Запитання форумчан

Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Запитання форумчан

Повідомлення АннА »

cronoster писав:Дописую й викладаю зображення виключно з телефону. Пробував вже не раз перезавантажити, результату жодного(. Проблему помітив ще вчора
Спробуйте завантажити не через форум, а через сторонній носій у верхній панелі де колір і все таке, там біля спойлера
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
cronoster
Повідомлень: 537
З нами з: 26 листопада 2016, 23:28
Стать: Чоловік
Звідки: Галицький Гуцуленд
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 997 разів

Re: Запитання форумчан

Повідомлення cronoster »

Дякую, вже працює)!
Коли згасне людська пам'ять й замовкнуть літописи, говоритиме каміння.
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Запитання форумчан

Повідомлення SNIGURIVNA »

Доброї години!

Чому я це знайшла у своїй поштовій скриньці?
У мене враження, що це листування двох сторонніх людей: пані Одарки Марії, яку цікавлять такі собі Саббатовські, і пана Олександра Толочко, епістолу якого взагалі коментувати не буду.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Запитання форумчан

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Запитання форумчан

Повідомлення SNIGURIVNA »

DVK_Dmitriy писав:SNIGURIVNA

viewtopic.php?f=480&t=6188&p=35897#p35888
Дякую!
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

Re: Запитання форумчан

Повідомлення ukrgenealogy »

Запитання - наче годинник форуму залишився на зимовому часі?

Відповідь - ми слідкуємо за літнім/зимовим часом. Зараз в налаштуваннях форума включений літній час. Якщо у вас показує інше, то увійдіть у "Панель керування" свого профілю, у "Налаштування форуму" і натисніть "так" у "Зараз діє літній час:". Після цього збережіть зміни у профілі натиснувши "Відіслати"
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Запитання форумчан

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Вопрос из Фб:
"Ось уже який день я не можу зайти на Укр. Генеолог. Фор. Пише - "ошибка нарушения конфиденциальности". Щоб це могло значити?"
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Запитання форумчан

Повідомлення АннА »

DVK_Dmitriy писав:Вопрос из Фб:
"Ось уже який день я не можу зайти на Укр. Генеолог. Фор. Пише - "ошибка нарушения конфиденциальности". Щоб це могло значити?"
Пане, Дмитре, передайте будьласка користувачу, що технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
В листі необхідно вказати форумне ім'я користувача, назву поштової скриньки до якої прив'язаний профіль і, бажано одразу, надсилати скрін екрана з помилкою, яку показує система.
І нагадайте користувачу, що у порівнянні з фб, де на технічну підтримку треба чекати тиждень і бідьше, ми відповідаємо впродовж 24 годин.

Ми спробуємо спочатку змінити пароль користувача і подивимось, чи він після цього зайде на форум.
З повагою
Онлайн
Аватар користувача
drapieznik
Повідомлень: 444
З нами з: 26 червня 2020, 05:00
Стать: Чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 469 разів

Re: Запитання форумчан

Повідомлення drapieznik »

DVK_Dmitriy писав:Вопрос из Фб:
"Ось уже який день я не можу зайти на Укр. Генеолог. Фор. Пише - "ошибка нарушения конфиденциальности". Щоб це могло значити?"

дана проблема постала на багатьох сайтах - в одних випадках блокують доступ антивірусні програми (авасти, кашперовські й тд), в іннших - броузери як наприклад Хром чи Опера - правда по різному - наприклад в хромі на сайт (для прикладу) https://defence-ua.com/ не зайти навіть через "ризик згоди", зате в опері це можливо. В мене пошта на i.ua - з цієї ж причини проблеми входу й там. Навіть такий кришталево чистий й суперзахищений поштовий сервер як protonmail.com також чомусь став "ненадійним".. Колись були подібні тимчасові проблеми на деяких сайтах але в такому масовому випадку - вперше бачу..
Онлайн
Аватар користувача
drapieznik
Повідомлень: 444
З нами з: 26 червня 2020, 05:00
Стать: Чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 469 разів

Re: Запитання форумчан

Повідомлення drapieznik »

виявляється проблема неможливості потрапити на сайт, із за наприклад помилки сертифіката NET::ERR_CERT_DATE_INVALID вирішується більш простіше аніж я перепробував: а пробував я різні антивіруси, міняти в них налаштування, добавляти винятки, та купу іншого - ніц не помагало на Хромі, Опері чи навіть стародавньому експлореру.. Проблема вирішилась встановленням ще одного іншого броузера - Firefox (Мозіла..) - йому ці всі невідповідності з сертифікатами вочевидь до заднього байтика...
Відповісти

Повернутись до “ЗАПИТАННЯ ФОРУМЧАН З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей