УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Подякував (-ла): 228 раз.
Подякували: 163 раз.

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення ukrgenealogy » 13 лютого 2016, 00:05

Будь-ласка, залишайте свої пропозиції щодо роботи форуму у цій темі.

Подякував (-ла): 5131 раз.
Подякували: 2472 раз.
Стать: Жінка

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення D_i_V_a » 16 березня 2016, 20:01

Зробіть нам будь ласка подяки/спасібки, дуже не вистачає подякувать за повідомлення
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 1312 раз.
Подякували: 957 раз.

Повідомлення в36 Ольга » 16 березня 2016, 20:25

Поддерживаю, "спасибок" не хватает.

Повідомлення D_i_V_a » 19 березня 2016, 19:09

в36 Ольга написав:Поддерживаю, "спасибок" не хватает.
Спасібки вже є... дякуєм. Та якісь вони незвичні... і з рейтінгом, і не тільки показує скільки мені поставили та хто, а ще скільки поставила я... о-о-о!
Але я на подяки завжди була щедра :D , то мабуть у майбутньому у мене буде більше поставляних чим отриманих, хі-хі-хі :lol:
Востаннє редагувалось D_i_V_a в 19 березня 2016, 22:33, всього редагувалось 1 раз.
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Онацький

Повідомлення в36 Ольга » 19 березня 2016, 22:30

Ой, и правда, очень необычные и интересные "спасибки". Но не сразу удалось отыскать место, куда же клацнуть :oops:

Повідомлення в36 Ольга » 21 березня 2016, 11:38

А еще вижу в темах появились по 10 звездочек и они понемногу заполняются цветом. Интересно, что будет, когда зажжется 10-ая звезда?

Повідомлення D_i_V_a » 21 березня 2016, 11:59

в36 Ольга написав:А еще вижу в темах появились по 10 звездочек и они понемногу заполняются цветом. Интересно, что будет, когда зажжется 10-ая звезда?
Я вчора десь хвилин 20 по форуму повзала, роздивлялася ці зірочки... поки до кінця не зрозуміла але маю думку, що із наповненням теми кількість % у зірочках буде падать. Мені здається, що цей показник залежить від кількості людей, що приймали у дискусіїї участь поділено на кількість повідомлень. Але це тільки припущення, загалом ці зірочки нагадують мені новорічну ялинку і трошки мерехкотять у очах, хі-хі-хі
Онацький

Повідомлення в36 Ольга » 21 березня 2016, 14:28

Попробовала нажать на зеленую зубастую мордаху, хочу посмотреть, что получится :D

Ага, теперь понятно, где и зачем выделенный значок появляется..

Подякував (-ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Стать: Чоловік

Повідомлення vbaben » 29 березня 2016, 15:38

Добрий день,
добре, що ви започаткували український сайт з геніалогії.
Цей ресурс треба хоч трохи прорекламувати, тоді добавится учасників і користувачів пошуковиків.
Пропоную не вигадувати велосипед а будувати його, спираючись на досвід таких гігантів як Мy heritage.
Там ряд недоліків, як оплата - коли кількість персон перевищує 200 осіб. Наші українські юзери не будуть платити 100 долярів на рік, а 200 персон - то ще не дерево, а деревце, на пару гілок... Плату можна брати за виписки із реєєстрів, або церковних книг тощо, або за особисті прохання та запити, та рекламу. Розумію, що пройде якийсь час на розкрутку ресурсу, але з власного досвіду бачу, що ця тема цікавить багатьох людей, але вони не знають і не вміють користуватись можливостями.
Я скачав ДРЕВО 4, і працюю у вільний час. Роздруковую "дерево"для окремої персони і пробую залучати цих родичів до співпраці. Файли типа гедком піддтримуються в Штатах у мормонів і в німецьких сайтах, але нам треба СВІЙ Український форум-сайт. Щоб можна було розміщати свої ресурси, давати право на перегляд і адміністрування тим або іншим користувачам, ще щоб можна приховати інформацію , яку не хоче користувач оприлюднювати.
От такі у мене пропозиції щодо УГФ.
Дякую Володимир.
-------------------
(смайлики і спасібки - то добре, але це не саме основне у геніалогічних пошуках).

Подякував (-ла): 17 раз.
Подякували: 104 раз.

Повідомлення Vitaly Savitar » 30 березня 2016, 20:37

vbaben написав:Добрий день,
...ще щоб можна приховати інформацію , яку не хоче користувач оприлюднювати.
От такі у мене пропозиції щодо УГФ.
Дякую Володимир.
-------------------
(смайлики і спасібки - то добре, але це не саме основне у геніалогічних пошуках).

Дякуємо за допис. Ми можемо створити закриті розділи і теми. Тож чекаємо на детальніші пропозиції щодо цього. Що саме Ви маєте на увазі. Опишіть, хто має мати доступ до теми і що хочете оприлюднювати: тільки для себе, чи для кого?

Далі

Повернутись до ЗАПИТАННЯ ФОРУМЧАН З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: drapieznik, Google [Bot], Google Adsense [Bot]