УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Запитання форумчан

Подякував (-ла): 1312 раз.
Подякували: 957 раз.
Стать: Жінка

Запитання форумчан

Повідомлення в36 Ольга » 21 лютого 2016, 16:54

Добрый день!
У меня к Вам очень важный вопрос : разрешается ли здесь у вас писать на русском языке? Дело в том, что я живу в России и по-украински говорить не умею.

Подякував (-ла): 228 раз.
Подякували: 163 раз.

Re: Запитання форумчан

Повідомлення ukrgenealogy » 21 лютого 2016, 19:11

Ольга написав:Добрый день!
У меня к Вам очень важный вопрос : разрешается ли здесь у вас писать на русском языке? Дело в том, что я живу в России и по-украински говорить не умею.
Якщо Ви тут зареєструвались, то Ви мабуть мову розумієте.
Якщо Ви не маєте нічого проти, що відповідь(спілкування) Вам можуть надавати українською, та це Вас не особливо турбує - пишіть якою можете

Подякував (-ла): 1312 раз.
Подякували: 957 раз.

Повідомлення в36 Ольга » 25 лютого 2016, 06:25

Спасибо Вам за ответ. Мову розумiю, хоть и не дословно.

Подякував (-ла): 535 раз.
Подякували: 653 раз.
Стать: Чоловік

Повідомлення Balymba » 30 березня 2016, 09:02

А чому закрито тему "Однодвірці"?
Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-Р37/ Н

Онлайн

Подякував (-ла): 2568 раз.
Подякували: 925 раз.

Повідомлення АннА » 30 березня 2016, 09:24

Balymba написав:А чому закрито тему "Однодвірці"?
Абетка - це "книжкова шафа" у якій по поличкам (буквам) зберігаються теми.
Прийшла в голову людини думка подивиться чи є щось по темі - війна, голодомор, однодвірці, паспорт - дивиться у абетку.
Якщо тема тільки із одного повідомлення, та ще й зактрита, то це означає, що є велика тема по цьому питанні десь на самому форумі.
На неї є посилання

Тема однодвірці в АБЕТЦІ (закрита із посиланням на розділ) viewtopic.php?f=137&t=916
Розділ ОДНОДВІРЦІ у станах (відкритий) viewforum.php?f=211
Із повагою, Ганна

Подякував (-ла): 5131 раз.
Подякували: 2472 раз.

Повідомлення D_i_V_a » 04 квітня 2016, 16:38

Позавчора ми побачили іменинника на форумі. Це було цікаво і несподівано! Одразу якось підняло настрій.
Подивилась у налаштуванях - можу занести і свої дані. Думаю, мені буде приємно отримати поздоровлення форумчан.
Але, але... як загалом багато жінок, бажаю свій вік приховати. Про це навіть у етікеті говориться, що жінок про їх вік не питають... ;)

Якщо я занесу тільки дату та місяць без року воно також буде на форумі видно, як це було позавчора?
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 17 раз.
Подякували: 104 раз.

Повідомлення Vitaly Savitar » 08 квітня 2016, 09:58

D_i_V_a написав:Позавчора ми побачили іменинника на форумі. Це було цікаво і несподівано! Одразу якось підняло настрій.
Подивилась у налаштуванях - можу занести і свої дані. Думаю, мені буде приємно отримати поздоровлення форумчан.
Але, але... як загалом багато жінок, бажаю свій вік приховати. Про це навіть у етікеті говориться, що жінок про їх вік не питають... ;)

Якщо я занесу тільки дату та місяць без року воно також буде на форумі видно, як це було позавчора?

Так, швидше всього, буде також видно. Функція іменини не може працювати без вказання віку.

Повідомлення D_i_V_a » 09 квітня 2016, 15:42

Тільки я надумалась (нарешті) причипити автарку, як вони у всіх попропдали та з'явилися ці безполі "болванки".
Чи можна вже чипляти аватарки, чи ще будуть якісь зміни?
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Онацький

Подякував (-ла): 17 раз.
Подякували: 104 раз.

Повідомлення Vitaly Savitar » 11 квітня 2016, 18:34

D_i_V_a написав:Тільки я надумалась (нарешті) причипити автарку, як вони у всіх попропдали та з'явилися ці безполі "болванки".
Чи можна вже чипляти аватарки, чи ще будуть якісь зміни?

Дякую, що звернулись.

По-замовчуванню, для всіх зареєстрованих користувачів встановлюється аватар, як ви кажете, "безликої болванки".

Але Ви можете завантажити і власний аватар, зайшовши в "Панель керування" у вкладці "Налаштування аватара".

Максимальні розміри аватара були оновлені і тепер становлять: ширина 150 точок, висота 150 точок, макс. розмір файлу 97.66 Кб.

Успіхів! Звертайтеся, якщо буде щось не так.

Повідомлення D_i_V_a » 11 квітня 2016, 20:27

Vitaly Savitar написав:
Максимальні розміри аватара були оновлені і тепер становлять: ширина 150 точок, висота 150 точок, макс. розмір файлу 97.66 Кб.

Успіхів! Звертайтеся, якщо буде щось не так.
Дякую, получилось.
Але з Кб якась не стиковочка - аватарку на 75 КБ не взяло і сказало що вона (не помню точно) десь від 400-сот.
Зараз моя автарка 150Х132 але це = 27 Кб...
Онацький

Далі

Повернутись до ЗАПИТАННЯ ФОРУМЧАН З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: АннА, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]