она на хуторе Монтянский Черниговской губернии, проживала в пгт Варва Черниговской области, в 1941 году была осуждена по 58 статье, и все, о её родителях ничего, а хотелось большего помогите пожалуйста
Знайшлось через "реабілітовані історією? http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=187&t=980#p1491
Може зробити запит в архів Чернігівської області по місцю проживання в пгт Варва?
Із повагою, Ганна

Подякував (-ла): 5172 раз.
Подякували: 2491 раз.

Повідомлення D_i_V_a » 28 вересня 2018, 20:52

Це прізвищна тема зі звичайним запитом по пошуку родичів в минулому, її краще перенести до "прізвищного розділу" бо тут з часом вона загубиться.
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 1322 раз.
Подякували: 962 раз.

Повідомлення в36 Ольга » 03 жовтня 2018, 13:49

Небрат Ольга Степановна была колхозницей, проживала в с. Подбельск, Похвистневский р-н, Самарская обл.
27 августа 2001 г. реабилитирована Самарской облпрокуратурой. В Самаре ее и нужно искать.

Повернутись до Н

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]