Соколовський

Це прізвище

Отримав при народженні
1
25%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
2
50%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
1
25%
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 4

Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Соколовський

Повідомлення Vitaly Savitar »

Походить від назви відомого птаха з родини соколових - сокіл. Цим найменням, як правило, називають чоловіків, які відзначаються своєю сміливістю, красою та молодецтвом.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
Сивий
Повідомлень: 245
З нами з: 05 червня 2016, 18:04
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 274 рази

Re: Соколовський

Повідомлення Сивий »

Моя прабабуся Варвара Антонівна Соколовська,була дружиною Мандебури Митрофана Григоровича.Варвара Антонівна була дочкою Єлісаветградського міщанина Антона Єфімова Соколовського і Фекли Петрової,що мешкали на х.Кислиця приход с.Піщаного броду Любомирської волості.Антон Єфімов був сином шляхтича с.Любомирки Фелікса (Ільї) Соколовського і Анастасії с Прихідченків.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Соколовський

Повідомлення D_i_V_a »

Сивий писав:... міщанина Антона Єфімова Соколовського ...
Цікаво Ви знайшли вже Ваше шляхетне коріння?

Подивилась у довідник Лисенка/Чернецького і ахнула...
73 родини тільки Соколовських з Подільської, Волинської та Київської губерній подавали документи на визнання у російському дворянстві на початку 19 століття...
А ще було трошки Сокольницьких та Сокольських... ;)
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Сивий
Повідомлень: 245
З нами з: 05 червня 2016, 18:04
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 274 рази

Re: Соколовський

Повідомлення Сивий »

D_i_V_a писав:
Сивий писав:... міщанина Антона Єфімова Соколовського ...
Цікаво Ви знайшли вже Ваше шляхетне коріння?

Подивилась у довідник Лисенка/Чернецького і ахнула...
73 родини тільки Соколовських з Подільської, Волинської та Київської губерній подавали документи на визнання у російському дворянстві на початку 19 століття...
А ще було трошки Сокольницьких та Сокольських... ;)

Якщо я знаю,що моя прабабуся була Соколовська,я її ще памьятаю,вона померла в 1962 році,у мене є документи про купівлю землі її батьком,як і спомини її дочок.Тим більше,що є метричні записи про її батьків і дідів.Привожу один .
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Сивий
Повідомлень: 245
З нами з: 05 червня 2016, 18:04
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 274 рази

Re: Соколовський

Повідомлення Сивий »

Шлюб Соколовського Ільї,доречі так мого онука зовуть.Це діда Антона Соколовського.Метрика с.Любомирка 1809 рік.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Соколовський

Повідомлення D_i_V_a »

Сивий писав:Шлюб Соколовського Ільї,доречі так мого онука зовуть.Це діда Антона Соколовського.Метрика с.Любомирка 1809 рік.
Розумію... мені теж свого часу більше не треба було ніяких доказів шукать, коли віднайшлось на початку 19 століття до самої декласації, що їх писали шляхтою...
Але все-таки цікаво, в такій кількості справ, чи можливо своїх віднайти з їх доказами та подивиться що та хто згадуються? Якщо так, то скільки у Вас на то пішло часу?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Сивий
Повідомлень: 245
З нами з: 05 червня 2016, 18:04
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 274 рази

Re: Соколовський

Повідомлення Сивий »

По правді я спочатку шукав прізвища Зелінських,Земських,тоб то свою пряму лінію,зі своїм прізвищем.Я знав відкіля вони приїхали в Хрсонську губернію.Найшов документи на купівлю землі,там були і Соколовські,тому я думав,що вони теж приїхали з Поділля,але там їх не находив.Після того,як Одеський архів почав виставляти метрики по Херсонській губернії,я продивлявся всі населенні пункти,які були поряд з місцем народження моєї мами,і тут з"ясувалось,що мої Соколовські жили на х.Кислиця,Камянка,до приїзду Зелінських-Земських,тоб то були місцеві жителі.
Займаюся я своїм родоводом років 5,найшов дворянські справи по своїм Зелінським,Личкановським,в Хмельницькому архіві,періодично шукаю в Історичному Київському.По Соколовським Херсонської губернії не знаю де шукати,якщо вони на початок 19 століття були в Херсонській губернії.
Пошуки тривают
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Соколовський

Повідомлення D_i_V_a »

Сивий писав:...По Соколовським Херсонської губернії не знаю де шукати,якщо вони на початок 19 століття були в Херсонській губернії...
А до якої сивини/глибини є документи по Херсоській губ? На кінець 18 ст щось є? Та чи є там ваші?
Вони були греко-уніатами чи католиками?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Сивий
Повідомлень: 245
З нами з: 05 червня 2016, 18:04
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 274 рази

Re: Соколовський

Повідомлення Сивий »

D_i_V_a писав:
Сивий писав:...По Соколовським Херсонської губернії не знаю де шукати,якщо вони на початок 19 століття були в Херсонській губернії...
А до якої сивини/глибини є документи по Херсоській губ? На кінець 18 ст щось є? Та чи є там ваші?
Вони були греко-уніатами чи католиками?
Метрики є с середини 18 ст.(православні).По другим не скажу,не шукав ще.Мої Соколовські появились в метриках с 1809 року,є декілька версій чому.Став православним,раніше був католиком,в метриці називають його то Ілья то Фелікс,як і других шляхтичів доречі.Переїхав і оженився тут.Народився там же,але за років 20 до того,других Соколовских не було,тому і появився тільки в 1809 році.Продивляюсь ранні метрики,може і найду щось.
А як в Херсонскій губернії шляхту декласували і є на них справи,як по Поділлю,Волині і Київській губ. в Херсоні чи ще де ,не знаю.
Аватар користувача
Сивий
Повідомлень: 245
З нами з: 05 червня 2016, 18:04
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 274 рази

Re: Соколовський

Повідомлення Сивий »

Сповідні росписи сіл Балтського повіту за 1818 рік.

с.Лабушня.
Анастасия Стефанова Соколовска 68
вдовствующая
Илия 47
Григорий 33

с.Терновата
Андрей Андреев Соколовский 37
жена его Анна Васильева 30
дети их Максим 10
Иван 8
Агафия 2
Брат его Иосиф Андреев 27
жена его Анна 22

с.Пушкова
Михаил Иосифов Соколовский 86
Вдов.
Востаннє редагувалось 12 червня 2016, 19:15 користувачем Сивий, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “С”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot], MiyRodovid, Олексій Василюк і 31 гість