Руденко

Це прізвище

Отримав при народженні
1
33%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
1
33%
Цікавлюсь
1
33%
 
Всього голосів: 3

Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Руденко

Повідомлення kbg_dnepr »

РУДЕНКО Белла Андріївна (н. 18. 08.1933) – оперна і камерна співачка (лірико-колоратурне сопрано). Нар. артистка СРСР (1960). Професор (1988). Н. в м. Боково-Антрацит (нині м. Антрацит). Із шахтарської родини, яка перед війною жила в м. Суми, під час евакуації – у Сталінграді (нині м. Волгоград, РФ) і Фергані (нині місто в Узбекистані; 1942), згодом – у Феодосії. Ще до закінчення Одес. консерваторії (клас О.Благовидової; 1951–56) – солістка Одеського (1955–56) та Київського (1956–73) театрів опери і балету. 1973–88 – солістка Большого театру (Москва). Викладач Моск. консерваторії (із 1977), професор (із 1988). Із 1995 – худож. керівник оперної трупи Большого театру. Твори концертного репертуару Р. виконувала 8-ма мовами, пропагувала укр. нар. пісні та романси укр. композиторів, ряд із них записала на грамплатівки. Гастролювала по СРСР і країнах Європи, Азії та Америки. Лауреат багатьох Всесоюзних і міжнародних конкурсів вокалістів у Москві, Тулузі (Франція) та ін.

Оперні партії: Венера ("Енеїда" М.В.Лисенка), Йолан, Кріпачка та Ярина ("Милана", "Тарас Шевченко" і "Арсенал" Г.Майбороди), Стася ("Перша весна" Г.Жуковського), Марфа ("Царева наречена" М.Римського-Корсакова), Людмила і Антоніда ("Руслан і Людмила", "Іван Сусанін" М.Глинки), Наташа ("Війна і мир" С.Прокоф'єва), Джільда і Віолетта ("Ріголетто", "Травіата" Дж.Верді), Цариця ночі ("Чарівна флейта" В.-А.Моцарта), Розіна ("Севільський цирюльник" Дж.Россіні).

Лауреат Держ. премії СРСР (1971; за монографічні та тематичні концертні програми).

Має держ. нагороди СРСР.

http://resource.history.org.ua/cgi-bin/ ... =Rudenko_B
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
Umay
Повідомлень: 687
З нами з: 05 листопада 2020, 12:41
Стать: Жінка
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 124 рази

Re: Руденко

Повідомлення Umay »

Знахідка фастівчана в метричних книгах.
Запис про народження номер 45. Київська губернія, Канівський повіт, село Потока, 1900 рік.
21 травня народження, 30 хрещення: Елена.
Проживающий а селении Поток мещанин м. Фастова Васильковского уезда, крестьянин Сергий Григориев Руденко и его законная жена Агафия Епифанова, оба православные.

Зображення
с. Теси, Новокостянтинівка Хмельницької області (Климчук) .
Крандинці, Шупики Богуславського району (Канівський повіт) Київська губернія (Корнієнко, Рак, (Раченко), Бибік, Василенко, Кононенко, Момотенко, Бондаренко)
с. Юхни (Старінченко (Старинець), Яременко).
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3179
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 665 разів

Re: Руденко

Повідомлення Вернер »

Правда Прилуччини №3 від 08.01.1925, сторінка 4
Загублені документи лічити не дійсними.
Учотно-військові-документи: Руденка Володимира Михайловича с. Яблунівки облікову картку на коня Ч 605, видану Яблунівським військовим кінським участком.
Час плине
Онлайн
Аватар користувача
MiyRodovid
Повідомлень: 2056
З нами з: 05 березня 2023, 19:34
Стать: Жінка
Звідки: Харків
Дякував (ла): 598 разів
Подякували: 442 рази
Контактна інформація:

Re: Руденко

Повідомлення MiyRodovid »

Максим Лукьянов сын Руденко (с. Лопань Харківський повіт) Переселились в 1843 году в
Кавказскую область
Скорбач, Лобойко, Вакуленко, Свечкарь, Федоренко, Чепеленко, Филатов, Серой, Ломака (Козача Лопань, Цупівка, Татарка, Дементіївка, сл. Борисовка, хутор Красный, Наумовка).
Узких, Фёдоровы, Зыряновы, Долидёнок (Забоевка, Новосибирская обл. д. Пьянкова, Екатеринбургский уезд)
Дайлидёнок, Розвадовские, Роговские, Демьянчик (д.Хотиловцы, Дисненский уезд, Виленская губерния)
Онлайн
Аватар користувача
MiyRodovid
Повідомлень: 2056
З нами з: 05 березня 2023, 19:34
Стать: Жінка
Звідки: Харків
Дякував (ла): 598 разів
Подякували: 442 рази
Контактна інформація:

Re: Руденко

Повідомлення MiyRodovid »

Федор Миронов сын Руденко (село. Лопань 1845 р. СР)
Скорбач, Лобойко, Вакуленко, Свечкарь, Федоренко, Чепеленко, Филатов, Серой, Ломака (Козача Лопань, Цупівка, Татарка, Дементіївка, сл. Борисовка, хутор Красный, Наумовка).
Узких, Фёдоровы, Зыряновы, Долидёнок (Забоевка, Новосибирская обл. д. Пьянкова, Екатеринбургский уезд)
Дайлидёнок, Розвадовские, Роговские, Демьянчик (д.Хотиловцы, Дисненский уезд, Виленская губерния)
Онлайн
Аватар користувача
dvoryanin
Повідомлень: 6
З нами з: 28 березня 2024, 07:07
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 1 раз

Re: Руденко

Повідомлення dvoryanin »

не зумів виявити у мормонів акт про народження дружини Івана Васильовича Руденка (1869).
шукав у парафії, де укладено шлюб (у Пророко-Іллінській церкві 1902).
вважав що там же є запис і про її народження, але не знайшов.
шукав у всіх інших парафіях суми плюс мінус 3 роки. нічого.

