УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Подякував (-ла): 5131 раз.
Подякували: 2472 раз.
Стать: Жінка

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення D_i_V_a » 31 березня 2016, 10:41

vbaben написав:Добрий день,
....
От такі у мене пропозиції щодо УГФ.
Дякую Володимир.
-------------------
(смайлики і спасібки - то добре, але це не саме основне у геніалогічних пошуках).
Я так розумію, що це відгук на опитування...
У мене особисто по 2-му пункту питань начеб-то немає. Я працюю по розділам "покажчик прізвищ" та заношу прізвища жителів своєї парафії та ще які "по дорозі" зустрінуться, по населеним пунктам у географічному покажчику, та по станам. Так розумію, що якщо не бачу де розмістити тему (підрозділи на головній) то можу її створювать у "абетці" - таке вже вчора зробила по фільваркам.
Стосовно 1-го пункту, то можу тільки похвалити, бо форум дуже зручний та приємний для очей. Що мені особисто буде важливим - це мабуть можливість закріпити саме перше повідомлення у темі першим на кожній новій сторінці.
А так начеб то більше нічого...
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 63 раз.
Подякували: 189 раз.
Стать: Чоловік

Re: ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ

Повідомлення Vic-tor » 17 лютого 2019, 04:20

Не знаю, як би коректніше сформулювати, скоріш за все, це навіть не пропозиція, а як би прохання до всіх форумчан.
Я все розумію, і ціню свободу, але знаходження серед безликих "паганял" ...... якось не зовсім. (я всі нік нейми так зву, не ображайтесь).
Можливо, якщо запропонувати, люди і погодяться, ну хоча б ім'я своє десь-якось в налаштунках вказувати.? Бувають моменти, коли хочеться звернутись до людини по імені, а не по..... ноунейм.
Можна без прізвища, просто ім'я.
І друге, хотілось би бачити регіон проживання, ну хоча б приблизний. Можливо, комусь знадобиться якась послуга в тому місті.
Я не шпигун, і ні за ким не слідкую. Це просто пропозиція.
Дехто вказав своє перебування, але їх малувато, можливо, якщо на це якось вказати, стане менше сором'язливих :) ?

Поперед.

Повернутись до ЗАПИТАННЯ ФОРУМЧАН З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: АннА, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]