Палій - з Фастівщини

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
1
20%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
4
80%
 
Всього голосів: 5

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Палій - з Фастівщини

Повідомлення D_i_V_a »

Михайло Палієнко писав:При Катерині 2 Дід Сава(на його так казали) чи його батько тікали з Фастова...
У приват пан Михайло спитав - Савва він хто взагалі був ви знаєте?
На що відповідаю, що знаю тільки про Саву Івановича Палія з Волиці що він 22 листопала (за старим стилем) 1843 року був хрещеним/кумом у родини Кривошиїв.

То наш Сава при Катерині ІІ тікати не міг, він жив значно пізніше. Роки правління Катерини ІІ 1762–1796. Тобто ваш Сава міг тікати в ці часи. Гарно би знати причину, чому тікали при Катерині? Що було причиною? Це було за коліївщини?

По вашим треба пройти по документах сіл Ваховка і Прибірськ. Тобто знайти підтвердження розповідей. Раджу вам створити теми по цим селам у геогафічному покажчику якщо таких немає. Через ці теми шукати людей які вже досліджували або хочуть дослідити і можуть чимось порадити. Ну, звісно, і в цій темі інколи прописувать про свої знахідки.

Скажу ще, що мені поки не трапилось ніякої інформації про синів Семена Палія Матвія і Самійла. Що з ними сталося? Де вони поділися? Чи були вони від першої дружини, а дочка від другої?

Скажу, що я особисто вірю, що сьогодні пів Фастова може сказати про свої Паліївські корні, бо у самого Семена було ще два брати - Федір про якого відомо, що він жив у Борзні, і Васидь, який жив у Фастові. То що з Василевою родиною? Скільки їх Паліївих родичів у Фастові було, бо з наданого вище реферату видно, що Семен Палій оселився гарно на Фастівщині і привів із собою туда своїх людей, серед яких мали бути і родичі...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Михайло Палієнко
Повідомлень: 3
З нами з: 25 липня 2020, 18:29
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: Палій - з Фастівщини

Повідомлення Михайло Палієнко »

Як буде час, обов'язково займутся пошуком інформації про Савву

Говорили що вони тікали від переслідувань, та змінили фамілію
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3179
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 665 разів

Re: Палій - з Фастівщини

Повідомлення Вернер »

Голос Дніпра №48 (Херсон) від 20.04.1943, сторінка 2
Вважати недійсними загублені метрику, реєстраційну та продуктову картки Паліенко В. М.
Час плине
Аватар користувача
Ангеліна Шпак
Повідомлень: 1
З нами з: 26 березня 2022, 20:54
Стать: Жінка
Подякували: 1 раз

Re: Палій - з Фастівщини

Повідомлення Ангеліна Шпак »

Бабуся показала мені наше родове дерево, в якому сказано про Палія. Шукала інформацію, як могла, схоже, що ми родина того самого брата Василя(про якого написано в вікіпедії, що він з Фвстова). Таня(матір моєї бабусі), вишла заміж за Василя Руденко, нащадка Палія, його мати - Олена була донькою польського пана Сервецького з Білої Церкви(шукала в гуглі, інформації не знайшла), моя мама каже, що застала цю Лену в живих і вона їй розказувала про бали, про те, що у неї було 6 братів/сестер(вона була наймолодщою) і що під час революції(якої саме не пам'ятаємо) вона єдина залишилась в живих(було 9 років) і що їх маєток перетворили спочатку в санаторій, а потім в воєнний склад(під час 2 світової). Єдине підтвердження, що я знайшла, це те що Олена розказувала, що її батько наказував слуг тим, що відправляв бігати по траві, яка викликає алергію, ця трава "амброзія полинолиста" дійсно є в Білій Церкві. Гуглила, цього маєтку не знайшла, але не дивно бо 100 років, наякої історичної цінності, лише склад для оружия. Короче, ця сама Людмила і є родиною Палія, матірью Василя Руденка. Доречі, кажуть, що Палій знав 8 мов, мій брат має такий самий ніс як у нього і також має схильність до мов. Я не знаю наскільки то правда, але якщо взяти до уваги, що ця Олена дійсно була схожа на аристократку, бо: знала французьку, вміла грати на піаніно, багато читала і не вміла прибирати і робити то можна зробити висновок. Нащадками кого саме з родичів Палія ми є - я не знаю, але знаю точно, що проживали Руденки в Фастові, зараз вже ніхто там не живе, моя бабуся на Хмельничинні, а її брат у Києві. Ще цікавий факт, мама моя пам'ятає як до них приходив історик взнавати за нащадків Палія. Прикріпила родинне дерево
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “П”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: undead404 і 25 гостей