1. Колесніченко Феодосія Георгіївна (по чоловікові Руденка)
(17.05)? .1882 (рік вказаний на могилі) - 16.05.1976
Вік: близько 94 років
народження і смерть м. Суми.
з міщан міста Суми. Православна.
Брат: Афанасій Георгійович Колесніченко
сестра Варвара Георгіївна (дев Колесніченко) Феодулова (на 1902 ще дівчина відзначена в хрестинах дітей)
сестра Параскева Георгіївна Колесніченко

цікавлять батьки Феодосії, Афанасія, Варвари, Параскеви або хоча б по батькові Георгія

2. труднощі виникли з актом народження батька Івана Васильовича Руденка (і його дружини Катерини Василівни).
акт про смерть виявив, а ось запис про народження знайти не вдається.
родинна парафія моїх Руденків з 1860-х - Покровська церква м. Суми.

Руденко Василь Антонович
1832/3 - 06.02.1896
священик записав вік: 63 роки. Суми цехової/? православний.
дружина Катерина Василівна Руденко (як дізнатися дівоче прізвище, її батьків?)

Чи може хтось подивитися або вказати посилання?

Вдячний
Онлайн
Аватар користувача
MiyRodovid
Повідомлень: 2056
З нами з: 05 березня 2023, 19:34
Стать: Жінка
Звідки: Харків
Дякував (ла): 598 разів
Подякували: 442 рази
Контактна інформація:

Re: Руденко

Повідомлення MiyRodovid »

Вітаю!

Я намалювала схему так, як я зрозумила зі слів. Мені так зручніше . Все вірно?

Тоді, я б порадила шукати запис народженя Афанасія, Варвари, Параскеви.
Ви дізнаетесь по-батькові дружина Георгия. Можливо дізнаїтесь, кто з дітей старший і тоді спробувати шукати запись про шлюб.

Шукала б запис народженя Катерини Руденко , але +10 років, бо рік може бути будь який, а записати могли просто зі слів...

Ще б я дівілась Ревизьку казку за 1850 -1858. Шукала би усіх Василів... з дочкою Катериною.

Шукала бі запис шлюбу Катерини та Василя. до 1869 року.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Скорбач, Лобойко, Вакуленко, Свечкарь, Федоренко, Чепеленко, Филатов, Серой, Ломака (Козача Лопань, Цупівка, Татарка, Дементіївка, сл. Борисовка, хутор Красный, Наумовка).
Узких, Фёдоровы, Зыряновы, Долидёнок (Забоевка, Новосибирская обл. д. Пьянкова, Екатеринбургский уезд)
Дайлидёнок, Розвадовские, Роговские, Демьянчик (д.Хотиловцы, Дисненский уезд, Виленская губерния)
Онлайн
Аватар користувача
dvoryanin
Повідомлень: 6
З нами з: 28 березня 2024, 07:07
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 1 раз

Re: Руденко

Повідомлення dvoryanin »

все вiрно. схема така. Руденко И.В. 1869-1934
акти про народження Колесніченко: Афанасiя, Варвари та Параскева теж шукав і теж не знайшов. у цьому вся справа.
В Іллінській церкві,
Преображенському соборі з 1876-1887. нічого
допоможете?
Онлайн
Аватар користувача
MiyRodovid
Повідомлень: 2056
З нами з: 05 березня 2023, 19:34
Стать: Жінка
Звідки: Харків
Дякував (ла): 598 разів
Подякували: 442 рази
Контактна інформація:

Re: Руденко

Повідомлення MiyRodovid »

dvoryanin писав: 28 березня 2024, 12:08 все вiрно. схема така. Руденко И.В. 1869-1934
акти про народження Колесніченко: Афанасiя, Варвари та Параскева теж шукав і теж не знайшов. у цьому вся справа.
В Іллінській церкві,
Преображенському соборі з 1876-1887. нічого
допоможете?
Я не знаю як вам допомогти, я просто думаю як би я шукала, якщо це був мій родовід.
Можливо, я б почала з документів... знайшла б свідотство про смерть, про шлюб -- там можливо були б якісь дані, котрі допомогли б рухатись далі.
Скорбач, Лобойко, Вакуленко, Свечкарь, Федоренко, Чепеленко, Филатов, Серой, Ломака (Козача Лопань, Цупівка, Татарка, Дементіївка, сл. Борисовка, хутор Красный, Наумовка).
Узких, Фёдоровы, Зыряновы, Долидёнок (Забоевка, Новосибирская обл. д. Пьянкова, Екатеринбургский уезд)
Дайлидёнок, Розвадовские, Роговские, Демьянчик (д.Хотиловцы, Дисненский уезд, Виленская губерния)
Відповісти

Повернутись до “Р”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей