УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Перебийніс, Перебейнос ( рос.)

Це прізвище

Отримав при народженні
1
100%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів

Всього голосів : 1

Подякував (-ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Стать: Жінка

Перебийніс, Перебейнос ( рос.)

Повідомлення Наталя Бердарь » 06 січня 2020, 13:59

Прошу допомоги у встановленні родоводу за прізвищем Перебийніс.
Востаннє редагувалось Наталя Бердарь в 08 січня 2020, 22:05, всього редагувалось 1 раз.

Подякував (-ла): 2559 раз.
Подякували: 909 раз.

Re: Перебийніс

Повідомлення АннА » 06 січня 2020, 21:49

Наталя Бердарь написав:Прошу допомоги у встановленні родоводу за прізвищем Перебийніс.
Це я поміняла назву теми. В прізвищному розділі теми в буквах сортуються автоматично за алфавітом. Вважається, що так легше шукать.
Ви можете ще додати в назву теми прізвище російською або польскою.

Для початку напишіть інформацію про найстаріших відомих Перебийнісів, де вони проживали. А тоді вже будемо дивиться з чого починать.
Із повагою, Ганна

Подякував (-ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Повідомлення Наталя Бердарь » 08 січня 2020, 22:04

Перебийніс - це моє дівоче прізвище. Дісталося воно мені від діда - Перебийніс Андрій ( приблизний рік народження 1910-1925, на жаль, точної інформації не маю - проживав він у селі Возсіятське, Єланецького району, Миколаївської області. Був одружений із Стецюк Тетяною Павлівною (1925 р.н.). Це був його другий шлюб, від першого також є діти, але я не знаю ні їх імен, ні місця проживання. Дуже сподіваюсь хоча б на якусь інформацію. До речі, похований він у цьому ж селі Возсіятське.

Подякував (-ла): 2559 раз.
Подякували: 909 раз.

Повідомлення АннА » 09 січня 2020, 11:05

Наталя Бердарь написав:...Перебийніс Андрій ( приблизний рік народження 1910-1925, на жаль, точної інформації не маю - проживав він у селі Возсіятське, Єланецького району, Миколаївської області. Був одружений із Стецюк Тетяною Павлівною (1925 р.н.)...
Тоді почніть з запиту про свідоцтва о похованнях і про народження. Робиться це через РАЦС. Ось тема по запитах.

Ще доречно створити тему в "Географічний розділ" в "Населені пункти" в "літері В" по населеному пункту і викладать там потроху знайдену по ньому інформацію. Є вірогідність віднайдення якщо не прямих родичів то дадьніх, або людей які зможуть принести нову інформацію.

І ще, через те що хтось може віднайтись через роки, то включіть в важливих для Вас темах опцію автоматичного оповіщення. Ось тут опис як це зробити.
Із повагою, Ганна

Повернутись до П

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]