Семанюк

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
2
100%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 2

Аватар користувача
eva.k@ukr.net
Повідомлень: 39
З нами з: 15 березня 2020, 20:53
Стать: Жінка
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 24 рази

Семанюк

Повідомлення eva.k@ukr.net »

маю предків з прізвищем Семанюк з Богородчанського р-ну Івано-Франківської обл.

походження Прізвища:
1. Від давньоукр. чол. імені Семан, співвідносного з Семен та Симеон (Керста 126). 2. Прізвище Seman є і в Польщі. К.Римут інтерпретує його як нім. утворення від ос. назви Seemann, що з апел. Seemann — “моряк” (Rymut II 407).

варіанти написання: Semanuk (з метрики смт. Солотвин 1906 р.)
Ком'ят, Гасинець, Мучічка, Стегун Андрійканич, Геник, Сенеджук, Щерб'як, Шуфлен, Басай, Глодан, Клибус, Паневник, Гуменюк, Семанюк, Курілець, Казимирчук, Чорнописка, Здоровець, Стороженко,Грищенко, Красницький, Макаров, Степанов, Кодра, Лісунов, Траченко, Поліщук
Аватар користувача
liza.senenyuk
Повідомлень: 11
З нами з: 23 серпня 2020, 03:38
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Семанюк

Повідомлення liza.senenyuk »

В мене теж є родичі з призвіщем Семанюк. Моє призвіще Семенюк, тому що в паспорті мого дідуся зробили помилку і тепер наша родина має призвіще Семанюк, але дідусеві батьки Семанюк Василь Якович та Семанюк Розалія Романівна. Мені відомо, що вони з західної України і Семанюк Вались Якович народився у Сереньому Майдані (село), що га Івано-Франківщині, Роза також родом з західної України, але я не пам’ятаю її дівочого призвіща. У роки другої с світової війни вони буди переселені до Цетральної України у село Антонівка. За переказами, якийсь предок мав свій хутір і володів лісами. Розкажіть будь ласка, що вам відомо з істрої роду Семанюк)
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Семанюк

Повідомлення Balymba »

liza.senenyuk писав:В мене теж є родичі з призвіщем Семанюк. Моє призвіще Семенюк, тому що в паспорті мого дідуся зробили помилку і тепер наша родина має призвіще Семанюк, але дідусеві батьки Семанюк Василь Якович та Семанюк Розалія Романівна. Мені відомо, що вони з західної України і Семанюк Вались Якович народився у Сереньому Майдані (село), що га Івано-Франківщині, Роза також родом з західної України, але я не пам’ятаю її дівочого призвіща. У роки другої с світової війни вони буди переселені до Цетральної України у село Антонівка. За переказами, якийсь предок мав свій хутір і володів лісами. Розкажіть будь ласка, що вам відомо з істрої роду Семанюк)
А точно з села Середній Майдан? Бо переселяли сусіднє село Глинки? Якого року народження були Ваші Предки? Метрики цього регіону непогано збереглися, а оскільки ці села межують з деякими моїми предковими, то маю можливість переглянути Метрики Середнього Майдана і Глинок за 1784-1930 роки.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
liza.senenyuk
Повідомлень: 11
З нами з: 23 серпня 2020, 03:38
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Семанюк

Повідомлення liza.senenyuk »

Семанюк Розалія Романівна 14.08.1928, а Семанюк Василь Якович 25.09.1936
Аватар користувача
liza.senenyuk
Повідомлень: 11
З нами з: 23 серпня 2020, 03:38
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Семанюк

Повідомлення liza.senenyuk »

Але я невпевнена, що Семанюк Вались Васильович 1936 року народження, тому що він був на війні і потім потрапив у концтабор, не міг же він в 4 років воювати. Начебто, бабуся каже, що він 1917, але вчора на сайті жителів України я знайшла тільки такого Василя Яковича. Тому до кінця невпевнена.
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Семанюк

Повідомлення Balymba »

liza.senenyuk писав:Але я невпевнена, що Семанюк Вались Васильович 1936 року народження, тому що він був на війні і потім потрапив у концтабор, не міг же він в 4 років воювати. Начебто, бабуся каже, що він 1917, але вчора на сайті жителів України я знайшла тільки такого Василя Яковича. Тому до кінця невпевнена.
1917 рік більш вірогідно, але учточніть по-батькові Семанюк Василь - Васильович чи Якович?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Семанюк

Повідомлення Balymba »

17 серпня 1920 року народився Василь Семанюк. Батько - Яків Семанюк син Якова і Параски Вовчак, мати - Анна, донька Юрка Михалків і Олени Петлівчук. Може бути Ваш?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Семанюк

Повідомлення Balymba »

Оця вже точно Ваша:
14 серпня 1928 року народилася Розалія Михалків. Батько - Роман Михалків син Дмитра і Марії Корсак. Мати - Олена Левицька дочка Петра і Теклі Костюк. (село Глинки, парафія Середній Майдан).
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
liza.senenyuk
Повідомлень: 11
З нами з: 23 серпня 2020, 03:38
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Семанюк

Повідомлення liza.senenyuk »

Вибачте, я путаю. Мій прадід Семанюк Василь Якович, це його син, мій дід, Василь Васильович, то я їхні по-батькові путаю.
Аватар користувача
liza.senenyuk
Повідомлень: 11
З нами з: 23 серпня 2020, 03:38
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Семанюк

Повідомлення liza.senenyuk »

Я пам’ятаю, що дідусь гоаорив начебто матір Семанюк Василя була баба Поля
Відповісти

Повернутись до “С”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: kobcc і 19 гостей