Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО РОБОТІ З УГФ

Технічні питання - пропозиції по роботі форуму, зміни, важливі повідомлення
Онлайн

Подякував (-ла): 4544 раз.
Подякували: 2093 раз.
Стать: Жінка

Re: РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО РОБОТІ З УГФ

Повідомлення D_i_V_a » 15 травня 2019, 20:38

Kasia написав:Я намагалася створити таблицю. Усе вийшло, код спрацював. Але заголовок залишився вгорі, а сама табличка впала вниз. І між ними було досить велике пусте поле. Код був вірний, пропусків не було. Може є якийсь код щоб вирівняти це?
І у мене таке ж вийшло ось в темі https://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=105&t=1028&p=23627#p23627.
Правда я її довго мудрувала, щось не виходило, і десь з п'ятого включення "попереднього перегляду" вона пішла вниз, а до того все було нормально.
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Онлайн

Подякував (-ла): 2290 раз.
Подякували: 822 раз.
Стать: Жінка

Re: РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО РОБОТІ З УГФ

Повідомлення АннА » 10 серпня 2019, 10:55

Нагадуєм
АннА написав:
АннА написав:Для тих користувачів, хто слідкує за розсилкою на ФБ.
Ми не даєм в розсилку теми які складаються тільки з одного повідомлення. Тим паче якщо повідомлення складається з одного речення.
Якщо ви хочете щоби тема потрапила до розсилки будь ласка пропишіть хочаби 2 інформативні повідомлення.
Якщо тема вже потрапила до розсилки, то можливе повторення зазвичай відбувається через 3-4 місяці.
Тільки якщо тема активна, і в ній написано багато повідомлень, термін наступної розвилки може скоротитися до 2 місяців.
Радимо інколи прописувати ваші теми, щоби привертати до них увагу.
Із повагою, Ганна

Поперед.

Повернутись до РОБОТА ФОРУМУ

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: АннА, Bing [Bot], D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ukrgenealogy, Василь Прокопченко, Тамара Сопілка