Перебийніс, Перебейнос ( рос.)

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
1
100%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 1

Аватар користувача
Наталя Бердарь
Повідомлень: 2
З нами з: 06 січня 2020, 12:41
Стать: Жінка
Подякували: 2 рази

Перебийніс, Перебейнос ( рос.)

Повідомлення Наталя Бердарь »

Прошу допомоги у встановленні родоводу за прізвищем Перебийніс.
Востаннє редагувалось 08 січня 2020, 21:05 користувачем Наталя Бердарь, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Перебийніс

Повідомлення АннА »

Наталя Бердарь писав:Прошу допомоги у встановленні родоводу за прізвищем Перебийніс.
Це я поміняла назву теми. В прізвищному розділі теми в буквах сортуються автоматично за алфавітом. Вважається, що так легше шукать.
Ви можете ще додати в назву теми прізвище російською або польскою.

Для початку напишіть інформацію про найстаріших відомих Перебийнісів, де вони проживали. А тоді вже будемо дивиться з чого починать.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
Наталя Бердарь
Повідомлень: 2
З нами з: 06 січня 2020, 12:41
Стать: Жінка
Подякували: 2 рази

Re: Перебийніс

Повідомлення Наталя Бердарь »

Перебийніс - це моє дівоче прізвище. Дісталося воно мені від діда - Перебийніс Андрій ( приблизний рік народження 1910-1925, на жаль, точної інформації не маю - проживав він у селі Возсіятське, Єланецького району, Миколаївської області. Був одружений із Стецюк Тетяною Павлівною (1925 р.н.). Це був його другий шлюб, від першого також є діти, але я не знаю ні їх імен, ні місця проживання. Дуже сподіваюсь хоча б на якусь інформацію. До речі, похований він у цьому ж селі Возсіятське.
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Перебийніс

Повідомлення АннА »

Наталя Бердарь писав:...Перебийніс Андрій ( приблизний рік народження 1910-1925, на жаль, точної інформації не маю - проживав він у селі Возсіятське, Єланецького району, Миколаївської області. Був одружений із Стецюк Тетяною Павлівною (1925 р.н.)...
Тоді почніть з запиту про свідоцтва о похованнях і про народження. Робиться це через РАЦС. Ось тема по запитах.

Ще доречно створити тему в "Географічний розділ" в "Населені пункти" в "літері В" по населеному пункту і викладать там потроху знайдену по ньому інформацію. Є вірогідність віднайдення якщо не прямих родичів то дадьніх, або людей які зможуть принести нову інформацію.

І ще, через те що хтось може віднайтись через роки, то включіть в важливих для Вас темах опцію автоматичного оповіщення. Ось тут опис як це зробити.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Перебийніс, Перебейнос ( рос.)

Повідомлення kbg_dnepr »

В Ірпені загибла ціла родина Перебийніс

phpBB [video]
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “П”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей