Тичина

Це прізвище

Отримав при народженні
1
20%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
1
20%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
2
40%
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
1
20%
 
Всього голосів: 5

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Тичина

Повідомлення D_i_V_a »

Александр Станский писав:...15 двір
Анна Іванова Тичинова 64
її діти:
Антон Василів Красовський 30
жінка Агнєшка. 25
...
Вибачаюсь, а цю дочку прогледіла. Вона в дереві десь з боку була. То виходить , що 2 дочки було.

Зі сповідної
1802-ЦДІАК, СР, шляхта уніатська сл. Дмитрівки, 70 хата у 17 дворі, Анна Иванова Красовська вдова 63(1739), доча синовая ее Тереска Антонова 38(1764), дочери ее Анастасия Андреева 14(1788), Анна Андреева (1794)

Тепер відомо ім'я матері Тереси. Її в моєму дереві не було. Я роблю припущення, що її батьки на 1802 рік вже померли?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Тичина

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:
Александр Станский писав:...
Міг у Василя бути брат Іван Тичина? Може комусь зустрічався Іван Томашев Тичина?
Міг, але залізобетонних доказів поки немає...
Передивилась знову РК 1795 року і треба відверто сказать, що з Дмитрівськими Тичинами не все так просто. Можливо у 18 ст там було декілька Іванів які до часу ревізії вже померли... тому зачислятьть всіх Івановичів до одного не можна, але і вирахувать за відсутности побатькові в тогочасних документах буде не легко...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Александр Станский
Повідомлень: 247
З нами з: 24 грудня 2019, 17:50
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 100 разів

Re: Тичина

Повідомлення Александр Станский »

Якщо врахувати що Анна Іванова з Тичин Красовська була однією з перших дітей Івана Тичини? Розрив в віці між Анною Красовською і братами Тичинами допускає таку версію.
Або щє варіант. Анна Красовська дочка Івана Тичини від першого шлюбу.
Варіант третій. У Анни Іванової Красовської був брат Іван Іванів Тичина і брати Тичини це його сини і племінники Анни
Аватар користувача
Александр Станский
Повідомлень: 247
З нами з: 24 грудня 2019, 17:50
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 100 разів

Re: Тичина

Повідомлення Александр Станский »

Моя версія така. Всі Тичини які проживали в слободі Дмитрівка родичі. Були безземельні тому землю брали в оренду. А от обробляти цю землю потрібно було мати чим. Тому я думаю що засоби виробництва ( коні, плуги, сівалки, підводи....) об'єднували родичів. І переселялися вони родинами.
Помилка шляхти на той час була в їхніх обичаях. Якщо діти ставали дорослими і одружувалися, то батько ділив майно на рівні частини. Проходив час і частки вже ділилися між онуками. Так вони залишалися без основного ЗЕМЛІ і ставали залежними
Мої пращури в 17 ст. мали в власності села або частини сіл Задранківці, Каленські, Пласці. В кінці 18 ст. вони вже були безземельні
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Тичина

Повідомлення D_i_V_a »

Александр Станский писав:...Варіант третій. У Анни Іванової Красовської був брат Іван Іванів Тичина і брати Тичини це його сини і племінники Анни
Доказів для третього варіанту поки немає. Але якщо роки народження записані правильно, то Анна Меленевська вдова Тичинова 1730 року народження звісно не може бути матір'ю Анні Івановні з Тичин Красовської 1731 р.н.

Скоріше за все Меленевська 2-га дружина. Вона і для сина Олександра ледь ледь в мати пасує, він 1745 р.н. то їй мало бути 15 років, що мало ймовірно, бо багато доказів тому, що вони в 18 столітті одружувались пізніше, десь після 20 років, навіть дівчата. Хоча все могло буть.
А про те що Олександр і Матвій були рідними братами є доказ від 1831 року по їх дітях Севастіяну Олександровичу і Григорію Матвійовичу.
1831-ЦГИАК, исп, Тычина Севастиан Александров 52(1779), его жена Виктория Петровна 31(1800), сын Иван 19(1812), Севастиан 9(1822), брат его двоюродный Григорий 42(1789) и его семья

По батьку рідними, а по мамі може і ні...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Александр Станский
Повідомлень: 247
З нами з: 24 грудня 2019, 17:50
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 100 разів

Re: Тичина

Повідомлення Александр Станский »

Ревізькі казки 1795р. слобода Дмитрівка.
"Дом 14
Антон Михайлов Думарацкий 41
его жена Теодора Тычынова 39
......
у него тёща Розалия Молодецка 82".
Розалія Молодецька 1713р.н. може бути матір'ю для всіх Івановичів Тичин.
Тому з натяжкою, пропоную такий варіант:
Іван Томашев(?) Тичина + - 1710 р.н.
його жінка Розалія Молодецька 1713р.н.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Тичина

Повідомлення D_i_V_a »

Александр Станский писав:Ревізькі казки 1795р. слобода Дмитрівка.
"Дом 14
Антон Михайлов Думарацкий 41
его жена Теодора Тычынова 39
......
у него тёща Розалия Молодецка 82".
Розалія Молодецька 1713р.н. може бути матір'ю для всіх Івановичів Тичин.
Тому з натяжкою, пропоную такий варіант:
Іван Томашев(?) Тичина + - 1710 р.н.
його жінка Розалія Молодецька 1713р.н.
Можна припустити, але ні як не можу віднайти доказів, що Федора/Теодора була Іванівна.
Знайшовся запис її смерті - 1800-ЦДІАК, МК-3ч, 3 авг, преставися раба божия Одария Антонию Домарацкого жена в летах 45(1755)

По цій ревізці маємо 6 дворів де згадується прізвище Тичина.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Тичина

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:Самого Івана ще не зустрічала, але у нього фіксуються 4 сини - Олександр, Федір, Василій і Матвій. Чи сві вони і дочка Теодора від одно Івана - це ще потрібно довести.
Не видно сьгодні їхнього братерства.
За ревізією 1795 Василій і Матвій брати, але немає їх побатькові.
Єдиним записом у мене де пишуть Василя Івановичем є сповідка 1802 року, він живе коморним у Кобилінського з однією дочкою Марією. Але побатькові могло буть помилковим.
Мати Матвія і Василя - Анна Меленевська - по рокам в мати підходить тільки цим хлопцям. Треба шукати підтвердження що вони Івановичі. Якщо таке підтвердиться, то можна вважати, що у Розалії і Івана був старший син Іван, який і був чоловіком Меленевської. І ці Івани (батько і син) вмерли до 1795 року.

Цікаво, чи знайдемо ми ці докази?
Дякую за припущення про сина Івана, я б сама такого не зробила. А так виглядає все логічно.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Александр Станский
Повідомлень: 247
З нами з: 24 грудня 2019, 17:50
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 100 разів

Re: Тичина

Повідомлення Александр Станский »

Иоанн Тишкевич ?????.... Мы же ищем Ивана Тычыну
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Тичина

Повідомлення D_i_V_a »

Александр Станский писав:Иоанн Тишкевич ?????.... Мы же ищем Ивана Тычыну
Вибачаюсь, вже видалила. Це моє особисте. Не знаю чому, але я ці два прізвища плутаю... :oops:
Тишкевичі - це моя не досліджена гілка.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Т”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей