УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Кирило Маяковський -- прапрадід відомого поета

Подякував (-ла): 66 раз.
Подякували: 259 раз.
Стать: Чоловік

Кирило Маяковський -- прапрадід відомого поета

Повідомлення Vic-tor » 05 січня 2019, 08:02

Років сім тому, досліджуючи свій родовід, в Херсонському держархіві, зустрів таку запис: 16 апреля 1828 г.-- умер Бериславский дворянин полковой есаул Кирило Маяковский, 80 лет от натуральной.
Згодом знайшов відповідну тему на відомому російському генеалогічному форумі, де я на той час перебував, (і де, по правді сказати, дуже багато чому навчився), але все, що було пов'язане з Україною, її кОзацтвом, там викликало якесь зверхнє ставлення. Автор теми, якось через губу "поблагодарил", но пояснив, що він не ставив за мету досліджувати рід Маяковських ( Це в темі Маяковські!), а лише рід
Данилевських та Первенцевих. Власне цитата: "А я собственно и не задавался целью найти всех дедов и прадедов Маяковского. Я строил древо по просьбе дальних родственников Маяковского, Данилевских и Первенцевых, которые сейчас живут и здравствуют. Так что, древо намного обширнее на данный момент - всего 397 человек. Но за информацию спасибо, внёс и эти данные."
А в 2014 році, як ви розумієте, деякі учасники не витримали москальського гніту і попросту звідти пішли , але як потім виявилось, деякі не назавжди. Власне, далі тему лораків- повалій розвивати не буду, Бог їм суддя.
Про Маяковських: Заглиблюючись далі в свої рідні прізвища, як кажуть в "прилові" я дедалі частіше став зустрічати дідів-прадідів поета футуриста. Загалом склалось невеличке деревце, але і до тепер зустрічаються цікаві речі. Звичайно, я не ставлю собі за мету досліджувати цей родовід грунтовно, і не претендую на роль першопрохідця-"археолога", але спробую тут поділитись тим, що маю, можливо хтось, щось доповнить, або пояснить невідомі моменти.( наступають святаі я хочу трохи відпочити за містом, писати не буде можливості).

Подякував (-ла): 2054 раз.
Подякували: 400 раз.
Стать: Жінка

Re: Кирило Маяковський --прапрадід відомого поета

Повідомлення kbg_dnepr » 25 липня 2021, 14:04

Він онук Косвтянтина Кост. (крайній праворуч)
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная

Подякував (-ла): 609 раз.
Подякували: 2598 раз.

Re: Кирило Маяковський -- прапрадід відомого поета

Повідомлення DVK_Dmitriy » 25 липня 2021, 15:00

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.

Подякував (-ла): 66 раз.
Подякували: 259 раз.

Re: Кирило Маяковський -- прапрадід відомого поета

Повідомлення Vic-tor » 25 липня 2021, 16:24

Все так, я просто не схотів показувати все дерево. В вільному доступі досить багато інформації про гілку Данилевських і вниз до Володимира Володимировича. Я показав те, чого немає і до цього часу не було. Більш того, я хотів заперечити твердження "маститих маяковєдів" які ігнорують, принижують ( поверхнево згадують про українське коріння поета). І про те що його предки прожили в Бериславі значно більше , ніж це прийнято офіційно російськими авторами. Є у мене одна недоробка. в свій час не проглянув одну МК за 1820 рік. Думаю там є дата смерті Агафії і можливо народження Костянтина Костянтиновича, але зараз це ужепоки неможливо.

Поперед.

Повернутись до БЕРИСЛАВ

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]