УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Запитання форумчан

Подякував (-ла): 4 раз.
Подякували: 105 раз.
Стать: Чоловік

Re: Запитання форумчан

Повідомлення drapieznik » 04 жовтня 2021, 14:42

DVK_Dmitriy написав:Вопрос из Фб:
"Ось уже який день я не можу зайти на Укр. Генеолог. Фор. Пише - "ошибка нарушения конфиденциальности". Щоб це могло значити?"

дана проблема постала на багатьох сайтах - в одних випадках блокують доступ антивірусні програми (авасти, кашперовські й тд), в іннших - броузери як наприклад Хром чи Опера - правда по різному - наприклад в хромі на сайт (для прикладу) https://defence-ua.com/ не зайти навіть через "ризик згоди", зате в опері це можливо. В мене пошта на i.ua - з цієї ж причини проблеми входу й там. Навіть такий кришталево чистий й суперзахищений поштовий сервер як protonmail.com також чомусь став "ненадійним".. Колись були подібні тимчасові проблеми на деяких сайтах але в такому масовому випадку - вперше бачу..

Подякував (-ла): 4 раз.
Подякували: 105 раз.
Стать: Чоловік

Повідомлення drapieznik » 15 жовтня 2021, 22:20

виявляється проблема неможливості потрапити на сайт, із за наприклад помилки сертифіката NET::ERR_CERT_DATE_INVALID вирішується більш простіше аніж я перепробував: а пробував я різні антивіруси, міняти в них налаштування, добавляти винятки, та купу іншого - ніц не помагало на Хромі, Опері чи навіть стародавньому експлореру.. Проблема вирішилась встановленням ще одного іншого броузера - Firefox (Мозіла..) - йому ці всі невідповідності з сертифікатами вочевидь до заднього байтика...

Онлайн

Подякував (-ла): 2996 раз.
Подякували: 1487 раз.
Стать: Жінка

Повідомлення АннА » 16 жовтня 2021, 10:34

drapieznik написав:..Проблема вирішилась встановленням ще одного іншого броузера - Firefox (Мозіла..) - йому ці всі невідповідності з сертифікатами вочевидь до заднього байтика...
Я вже декілька років користуюсь ним. Коли почула, що він захищає користувачів і є в цьому питанні найкращим, то одразу почала користуватися тільки ним. А на мобільному виявилось, що він ще й сам блокує рекламу і не потрібно додаткової програми.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Поперед.

Повернутись до ЗАПИТАННЯ ФОРУМЧАН З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: al_mol, alex1952, АннА, Bing [Bot], D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kbg_dnepr, Savcheta575